Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nejen trika vlastní výroby

  • Toto téma obsahuje celkem 211 odpovědí. Do diskuze (40 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Vendys a poslední změna proběhla před 10 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 212)
  • Autor
    Příspěvky
  • #29886
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    I pro dodavatele by to při větším počtu trik mohlo být zajímavější, ale budeme se muset zeptat jeho. Možná to děšlá jen pro Šroubka z kamarádství. Uvidíme :-):-):-)

    #29890
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    trika s vice motivama delat nebudu,ještě sem vyrobci nepsal jestli by šlo změnit nápis,pokud to nebude problém tak ještě uděláme možná Bakkan,ale víc určitě ne.Momentálně sem v práci a napíšu mu večer.Ještě nevím cenu,barvu,vydržte.

    #29897
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    A návrh trika je hotov….

    #29899
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    A návrh trika je hotov….

    Tý jo moc pěkný triko 8-)Jsem zvědavej až ho uvidím na vlastní oči.

    #29902
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Sroubek:Moc pěkný,jakou to je metodou,že jdou i barevná trika?Bílá trika si děláme sami,ale barevná na výpravy si necháváme dělat sítotiskem,ale je to taky nalepovací.Jestli si někdo z Vás někdy koupil triko na rybářské výstavě od pana Volfíka,tak to je nějakou super metodou,protože i po x letech to drží a motiv je zapečený do trika.

    #29903
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    mara45 napsal:

    to Sroubek:Moc pěkný,jakou to je metodou,že jdou i barevná trika?Bílá trika si děláme sami,ale barevná na výpravy si necháváme dělat sítotiskem,ale je to taky nalepovací.Jestli si někdo z Vás někdy koupil triko na rybářské výstavě od pana Volfíka,tak to je nějakou super metodou,protože i po x letech to drží a motiv je zapečený do trika.

    já opravdu sem ten název zapoměl.Grafiku udělal kamarád,Já mu poslal pouze podklady.Zjistím to a napíšu jakou metodou sa to dělá….

    Není to v žádném případě nažehlovací metoda….

    #29917
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    A takto vypadá technologie trika

    #29921
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Vladimír mi napsal,jak se ta technologie jmenuje…

    Cituju:Je to přímý digitální CMYKový tisk na triko. Žádné nažehlování. Tváří se to jako sítotisk a může se to normálně prát.

    #29927
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Sroubek:je to fakt moc pěkný.Může se to dát na všechna trika,nebo se musí používat nějaká speciální?Třeba na sublimační metodu tisku se musí použít trika určená jen na tutu metodu.Zase na zažehlování to musí být čistá bavlna.

    #29928
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    mara45 napsal:

    to Sroubek:je to fakt moc pěkný.Může se to dát na všechna trika,nebo se musí používat nějaká speciální?Třeba na sublimační metodu tisku se musí použít trika určená jen na tutu metodu.Zase na zažehlování to musí být čistá bavlna.

    Díky,ale poděkuj Vladimírovi,ten je tvůrce této krásy 8-)8-)8-),Já sem to jenom tak trochu zorganizoval…

    Jooo kamaráde,tak to nevím,ale zjistím ti to…

    #29935
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    Taky se snažíme o návrhy na trička na tento rok

    #29940
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    #29941
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    #29942
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    #29964
    monty1
    Člen
    (278 odpovědí)

    To sroubek:

    Termín do Spálova mi nevyhovuje, ale přijedeme se mrknout alespoň na otočku. Na to triko jsem Vážně zvědav………

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 212)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nejen trika vlastní výroby

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...