Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Moderni rybar Praha Holesovice

  • Toto téma obsahuje celkem 82 odpovědí. Do diskuze (24 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel zerp a poslední změna proběhla před 11 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 83)
  • Autor
    Příspěvky
  • #46583
    skroban5
    Člen
    (158 odpovědí)

    Bude tam 70 vystavovatelů tak to snad nebudé propadák.Loni jsem byl na obou v Praze i v Brně a nelituju.Pokaždé tam najdu něco nového nebo potkám zajimavé lidi a proto tam přece chodíme.

    #46584
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Já jsem dneska sehnal 3 lístky zadarmo tak se tam taky půjdu kouknout 8-)8-)8-)

    #46585
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    Omlouvám se:-D,ale já tam taky budu s pilkrama a pár zajímavostma co se týká Norska , plzničkou točenou. zoomákem ….. a dobrou náladou kucí… Tak se stavte u ZERPÁKŮ a dáme řeč a po18 00 zajdem třeba pokračovat na pivko. A ZASE ta reklama:-D:-D:-D:-D:-D

    p.s. A BUDE SE PODÁVAT info. O NORSKÉ SEŠLOSTI 16.2.2013 v Praze a je možnost si zamluvit místo!!!!!!!!

    #46587
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    tak jsem vas zcela uplne bez reklamy chtela informovat o woblerech ke vstupence, ale uz je to tu.

    A at se nove zaregistroval kdo chtel, podle meho mineni jen informuje o vystave a nedela si zadnou reklamu – nebo vidite nekdo nejakou konkretni zminku o nejakem zbozi nebo stanku??

    To ja si tu reklamu klidne udelam – prijdte pokecat s norama k nasemu stanku rybolov-cestovani-norsko, doufam, ze nezapomenou privezt zase lososa 🙂 a pak se stavte u Zoomaku na pivko 😉

    Jestli to bude jako minule, tak bude veselo a o propadaku ani zminka!

    Tesime se na vas!

    #46590
    elhierro
    Člen
    (2 odpovědí)

    Přátelé, omlouvám se těm, kterým případně má zpráva připadala jako reklama. Uvedu to na pravou míru. Na tuto diskuzi jsem dostal odkaz od paní Jany Seitz (úžasné paní), která na veletrhu vystavuje se svými norskými přáteli. A tak mi to nedalo a na diskuzi jsem se podíval. Viděl jsem zde výrok, že výstava bude propadákem. Nevím kde na to pisatel přišel, je to jeho věc, nicméně svým nepodloženým vyjádřením může poškodit práci mnoha lidí (organizátoři, partneři, vystavovatelé), kteří tvoří tento veletrh. Holt doba je taková a konkurence nikdy nespí a ke všemu se chová neeticky. Bohužel etika podnikání v naší zemi velmi často chybí. A kdo jsem? Jsem ten, kdo projekt Moderní rybář vymyslel a realizuje ho ve spojení s nejmenovanou firmou. Reklamu jsem si tu dělat nechtěl, nezmínil jsem jedinou značku (pardon, jen Humminbird, protože mi ta sonda připadala pro mořský rybolov jako velmi užitečná), své jméno ani název organizátora. Pokud to jako reklama někomu připadalo, je mi líto. Cílem zprávy bylo jen objektivně informovat o stavu veletrhu a o tom, co na případné návštěvníky čeká. Ani jsem záměrně neuvedl webové stránky veletrhu. Ale pokud má někdo i nadále dojem, že na výstavě nic nebude, pak ať stránky veletrhu navštíví, denně jsou aktualizovány. Příjemný den všem přátelům norského rybolovu.

    #46591
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    No a je to uvedeno na pravou míru.Ostatně mě ten příspěvek jako reklama vúbec nepřišel.

    #46592
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    Poku všichni norci…. dorazí tak už jenom to bude šou:-D:-D:-D a že má někdo řeči:-E že to bude propadák …. No tak to tady holt chodí. Mužeme mu jen poděkovat páč bude každý zvědavej jak to tedy bude 😀 Tak vzhůru k ZOOMákům a užijem si všechno jak jen to půjde. Jenom u tohoto stánku to bude stát za to kde bude spoustu překvapení. Fakt je na co se těšit8-) Dobrý lidi mají dveře otevřené a ty divný můžou být doma……:-D:-D:-D

    A ZASE TA REKLAMA:-D Takže hurá k Jance a ZŮMÁKŮM

    #46593
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Jestli si někdo myslí že to bude propadák,tak tam nemusí vúbec chodit a múže sedět doma na zadku.8-O

    #46594
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    zerp napsal: Poku všichni norci…. dorazí tak už jenom to bude šou a že má někdo řeči že to bude propadák …. No tak to tady holt chodí. Mužeme mu jen poděkovat páč bude každý zvědavej jak to tedy bude Tak vzhůru k ZOOMákům a užijem si všechno jak jen to půjde. Jenom u tohoto stánku to bude stát za to kde bude spoustu překvapení. Fakt je na co se těšit Dobrý lidi mají dveře otevřené a ty divný můžou být doma……

    A ZASE TA REKLAMA Takže hurá k Jance a ZŮMÁKŮM

    Ahoj jak poznám váš stánek?

    #46595
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    Moje řeč 😯

    #46596
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Jindrich napsal:

    Ahoj jak poznám váš stánek?

    Ahoj Jindrichu, pokud myslíš stánek paní Janky, tak to není nijak složité – klikni zpět na stranu 1, mrkni na 2. příspěvek.

    #46597
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    northwolf napsal: Jindrich napsal:

    Ahoj jak poznám váš stánek?

    Ahoj Jindrichu, pokud myslíš stánek paní Janky, tak to není nijak složité – klikni zpět na stranu 1, mrkni na 2. příspěvek.

    Ten ne.Myslím ZERPŮ.

    #46598
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    Já jdu pomoct k ZOOMU takže budu tam. A poznáš to lehce,,,,,,,

    BETISBAITS- ZOOM-tak tam budu já ZERP8-O

    No a samozřejmě taky že tam bude veselo a krásné věci co jste neviděli v TV!!!!!!!!!!Jo a ta PLZNIČKA tedy:-D

    #46619
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    zerp napsal: Já jdu pomoct k ZOOMU takže budu tam. A poznáš to lehce,,,,,,,

    BETISBAITS- ZOOM-tak tam budu já ZERP

    No a samozřejmě taky že tam bude veselo a krásné věci co jste neviděli v TV!!!!!!!!!!Jo a ta PLZNIČKA tedy

    Tak vzhledem k tomu že Plzničku máme u nás na každém rohu,tak ta rybařina bude určitě větším lákadlem.:-D:-D:-D

    #46622
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    Ale na veletrhu na každém rohu asi nebude……8-O

    A vlastně rybařina je taky na každém rohu 😯

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 83)

Téma ‚Moderni rybar Praha Holesovice’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Moderni rybar Praha Holesovice

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...