Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy Savage Gear

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 96)
  • Autor
    Příspěvky
  • #36684
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Yetti napsal:

    KRÁSNĚ VYCHLAZENÝ ….

    Doufáám,že to není focené v plastovém kelímku…nejde to dost dobře poznat….:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #36687
    Luboš
    Člen
    (45 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    Yetti napsal:

    KRÁSNĚ VYCHLAZENÝ ….

    Doufáám,že to není focené v plastovém kelímku…nejde to dost dobře poznat….

    Neboj, v Norsku klidně z plastu, ale doma …jenom ze skla :-E:-E:-E

    #36704
    frisbee
    Člen
    (39 odpovědí)

    ZM napsal:

    Kluci už s tím Savage gear dejte pokoj, je to dost přehnaná reklama.

    Naprosto souhlasím se ZM!!!

    Začíná to tu být už docela přehnaná reklama, která začíná být už vlezlá 😯

    Ono i některé absolutně bezvýznamné příspěvky typu: pěkná ryba, ať se daří, wow to je paráda tady začínají (zvláště od jednoho přispěvovatele) být už přespřílišné zviditelňování se…:-S

    Toť můj názor…

    #36738
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Já jsem citoval Fishe. Jsou to určitě výborné nástrahy,ale pro někoho se staly mánií.Ještěže má Kikis prázdniny a večer pálí čarodějnice :-E

    #36746
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Tak na jaký gumy teda chytáte vy tady? Savage gear, od Dufka, roybait, zoom nebo jiné, nějaké obyčejnější. Mně se jednu dobu osvědčily hodně sasy shine, vozil to Gammarus, ale už je myslím nemá.

    #36752
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Já mám jak Roybait tak Savage gear a uvidím až v Norsku co bude top…8-O8-O8-O

    #36766
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    kluci ono stejně gum může mít každý 6 půlek ,ale chtělo by to ještě ty ryby 8-)8-)8-)

    #36937
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Právě mi Česká pošta dovezla nástrahy Savage gear model 2012 Soft4Play a musím říci že zpracování i barevné odstíny jsou naprosto skvělé.V případě zájmu o tyto nástrahy dodám kontakt na obchod přes sz.

    #36940
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …4Play jsem si letos vzal i na Dolmoy, zatím jsem je zkoušel jen pod molem jak choděj, a je to fakt jak přirozený pohyb ryby..mam 19cm, nandal jsem je na 85gr Agresory,ale mam objednané i letošní novinku 25cm 4Play v několika barvách, tak se těším na testování….

    #36946
    kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)

    Taky jsem se na ně díval. Na videu ten pohyb ve vodě vypadal fantasticky… Honzo, pak dej vědět, jak testy dopadly a které si vedly nejlépe;-) Díky.

    #36964
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to honza dufek: Ta 19cm váží sama o sobě již 65g, ne? Teda myslíte tyto? Ne s tím již instalovaným trojhákem.

    SV

    #42628
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    honza dufek napsal:

    …4Play jsem si letos vzal i na Dolmoy, zatím jsem je zkoušel jen pod molem jak choděj, a je to fakt jak přirozený pohyb ryby..mam 19cm, nandal jsem je na 85gr Agresory,ale mam objednané i letošní novinku 25cm 4Play v několika barvách, tak se těším na testování….

    Ahoj Honzo, jaké jsou aktuální výsledky testování ?

    #42629
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    northwolf napsal: honza dufek napsal:

    …4Play jsem si letos vzal i na Dolmoy, zatím jsem je zkoušel jen pod molem jak choděj, a je to fakt jak přirozený pohyb ryby..mam 19cm, nandal jsem je na 85gr Agresory,ale mam objednané i letošní novinku 25cm 4Play v několika barvách, tak se těším na testování….

    Ahoj Honzo, jaké jsou aktuální výsledky testování ?

    Čau na sever,

    slídím teď po polakách a začínám se více věnovat mníkům…Od Savage jsem si zatím nejvíc oblíbil Cutbaita barvu Burbot( jednu v 270gr a druhý tělo mam na 190gr)..hupli mi na to už i velcí polaci, což pro mne bylo velké překvapení…Na 4Playe mam nějaké ryby na Dirty sliver, ale pravda že jsem to zatím moc ve vodě nemáčel …Poslední dobou spíše sedim v kempu u kompu a dolaďujeme doma novou linku na tlakové odlévání riperů.Konečně budeme dělat i dvoubarevný,aniž by se vrstvy od sebe odtrhli…

    #42678
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Hezký, z toho bych byl taky dost překvapenej kdybych na cutbait začal tahat polaky – vzal to nějakej pod metr, nebo vše přes ?

    To je dobře že fabrika 😉 má na investice do nových technologií.

    #42703
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    nevidím problém proč by ho nevzal. S menší velikostí polak nad 70cm nebude mít problém .

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 96)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy Savage Gear

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...