Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Bazar Multík CORMORAN-CORBOSS 610 + pilkrák YAD-LOFOTEN Germany 2,1m 200-500g

  • Toto téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel fiske a poslední změna proběhla před 9 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5131
    Paradoxxx
    Účastník
    (151 odpovědí)

    Prodám multiplikátor značky CORMORAN-CORBOSS 610,má originál vestavěné počítadlo metrů odmotané šňůry(původní cena 3500 Kč) a pilkrovací prut,výroba GERMANY(žádná čína atd.)zn.YAD-LOFOTEN délka 2,1m,přepravní délka 113,5cm(původní cena 1600 Kč)+ na něm mám +- 300m pletené šňůry Spider(tu si asi odmotám).Náčiní se mnou bylo 2roky po týdnu v Norsku=takže velice málo používané a pak jsem si pořídil sadu s elektrikou,od té doby mi to leží ve skříni bez využití.Tak třeba někomu udělá radost.Cenu bych viděl 3000 Kč(bez té šňůry).Díky a dobrý lov 🙂

    Tak zatím zamluveno zájemcem ze Slovenska – bratrská spolupráce Čechů a Slováků funguje i několik let od rozdělení 😛

    #104469
    Paradoxxx
    Účastník
    (151 odpovědí)

    Přidávám kontaktní email : petr2706@gmail.com

    #105506
    Paradoxxx
    Účastník
    (151 odpovědí)

    Ozval se mi zájemce a chce jen multiplikátor(prut má) = nemáte někdo zájem o samotný prut???Nechce se mi to prodávat samostatně-nejradši bych jako komplet,ale když by se našel někdo na prut a druhý na multíka,tak s tím nemám problém(jen jsou to 2x náklady na případné poštovné).

    #106470
    Paradoxxx
    Účastník
    (151 odpovědí)

    Tak momentálně zamluveno zájemcem ze Slovenska == bratrská spolupráce Čechů a Slováků funguje i několik let od roztržení republiky 😀

    #107534
    Paradoxxx
    Účastník
    (151 odpovědí)

    Tak skutečně prodáno do spřátelených krajin Slovenska.Ale málem to nestihlo čas odjezdu do Norska = Česká pošta necelé dva dny pohyb zásilky na hranice a na Slovensku to jejich poště pak trvalo dalších neuvěřitelných 7-8 dní,než to doručili adresátovi:-E.Předali mu to jeden den před jeho odjezdem-takže bacha na termíny pošty na Slovensku,ať to nikoho “nevypeče”.

    Děkuji všem za nabídky a novému majiteli přeji dobrý lov.

    #107575
    Drahoslav Chocholouš
    Účastník
    (258 odpovědí)

    Paradoxxx

    pilkrovací prut,výroba GERMANY(žádná čína atd.)zn.YAD-LOFOTEN délka 2,1m,í

    Nic ve zlým, ale YAD Nic ne vyrábí. Firma patří němci, který si vzal za manželku asiatku podobného jména. Veškeré zboží je dovoz z číny.

    #107581
    Paradoxxx
    Účastník
    (151 odpovědí)

    ChoChy napsal:

    Paradoxxx

    pilkrovací prut,výroba GERMANY(žádná čína atd.)zn.YAD-LOFOTEN délka 2,1m,í

    Nic ve zlým, ale YAD Nic ne vyrábí. Firma patří němci, který si vzal za manželku asiatku podobného jména. Veškeré zboží je dovoz z číny.

    Věř tomu,že jsem si ty údaje nevymyslel,ale všechny parametry opsal z prutu.Výroba GERMANY,o Číně ani zmínka – fakt.Že mám pravdu může posoudit nový majitel,nebo ten,kdo má shodný prut.

    #107622
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    To ChoChy:Tak to asi můj prut na vláčku YAD Oakland medium spin 2,7m 10-30 gramů a nápis Germany také neexistuje.Jinak velice kvalitní proutek.Příště,než tu plácneš nesmysl,tak si to ověř,je to tak lepší a neuděláš z někoho zbytečně v..a….8-O

    #107651
    Paradoxxx
    Účastník
    (151 odpovědí)

    upir napsal:

    To ChoChy:Tak to asi můj prut na vláčku YAD Oakland medium spin 2,7m 10-30 gramů a nápis Germany také neexistuje.Jinak velice kvalitní proutek.Příště,než tu plácneš nesmysl,tak si to ověř,je to tak lepší a neuděláš z někoho zbytečně v..a….

    Děkuji upirovi za přesné info – málem jsem tady byl za kecala 🙂

    #107705
    Drahoslav Chocholouš
    Účastník
    (258 odpovědí)

    Nic NEPLACAM. Před časem sem. byl u něj doma v. Berlíně s Milanem. Fafilkem MILFA Který od něj bral zboží. Takže ještě jednou YAD je čína konec konců jako většina věcí Tím nechci říct že jsou nekvalitní Když něco napíší tak si za tím stojim

    #107711
    Drahoslav Chocholouš
    Účastník
    (258 odpovědí)

    Jnak se omlouvám jestli se to někoho dotklo kdybych to nevěděl tak to tu neuvádím Co se týče nálepek tak vám tam cinani dají co si objednáte

    #107722
    Paradoxxx
    Účastník
    (151 odpovědí)

    Vyhrabal jsem foto–nepřijde mi to jako čínská samolepka8-O

    #107829
    fiske
    Účastník
    (38 odpovědí)

    Chýba tam pred nápisom GERMANY text : MADE IN. Tak to je aj na Sportexoch vyrobených v Nemecku.. Keď je vyrobený v Ázii (lacnejšie modely), je tam len GERMANY ako označenie domovského sídla firmy. Ale ako píše ChoChy, to nevadí ´že je z Číny (ako skoro všetko na trhu), je to z mesh carbónu, čo je osvedčený a výborný materiál..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Bazar Multík CORMORAN-CORBOSS 610 + pilkrák YAD-LOFOTEN Germany 2,1m 200-500g

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...