Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Bazar Nepoužité polystyrenové bedny

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 30)
  • Autor
    Příspěvky
  • #10407
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 mikael:

    Bedna dorazila v poradku, uz se do ni chystaji veci na odjezd. Diky moc, je perfektni.

    #10440
    Martin
    Účastník
    (70 odpovědí)

    To aknot : Nevážil jsem to,ale cca 25kg,kdyř to máš na úhledný balíčky.

    #10466
    Michal Bajušev
    Člen
    (26 odpovědí)

    To MifakM-no,když jsi ji pochválil i ty…ha,ha.Kluci,vejde se tam 38 kilo filet.A ať nejsem pranýřován tak ihned hlásím,že ve třech lidech.Ještě jsou.

     

    #10476
    Martin
    Účastník
    (70 odpovědí)

    To Mikael :Dovoluji si nesouhlasit,tuto bednu používám dva roky,podotýkám,že dáváme filety v pytlíkách do krabiček od mléka a ty tam pasujou krásně až po okraj,ale 38 kg???To je trochu moc.Né,že bych chtěl narušit tvou prodejní akci,dosud jsem tady ty krabice vychvaloval a nadále budu i když je neprodávám a mohl bych,ale těch 38 kg je opravdu moc.

    Se vší úctou Marty.

    #10481
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Bedna má 72l.Kolik litrových krabiček mléka se ti tam vejde,naplníš-li ji 5cm pod okraj a odečteš-li tlouštku stěn krabiček?   V březnu jsme přijeli z Norska.Balíček o obsahu 1l vážil 1 – 1,4 kg filet.

    #10531
    Janoušek Jindřich
    Člen
    (13 odpovědí)

    O jednu bych měl zájem. Odjíždím ale už 17.4 takže bysch potřeboval, aby jsi ji odeslal co nejdříve. Poslal jsem Ti soukromou zprávu s mým mob. číslem.

    #10544
    Martin
    Účastník
    (70 odpovědí)

    To ZM : já ji nevážil a ani jsem nepočítal krabičky,ale když vycházím z obsahu mrazáku,počtu lidí a plných beden,tak je to míň,ale to je jedno,konec konců,každý si to může po návratu zvážit.

    #10708
    Janoušek Jindřich
    Člen
    (13 odpovědí)

    Bedna dorazila do Litvínova včas. Díky za rychlé zaslání. V sobotu vyjíždíme.

    #10728
    Michal Bajušev
    Člen
    (26 odpovědí)

    To JindraJ-jsem opravdu rád,že to funguje tak,jak má!Tenhle prodej beden není o byznysu.Jenom jsem na vlastní kůži před třema lety poznal,co to je za blázinec sehnat něco funkčního během čtrnácti dnů do odjezdu…

    #11718
    Michal Bajušev
    Člen
    (26 odpovědí)

    Chlapi,děkuji všem za zprávy!Vidím,že bedny fungují tak,jak mají a není s nimi žádný problém.Hlavně mě těší Soroya…Neskutečně závidím…

    #11739
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    4 MIKAEL

    Zdravím Tě – zbyla Ti ještě bedna k prodeji? Pokud ano, dej vědět a já bych se pro ni asi zastavil někdy osobně. Jezdím po celé ČR, takže bychom se určitě dohodli. Termín nespěchá, další odjezd do Norska mám až v květnu 2011. Pafka

    #11740
    Michal Bajušev
    Člen
    (26 odpovědí)

    To Pafka-Kdykoliv,kdekoliv.Díky a měj se.

    #12308
    Michal Bajušev
    Člen
    (26 odpovědí)

    To ABAN-Nevím,kde se stala chyba.Psal jsem ti mail.Potřebuješ bednu,nebo ne?

    #18104
    Michal Bajušev
    Člen
    (26 odpovědí)

    Zdravím všechny Norky.Odpovím jen na časté dotazy-bedny jsou.Ještě zvlášť pro Uncoše-zítra maže bedna k tobě,musel jsem ještě jednou do špitálu.Takže se ti ještě jednou moc omlouvám za zpoždění.Díky,Mikael.

    #35938
    Michal Bajušev
    Člen
    (26 odpovědí)

    to vlkouš-na tomto odkazu máš vše k bednám.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 30)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Bazar Nepoužité polystyrenové bedny

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...