Nápověda Doporučujeme:
 • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Naki a poslední změna proběhla před 12 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #3565
  Naki
  Účastník
  (900 odpovědí)

  Chci poprosit všechny co mají zkušenost s multíkem Fladen Maxximus electric 2BB o jejich názor.Mám možnost od kamaráda ho koupit za dobrou cenu.Chytám jen na vláčku,tak se v tom moc nevyznám.Ale letos to chci zkusit.

  Díky Naki

  #10918
  spring
  Účastník
  (119 odpovědí)

  Fladen Maxximus se vyrábí ve stejné fabrice jako Banax a WFT Electra. Není ti divné, že Fladen se zabývá převážně textilní výrobou, ale jsou takový borci, že přes noc umí zkonstruovat elektrický multiplikátor. Z tohoto důvodu bych do něj nešel.

  #10921
  rasto paska
  Účastník
  (108 odpovědí)

  To Naki,

  Ja osobne pouzivam Ryobi a Daiwu ale kamarati maju dva Fladeny a su s nimi absolutne  spokojni.AK ho budes mat za dobru cenu tak je to ok. Na margo pozn. Spring-a tak si pozri katalog firmy Fladen na internete a bude ti jasne, ze Fladen ma silne zazemie a siroku ponuku.Spring sa trochu pomylil, asi pozna z Fladenu len plavajuce obleky.

  #10945
  Petr Novák
  Účastník
  (1356 odpovědí)

  Když se tady probírá multík Fladen, zkuste někdo, kdo má zkušenosti seřadit, popř. oznámkovat jako ve škole el. multiplikátory Daiwa, Shimano, WFT, Banax, Ryobi a Fladen. Prosím ještě o porovnání multiplikátorů bez el. pohonu, ale s digitálním počítadlem hloubky. Něco budu muset koupit, nechci udělat chybu, ale nevím jak to vyjde s financema, proto i ty multíky bez el. pohonu. Díky

  #10948
  Naki
  Účastník
  (900 odpovědí)

  Tak hotovo a rozhodnuto.Nakonec jsem dal na radu Michala a trošku připlatil,takže jsem objednal Daiwa Leobritz 500MM.Všem jinak děkuji za poznatky a rady.

  Díky Naki

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte rybolov v Norsku v roce 2022?

(29)
(119)
(32)
(25)

Nahrávání ... Nahrávání ...