Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Petr a poslední změna proběhla před 14 roky a 4 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3477
    sob
    Člen
    (94 odpovědí)

    Mám možnost koupit mulťák daiwa za dobrý peníz z asie,návod je v angličtině ale menu na displeji mulťáku Japonsky,nevím jestli to jejich písmo(rozsypaný čaj)budu umět nějak přelouskat,jestli si s mulťákem poradím.Máte li někdo zkušenost s takovýmto případem prosím o radu.

    #9375
    beethowen
    Účastník
    (45 odpovědí)

    Pokud máš anglický manuál neměl by být problém. Oni ty symboly vždycky mají umístěné na některém místě toho displeje, pokud tedy není ten displej bodový, což pochybuju. Pak se jenom naučíš co který znamená, to by v manuálu být mělo. Já mám podobný problém, multiplikátor Shimano už mám a nemám žádný manuál, systém pokus omyl to vyřeší.

    #9376
    Bohuslav Poles
    Účastník
    (190 odpovědí)

    to sob :  posílal jsem ti soukromou zprávu.

    Jinak řešením je jedině zakoupit si multík, který je také  prodávaný s CZ nebo anglickým návodem a pak návod od někoho získat. Obecně se Shimanem je to problém.

    #9382
    Petr
    Účastník
    (80 odpovědí)

    na ebay byl podvodník z Malaisie nebo Thajska co nabízel DAIWU a nikdy nedodal, málem jsem taky naletěl naštěstí mě včas zastavilo negativní hodnocení

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(142)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...