Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Multiplikátor-brzda

  • Toto téma obsahuje celkem 23 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Kliknis a poslední změna proběhla před 9 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 24)
  • Autor
    Příspěvky
  • #100553
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Filipes napsal:

    Prosím o radu.Je lepší páková brzda nebo hvězdicová.Přemýšlím o Pennu nebo doporučte jiný.Předem děkuji za názory.

    Dle mého názoru, je lepší brzda páková. Máme je i v kempu na půjčovně a spokojenost. Je to ovšem můj subjektivní názor. 😎

    #5078
    Filipes
    Člen
    (3 odpovědí)

    Prosím o radu.Je lepší páková brzda nebo hvězdicová.Přemýšlím o Pennu nebo doporučte jiný.Předem děkuji za názory.

    #100555
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Je to jen muj názor,chytal jsem z oběma a páková–jednoznačný vítěz.:-):-):-):-)

    #100559
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Páka jednoznačně 😎 už třeba jen to jednodušší ovládání

    #100560
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    To Filipes: jak píšeš, chceš poradit nebo doporučit. Ale chceš manuál nebo elektriku?

    Myslím si, že je úplně jedno, jestli má multiplikátor pákovou nebo hvězdicovou brzdu. Je to jen otázka zvyku. Penn výrábí strojky

    s oběma variantama. Řada Senator, Torque, Deep sea, Fathom zásadně s hvězdicovou, ostatní např. řada International® atd. s pákovou. Spíše je důležité, jaký. S řadičem nebo bez řadiče. Ne kolik, ale jaké má ložiska.Jaký chceš převod. Myslím,že el.multiplikátory u nás prodávané( Daiwa,WFT )mají hvězdicovou brzdu.Vybírej podle značky, referencí,konstrukce(převody z čeho,použité plasty, zpracování,hmotnosti-není na závadu).Věř mi,do několika jsem se za život podíval,ale ne svojich,ty makají. Řiď se pravidlem – nejsem tak bohatý … Budeš ho mít nastálo a nebudeš potřebovat servis.Ale, musíš se o něho starat.Pozor na skvělé výrobky za suprovou cenu, které byly navíc loni nebo letos testováné.Nahlédni i do světa,co se říká a píše.Snad jsem nikoho neurazil.A teď se jdu podívat,co dělá krůta od Kima v troubě.Ještě chvíli a je to!

    Čus.

    #100561
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Já jsem v předchozím příspěvku doporučil brzdu pákovou zejména proto, jak jsem již psal máme je na půjčovně, že mnoho rybářů hvězdicovou brzdu utáhne tak, že nejde téměř povolit. Proto je, zejména pro nás, páková brzda lepší. Nicméně já sám mám na multiplikátoru brzdu hvězdicovou a nikterak mi nevadí. S pákovou brzdou jsem chytal a příjde mi, že je rychlejší na obsluhu. Je to, ale asi i věc zvyku.

    #100562
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Přiklonil bych se k DOSKYmu, pákovka je lépe a rychleji ovladatelná.

    Jinak to bude si jedno, co komu lépe sedí.8-)

    #100563
    Filipes
    Člen
    (3 odpovědí)

    Chci manuál.Mám vyhlídnutý Penn330 GT LH,máte s ním někdo skušenosti?Díky

    #100565
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Zkusil bych tento Okuma Soltera

    #100570
    Raca
    Účastník
    (191 odpovědí)

    To filipes: Jednoznačně doporučuji tu okumu co připnul Sim,mám ji a je to skvělý strojek ! žádné vůle na brzdě ani na ložiskách a perfektně se ovládá ,loni jsme do party koupili další dva kousky,protože v této cenové relaci si troufnu říct není na trhu lepší multík s pákovkou,navíc ho vyrábí jak pro levou,tak pravou ruku.Kvalita zpracování je na velmi dobré úrovni.

    #100582
    Filipes
    Člen
    (3 odpovědí)

    Tak už mám doma tu okumu.Díky všem za rady.

    #100583
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    No vidíš, jak to šlo rychle. :-P:-P:-P:-P

    #100598
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    A vypadá hodně dobře. 😎

    #100794
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Ahoj včera jsem koupil přes inzerát Okumu Solterru slr-15lx s návinem Kg strong 300m 0.32 za 2700kč.Naviják byl chytaný od jara na sumce v Čechách a je netknutý.Prodejce má ještě jeden kus.Kdyby měl někdo zájem tak na něj mám kontakt.:-)

    #100812
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Dobrej kup, jen ta šňura stojí cca 1700Kč.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 24)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Multiplikátor-brzda

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...