Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Multiplikátor Shimano Dendou-Maru 4000

  • Toto téma obsahuje celkem 24 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Marek a poslední změna proběhla před 8 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 16. až 25. (celkem z 25)
  • Autor
    Příspěvky
  • #124398
    Raviola
    Člen
    (3 odpovědí)

    Asi to opravdu vyhraje Shimano.

    A za kolik ho kamarád prodá? 😯

    #124402
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    :-)zjistím cenu…a vše potřebné…dárek od ježíška..??:-P

    #124405
    Raviola
    Člen
    (3 odpovědí)

    Presne tak. Co bych pro manžela neudělala. 🙂

    #124409
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    😉

    😀

    #124410
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    😉 Tak jsem vše zjistil: multik i s kabelama, dokumentace, záručák….atd. Úplně novej,nepoužitej,orig.balení….za 15999.kč…:-)

    #124411
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    :-):-):-):-) cena na předchozí straně..

    #124417
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    Skvelá mašinka. Absolut. spokojnosť, rovnako ako DAIWA 600FE. Môj názor.

    #124418
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Za ty peníze bych asi neváhal. :-P:-P:-P

    #124448
    Slava71
    Účastník
    (38 odpovědí)

    Já to risknul před 2 roky přes ebay, přímo z Japonska (prodejce Arrigato). Shimano Dendou Maru 4000 nový mě přišel celkem na 11600,-Kč i s cestou. Balíček označen jako GIFT (dárek), celníci byli asi na svačině, tak to prošlo 😛 Chápu, že při případné poruše by asi byla záruka platná jak mrtvýmu deštník, ale za ty prachy to nekupte. Zatím byl 4x v Norsku a šlape v pohodě.

    #124883
    Marek
    Účastník
    (144 odpovědí)

    Dendou Maru 4000 Plays mohu jen doporučit. Máme je s přítelkyní už asi 3 roky, každý rok 2x Norsko, už si život bez elektriky nemohu představit. Co se Daivy týká, berou si je vždy kamarádi z půjčovny, mám z nich fakt divný pocit (trochu rozhrkané) ale to je dáno spíš tím, že v půjčovně mají odchytáno miliony prutohodin, zatím co naše “domácí” navijáky jsou 11 měsíců ve flanelovém pyžámku v garáži..:-)

    Jedinou výtku co k nim mám je jejich hlavní (pozitivní avšak i negativní vlastnost) VELIKOST Kupoval jsem je kvůli hlubinnému lovu mníků na jihu Norska. Vejde se na ně doopravdy až 550 m 50 kg šńůry. Avšak jsou poměrně veliké a těžké. Dnes, když zjišťuji že mi na 95 procent lovů stačí 300 m šňůry, zvažoval bych dendou Maru 1000 Plays.. ale je to o požití. Naopak, těch 550 m mi již 2x zachránilo krk, když jsme zlomili in-line prut s odmotanými 180 m šńůry a přeřízlo ji to, tak pořád zbylo přez 300 m na cívce 🙂 A jednou jsme ji urvali někde v délce, takže také u 300 m návinu průšvih, u 550 docela pohoda. Je to na zvážení. Nicméně, pokud je dotaz zda Dendou OK nebo problém, já na žádný problém nenarazil, skvělá funkce, perfektně nastavitelná brzda, fakt radost z lovu jak technicky tak designově:-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 16. až 25. (celkem z 25)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Multiplikátor Shimano Dendou-Maru 4000

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...