Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 33 odpovědí. Do diskuze (21 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel vapno1 a poslední změna proběhla před 9 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 34)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3243
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Na?el by se tu někdo kdo, by mohl poskytnout mapu v okolí Aure. Nejlépe ji? naskenovanou. Tu?ím ?e má označení N37. Mohu poskytnout N35, to je oblast od ostrova Aukra az po Kristiandsund. Mam ji i zkalibrovanou pro Ozi Explorer. Celá ma cca 25Mb.

    #19973
    Jisto
    Účastník
    (314 odpovědí)

    Pomóc! Nemůžu najít kde jsou ty mořské mapy od Mifaka, zadávám do vyhledávání kde co mě napadlo a ne a ne to najít

    #19975
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    2 Jisto,skús to hľadať tu:

    https://www.rybolovnorsko.cz/forum/index.php?sekce=vypis-tematu&id=481&str=0

    MifakM už “zmapoval” asi celé pobrežie Norska.

    #19976
    Jisto
    Účastník
    (314 odpovědí)

    Díky, nevím proč mně to nenašlo, zadával jsem do vyhledávání mapy,mapa,map,dno,dna a nic, na archiv jsem si teda nevzpomněl, ten už to najde

    #19977
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Hyse napsal:

    Na?el by se tu někdo kdo, by mohl poskytnout mapu v okolí Aure. Nejlépe ji? naskenovanou. Tu?ím ?e má označení N37. Mohu poskytnout N35, to je oblast od ostrova Aukra az po Kristiandsund. Mam ji i zkalibrovanou pro Ozi Explorer. Celá ma cca 25Mb.

    http://www.ulozto.cz/6542261/aure-jpg

    #34971
    monty1
    Člen
    (278 odpovědí)

    2 MifakM:

    Tak mapa zdárně vytištěná. Měl si pravdu, byla to HW záležitost.

    Monty

    😎

    #36774
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Prosba:kde dohonim mapu této lokality.Alesund – Bukkholmen.Předeřm dík za každou radu.

    #53578
    Peter Heyder
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Ahojte Norkovia

    potreboval by som poradiť kde zoženiem GPS pohybovú mapu pre aplikáciu do mobilu HTC Desire S s morskými mapami napríklad Soroya,Lauvsnes.Minulý rok nám vypadla lodná GPS na mori v hmle.Velmi nepríjemné a hladám ako rezervu .

    Peter:-x:-E:-(

    #53673
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Peter napsal:

    Ahojte Norkovia

    potreboval by som poradiť kde zoženiem GPS pohybovú mapu pre aplikáciu do mobilu HTC Desire S s morskými mapami napríklad Soroya,Lauvsnes.Minulý rok nám vypadla lodná GPS na mori v hmle.Velmi nepríjemné a hladám ako rezervu .

    Peter

    Někde jsem tady objevil tohle, měloby tobýt zdarma na 14 dní pro android.

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kartapps.norgeskart&feature=related_apps#?t=W251bGwsMSwxLDEwOSwiY29tLmthcnRhcHBzLm5vcmdlc2thcnQi

    #53726
    MorboX
    Člen
    (33 odpovědí)

    Zdar všem. Ten odkaz sem dával já. Zadarmo je napořád jen se ti po 14 dnech smažou mapy které si stáhneš přes wifi a uloží se do telefonu, takže na moři jedeš normálně off-line. Když vyprší expirace stáhneš si je znovu a frčíš dál. Aplikaci můžu vřele doporučit funguje naprosto skvěle včetně záznamu trasy.

    #53732
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    MorboX napsal: Zdar všem. Ten odkaz sem dával já. Zadarmo je napořád jen se ti po 14 dnech smažou mapy které si stáhneš přes wifi a uloží se do telefonu, takže na moři jedeš normálně off-line. Když vyprší expirace stáhneš si je znovu a frčíš dál. Aplikaci můžu vřele doporučit funguje naprosto skvěle včetně záznamu trasy.

    tak tohle je přesně to, co jsem už dlouhou dobu hledal. Děkuji za super tip, už mám nainstalováno a v červnu vyzkouším

    #53739
    MorboX
    Člen
    (33 odpovědí)

    Není zač.

    #84251
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    Ako zadavate do http://kart.gulesider.no alebo podobnych suradnice?

    64 11.582N 09 57.200E alebo N 64°11,582 E 09°57,200?

    Nechce mi ukazat ani jedno 😕

    #84254
    MadMack
    Účastník
    (119 odpovědí)

    igorko – zkusil bych to takhle 64.11582N 09.57200E

    #84266
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    MadMack napsal:

    igorko – zkusil bych to takhle 64.11582N 09.57200E

    Dik, ale nefunguje 😕

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 34)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...