Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Neschází vám Polaci?

  • Toto téma obsahuje celkem 391 odpovědí. Do diskuze (70 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 7 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 392)
  • Autor
    Příspěvky
  • #73144
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Pro baliho.Jsem rád a děkuji ti,že se ti líbí mé příspěvky.Je pro mně složitý vkládat nové příspěvky,protože klávesnici fakt nemusím.Mám nějakou myšlenku a když začnu psát ,tak jsem v háji.A na štěstí tady tolerujete sloh a pravopis-za to děkuji všem.Co se týče kempu na Halse,tak to je pro mne jedno z nejlepších míst ve stř.Norsku a já tam byl hned poprvé a bohužel naposled.Důvod-špatné lodě,místo na zpracování ryb,daleko od mola do kempu a tím i bez možnosti ponechání si cajku na místě.A vrchol toho všeho bylo že nás okrádali na benzínu.Z doslechu vím ,že nyní je to úplně jiné.A Polaci na Halse?Jsou tam a dají se tam chytit pěkný kusy.Bohužel jsme našli místo ,které bylo dost daleko od kempu.A jak píšeš Polak 70cm, tak na maso ideál.Je jasný že každý chce ty největší trofejní kusy.Do Prahy se chystám a chtěl bych tam něco nabídnout,ale ještě nevím jestli to bude možné.Čekám až co Pražáci.Jejich akce,tak nechci aby my tam někdo dal na budku.

    #73146
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Dva nebo jeden den jste tady rozebírali kvalitu masa a tak taky přidám názor.Podle mne je maso co si dovezeme z Norska rozhodně lepší než můžeme koupit u nás v obchodě.A samozřejmě záleží na druhu lovené ryby.Jde o to jak se ryba loví,jak bojuje,jakou má velikost,ale ve finále jaký maso si přivezu domů.Proto raději lovím Polaka než Kelera.Nechci se nikoho dotknout,ale maso z Kelera je na mém žebříčku společně z Makrelou na tom nejhůře.A mezi nejlepší bych dal Jednoskvrnou,Obecnou,Polaka,Mníka.

    #73147
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Co na Polaky příští rok?Mám připravený nový věci.Hodně záleží na tom až my přijde nová forma.Tam mám jistotu funkčnosti pilkříků, které jsou už vyzkoušené.Dál chci vyzkoušet nové návazce,které se koupit nedají a už jsem některé prubnul. Sehnal jsem náhodou materiál,který je na tyto návazce ideální a osobně si myslím že to bude trefa do černého.To ale proberu až z Norkama v Praze.

    #73154
    Mgr.Radek Baloun
    Účastník
    (98 odpovědí)

    Harty napsal:

    Pro baliho.Jsem rád a děkuji ti,že se ti líbí mé příspěvky.Je pro mně složitý vkládat nové příspěvky,protože klávesnici fakt nemusím.Mám nějakou myšlenku a když začnu psát ,tak jsem v háji.A na štěstí tady tolerujete sloh a pravopis-za to děkuji všem.Co se týče kempu na Halse,tak to je pro mne jedno z nejlepších míst ve stř.Norsku a já tam byl hned poprvé a bohužel naposled.Důvod-špatné lodě,místo na zpracování ryb,daleko od mola do kempu a tím i bez možnosti ponechání si cajku na místě.A vrchol toho všeho bylo že nás okrádali na benzínu.Z doslechu vím ,že nyní je to úplně jiné.A Polaci na Halse?Jsou tam a dají se tam chytit pěkný kusy.Bohužel jsme našli místo ,které bylo dost daleko od kempu.A jak píšeš Polak 70cm, tak na maso ideál.Je jasný že každý chce ty největší trofejní kusy.Do Prahy se chystám a chtěl bych tam něco nabídnout,ale ještě nevím jestli to bude možné.Čekám až co Pražáci.Jejich akce,tak nechci aby my tam někdo dal na budku.

    S tím psaním na tom asi budeme podobně 😀

    My si na Halsu stěžovat nijak nemůžeme -kluci nám vždycky ve všem vyšli vstříct a byli v jednání korektní a lod jsme si půjčovali velkou pro 4 lidi se 40 k motorem a ta byla slušná .Ty místa na polaky probereme na srazu – já si tě najdu 😛

    #73155
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Hartymoc se nerozdávej.Mám u tebe objednáno,tak na nás nezapomeň.A o těch návazcích si se my nezmínil.Já je klidně otestuji jako první a dám ti vědět.:-D:-D:-D Mám pocit že jedeme před vámi.Kolem vánoc máme slezinu,nechceš pro nás taky něco připravit?V partě máme nový kluky a rád bych ,aby některý věci slyšeli od tebe.Přespání není problém a přijet můžeš i z rodinou.Čau Renda

    #73156
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Harty napsal: Co na Polaky příští rok?Mám připravený nový věci.Hodně záleží na tom až my přijde nová forma.Tam mám jistotu funkčnosti pilkříků, které jsou už vyzkoušené.Dál chci vyzkoušet nové návazce,které se koupit nedají a už jsem některé prubnul. Sehnal jsem náhodou materiál,který je na tyto návazce ideální a osobně si myslím že to bude trefa do černého.To ale proberu až z Norkama v Praze.

    Harty, pracuje se na tom. Ale znáš to . Jižní Morava je v tuto dobu plná všeho dobrýho.Však to pár lidí poznalo minulý víkend. Kdyby chtěl můj TEAM někdo podpořit svým hlasem, může se přijít podívat.[/odkaz]Mikulov

    #73157
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Harty, i já se hlásím jako Tvůj stálý zákazník a nějaké novinky a i odskoušené tutovky, případně i návazce, které máš odskoušené, rád od tebe vezmu. Jinak si nedělej starosti a dál piš, neboť si myslím, že rady, zkušenosti a poznatky jsou zde na prvním místě a o to jde. Mysli na mě!!!!:-P:-?:-P

    #73159
    Hlaváček Milan
    Účastník
    (271 odpovědí)

    AHOJ CHLAPI MÁM TAKOVEJ DOTAZ UŽ JSTE NĚKDO CHYTAL NA POPY V NORSKU A PŘIPADNĚ JAKÉ BYLY USPĚCHY :-?;-)

    #73171
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pouze vím, že zde Harty zmiňuje, že chytali na plovoucí větší woblery. Apropó, Harty o chytání na plovoucí woblery jsi nám ještě nic nezdělil????? A píšeš větší, co je větší? Můžeš sem dát i foto. Hárty, díky za příspěvek o woblerech!:-D:-D:-D

    #73309
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Toto je gumítek ,který bezvadně fungoval.A jestli někdo víte kde se dá sehnat tak mám zájem.Je zajímavé že toto fungovalo a ZOOM nikoli.

    #73310
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Ještě pár gum které jsem použil letos na Polaky

    #73311
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    #73312
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    #73313
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    #73314
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Omlouvám se za chybné odeslání.:-?Ale pilkřík je hold pilkřík

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 392)

Téma ‚Neschází vám Polaci?’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Neschází vám Polaci?

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...