Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu MULTIPLIKATOR – PREKLZUJE – PORADTE PROSIM

  • Toto téma obsahuje celkem 37 odpovědí. Do diskuze (20 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel zdeneko a poslední změna proběhla před 11 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 31. až 38. (celkem z 38)
  • Autor
    Příspěvky
  • #58421
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    hlavatka napsal:

    northwolf ja sa nemusim zamyšlať nad tym čo som napisal len si uvedom on nejde kupovať !!!!!!!!!! chcel vyriešiť problem tak neviem o čom pišeš !

    😉 tak ještě po třetí a polopatě: jedním ze způsobů jak vyřešit problém se starým může být i nákup nového ….jiného, nesrovnatelně spolehlivějšího, který současně nemusí být drahý.

    Je na tom snad něco k nepochopení ?

    #58423
    dukey
    Účastník
    (116 odpovědí)

    Někdo to má pouze v hlavě, ale já po úrazu můžu levou akorát tak motat. A pak babo raď. Taky mám 510-ítku.

    #58426
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    Harty napsal:

    igorko napsal:

    Zdravim damstvo a panstvo,

    Potreboval by som radu, ked utiahnem brzdu na multiplikatore, tak mi nedrzi, preklzuje. Viete v com je problem? Vopred dakujem za odpovede, rady.Igore mám ten samí problém že mi nevyhovují klasické multíky.To raději použiji klasický kvalitní smekací naviják.Ale vím v čem je problém.Jestli máš zájem zavolej na+420 728 923 129.Měl jsem tu samou závadu a není to nic složitého. Kdybys bydlel poblíž tak ti je dám do cajku.Harty

    Ahoj, dakujem. Bude Ti volat moj ocino, je to jeho srdcovka.

    #58428
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    JAKABO napsal:

    a už je na trhu 810. Cena 150.- eur.

    Alebo na ebay za 128 E vratane postovneho 😎

    #58430
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    Chlapi, vdaka za rady. Nech boli akekolvek, pravdu mal kazdy, ako Northwolf tak aj hlavatka.

    Ide o to, ze su to tatkove “milaciky” t.j rozoberie, posklada, rozoberie, posklada. Jasne ze nema vyznam ich posielat do servisu, lebo len postovne stoji viac ako su tie navijaky hodne.

    Druha strana mince je, ze spolahlivost tychto navijakov je viac ako zalostna – tatko bude na rybach nadavat, ale aj tak mu to neda.

    Ak by ste mi mali poradit multik do cca 200-300 E, co by ste mi poradili? Viem, laicka otazka, nakolko cenove rozpatie je pomerne velke – najma ak ratam so zahranicnymi cenami – oproti nasim sa da usetrit 30 – 50% (overene viac x, ze Northwolf? 😎

    Takuto radu si pytam preto, lebo odkedy chodime do Norska – cca od r. 2004, pilkrovali sme len par x – a aj to bolo peknych par rokov dozadu a to vtedy boli Corbossy masiny – nakolko prevazne vlacime do hlbok max 30-40m.

    #58432
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    igorko napsal:

    Ak by ste mi mali poradit multik do cca 200-300 E, co by ste mi poradili?

    Za mě je volba jasná:

    V této cenovce s rezervou pořídíš vymazleně vypadající Daiwu Hypertanasensor 500 F Klika napavo, ale spolehlivé digitální počítadlo, renomovaný výrobce, slušná kapacita cívky.

    S klikou vlevo AG Ambassadeur 7001 nebo 10001.

    #58435
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    northwolf napsal:

    igorko napsal:

    Ak by ste mi mali poradit multik do cca 200-300 E, co by ste mi poradili?

    Za mě je volba jasná:

    V této cenovce s rezervou pořídíš vymazleně vypadající Daiwu Hypertanasensor 500 F Klika napavo, ale spolehlivé digitální počítadlo, renomovaný výrobce, slušná kapacita cívky.

    S klikou vlevo AG Ambassadeur 7001 nebo 10001.

    Dik.

    #58443
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Před asi měsícem jsme to řešili u nás v partě. Zhruba stejné cenové rozpětí. Dlouhodobě používám bez problémů Penn 320 GTI. Je to kvalita za dobrou cenu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 31. až 38. (celkem z 38)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu MULTIPLIKATOR – PREKLZUJE – PORADTE PROSIM

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...