Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Manual na Olympus Ecooda Reel Dragon 7000LB Electric

  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Vydra a poslední změna proběhla před 9 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5005
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Nemá někdo manual na Olympus Ecooda Reel Dragon 7000LB Electric v češtině nebo nějaký odkaz na něj.Předem děkuji.

    #95962
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Žádná reakce?:-x:-x:-x:-x

    #95996
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Domnívám se, že tento model do Čech nikdo nedováží. Proto není český návod.

    #96043
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    To Sim:Koupil ho kámoš venku to máš pravdu,vyšel ho na 8200,-kč.Já ale koupil tento–WFT Deep Water Super N High 2 speed 14 LH-koupil jsem ho v Tropic Liberec a má ho snad každej obchod u nás.Českej návod tam neni,po upozornění poslali manuál na nějakou elektriku WFT-napsali že to je dost podobné,což je totální blbost,na další urgenci nereagovali.:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(

    #96045
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    otta napsal:

    To Sim:Koupil ho kámoš venku to máš pravdu,vyšel ho na 8200,-kč.Já ale koupil tento–WFT Deep Water Super N High 2 speed 14 LH-koupil jsem ho v Tropic Liberec a má ho snad každej obchod u nás.Českej návod tam neni,po upozornění poslali manuál na nějakou elektriku WFT-napsali že to je dost podobné,což je totální blbost,na další urgenci nereagovali.

    Já bych to vrátil a chtěl peníze zpět. Za ty prachy bez návodu, to je o ničem. Dneska, kdy je na trhu tolik elektrik s podrobným návodem, bych do toho nešel.

    #96079
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Sime,ještě taková DROBNOST,poslali návod na elektriku ale ten co jsem koupil elektrika neni.:-x:-x:-x:-x

    #96749
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    A jsou dobrý ty Ecoody?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Manual na Olympus Ecooda Reel Dragon 7000LB Electric

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...