Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 22 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel honzak a poslední změna proběhla před 5 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 16. až 23. (celkem z 23)
  • Autor
    Příspěvky
  • #301988
    Aubi
    Účastník
    (98 odpovědí)

    Ahoj všem, prosím o radu jak na Gislinku zadat hloubky a popis dna, nějak mi to nejde zadat. Podle rad mi to nejde, asi nové prostředí v aplikaci. Popřípadě jinou aplikaci.

     

    díky moc za pomoc

    #301991
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    Ahoj všem, prosím o radu jak na Gislinku zadat hloubky a popis dna, nějak mi to nejde zadat. Podle rad mi to nejde, asi nové prostředí v aplikaci. Popřípadě jinou aplikaci. díky moc za pomoc

    My používáme Gulesider.no – v pravé nabídce menu pak klik na Sjokart – hloubky, souřadnice, majáky, druh dna – všechno se tam dá dohledat……………….. 😉

    #301993
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Ja pouzivam jiz delsi dobu Navionic a super apka. Sice placena, ale super

    na ukazku jedno foto rozliseni

    #301998
    Aubi
    Účastník
    (98 odpovědí)

    Díky, jdu bádat

    #302009
    jahodaj
    Účastník
    (14 odpovědí)

    Mám též Navionics a super (přes strýčka Google), konkrétně verzi Boating HD, kde si mapy konkrétního pobřeží v aplikaci stáhneš, mám a doporučuji i Norgeskart outdoors, stažení přes Google play.

    #302010
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Aubi a hlavne Navionic neni jen navigace, ale ma v sobe priliv- odliv , pocasi , smer a silu vetru a dalsi vychytavky jako trasovani, uchovani a nasledne sdileni lovnych mist atd….

    #302049
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    tak ja mám na applu, jak norgeskart, tak gulesider akorát tam se ta aplikace jmenuje PA SJOENu obou se dá použít online, je tedy potřeba použít data na možnost uložit si mapu se musí připlatit mám za to asi 349kč na rok u gulesideru, u norgeskart je to za poplatek 229kč a rok, ANI jednu jsem neplatil tak nevim jak se pak aplikace dál chová. Velká výhoda navionicu je v moznosti prepnout na SONAR CHART jak má na obrazku Honza.

    #302053
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Zde jeste jak se zobrazuji dalsi jako pocasi atd

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 16. až 23. (celkem z 23)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...