Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu multiplikator kaigen 500xp

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 12 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4294
    pavel46
    Člen
    (0 odpovědí)

    Dobry den shanim manual v čestine.předem dekuji

    #32340
    Tibor Pelegrin
    Účastník
    (95 odpovědí)

    Ahoj ! Kamoška nám sľúbila preklad do slovenčiny, keď to budem mať pošlem. Možno ti pomôže……

    #32395
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    Pošlite na SZ svoju mailovú adresu

    #32431
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    na tento multak nepotrebujes ani navod .Zapni do elektriky ,pravym hornim tlacitkem si na displeji namackej ikonu 400 a mas universalni nastaveni na dlouhou snuru.Po spusteni pilkru do vody vody podrz obe vrchni tlacitka cca 5 sekund az zacne displej blikat.Tim si nastavis hladinovou vysku a displej ti ukaze nulu.Tim mas zapnute automaticke vypnuti navijeni 5m pod hladinou a nemuze se ti stat,ze pilkr anebo papriky namotas do prvniho ocka.A timto zacnes normalne fungovat.Pokud se ti podari vykopnout kabel z baterky,nic se nedeje,multak ma cca 30 sekund pamatovaka,takze po opetovnem zapojeni ti naskoci stejne hodnoty jako byli pred vykopnutim.Ovladani navijeni je packa reostatu rychlosti takze pravym palcem ovladas zapnuti navijeni i rychlost.Je to ta vetsi paka na pravy palec.Odvijeni funguje jen kdyz je paka navijeni na nule.Na odvijeni je ta mensi paka na pravy palec.Pokud chces zastavit odvijeni ve sloupci,tak palcem pribrzdi civku se snurou,tim uchranis prevod od silneho narazu [toto je dulezite,protoze prevody jsou plastove].Ryby nad 2 kg netahej jak na vytahu[uchranis plasty].Velke exemplare radsi tahej rukama a normalni do 20 kg pumpuj a pri pohybu spicky prutu dolu navijej pravym palcem.V nejnizsi poloze prutu nad vodou pravym palcem vypni navijeni.Ja mam tento mltak uz 4 roky a jeste jsem nemel sebemensi problem.

    #32434
    Zábal Jan
    Člen
    (78 odpovědí)

    2dedo145

    teda klobouk dolů jasný a stručný já ho neměl nikdy vruce a určitě by mi to šlo:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #32436
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    2 zabjan Dik za kompliment,ale blizci kamaradi mi rikaji HLUBINNY PRACOVNIK takze bez elektriky si to uz nedovedu ani predstavit a 4.faze motorickeho uceni takzv. automatizace u me nastala uz v prvnim roce pouzivani tohoto technickeho zazraku.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu multiplikator kaigen 500xp

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(142)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...