Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

  • Toto téma obsahuje celkem 5,235 odpovědí. Do diskuze (160 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,441. až 1,455. (celkem z 5,236)
  • Autor
    Příspěvky
  • #53944
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    Sime: super počtení, krásná ryba! škoda tý její srdeční příhody, užij si to!

    #53945
    mensik
    Člen
    (30 odpovědí)

    Sime, tak to je nádhera. Velká gratulace. Klobouk dolu.

    #53949
    vladov
    Účastník
    (95 odpovědí)

    To Sim.

    “Taký veľký chlap a bije sa z rybami”

    Gratulujem a prajem ešte veľa zážitkov.

    Pomaly sa vracaj domov treba zásobovať nás Norikov.

    #53951
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    chlape, seš frajer.Klobouk dolu po tom všem, čím jsi si prošel.Máš můj obdiv.

    #53955
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Přidávám se ke gratulacím,člověku běhá úplně mráz po zádech při tom čtení.

    #53977
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Michale velká gratulace !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    a dávej na sebe pozor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

    #53987
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Sim napsal: Vracíme se na mateřskou loď, kde se mě dostává první pomoci. Provádí se desinfekce rány, na šití to na štěstí není, ale škrábanec od meče mám i na břichu, kde je rána hlubší. Zkušená posádka zastavuje moje krvácení jen obinadlem. Následuje rychle focení a pouštíme rybu zpět. Mečoun však nemá snahu se rozplavat zpět do modravých hlubin a umírá na prasklé srdce! Zdolávání trvalo na slabé náčiní příliš dlouho. Plachetník dal do boje o život všechnu sílu a energii, co měl. Tak se stalo, že 27. února chytil těžký kardiak Michal, pouhý měsíc a půl po operaci chlopně svého prvního Plachetníka. Byl to rovný souboj, ve kterém ten, co měl ze začátku hodně navrch, prohrál… Tímto děkuji Cardio Centru v Brně u sv. Anny, týmu profesora Němce za skvěle odvedenou práci.

    Nádherný článek,velká gratulace Michale.

    #53988
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Tak to je mazeeeec. Velká gratulace, přeju další úspěchy a brzké zahojení.

    #53989
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    kim napsal:

    Sime zítra prohledám ryby indického oceánu ve třech atlasech. Hlavně ať se ti to rychle hojí. Pro rány a zranění si do tropů beru Betadine – roztok i mast a pak Baktroban – mast. Snad jsem to napsal dobře a hlavně ať to někdo nebere jako reklamu. Mě tyto přípravky zachránili nohu.

    Ahoj Kime, díky za rady. Na ty masti se zeptám, dnes přejíždíme na Lhaviyani atol. A kapitém chce, aby se na to přišel podívat nějaký doktor (šaman), aby měl jistotu, že je vše OK. Jsou strašně svědomití kluci jedni.

    #53990
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    To All: Díky za gratulace, přál bych Vám to zažít na vlastní kůži.

    #53992
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Tak teď jsem byl na kontrole u šamana, ale nejdříve jak se dařilo v noci. Už jsem v poho v rodině kapitána, tak vyzkoušíme, jak mu běhá net.

    Noční rybolov včera nic moc, protože jsme zakotvili na žraločím útesu, což jsme zjistili až velmi pozdě a nebylo možné nikam popojet. Hezké na tom bylo, že jsme si tam nejdříve všichni zaplavali a potom zjistili, jaké ryby jsou pod námi.

    #53993
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Byla tam hloubka asi 43m a písek, takže jsme spíše předpokládali výskyt rejnoků, nežli žraloků. Před soumrakem se povedla ulovit rybka podobná Amberjackovi, což naznačovalo super noční rybolov, opak byl však pravdou.

    #53994
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Po setmění připlavali žraloci a už sem jinou rybu nepustili. Největší byl jen 1.2m.

    #53995
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    #53996
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Ráno jsem musel, ač nerad k šamanovi. Přiznám se, bál jsem se jaxviňa. Posádka mě vyložila na břeh a jeden plavčík šel se mnou, aby na vše dohlédl. Z moře to nevypadalo, ale uvnitř ostrova byla pod palmami ukryta krásná vesnička, všude to kvetlo a krásně vonělo. Na ulici bylo liduprázdno, nikde ani živáčka. Přišli jsme k šamanovi do domu a zavolali.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,441. až 1,455. (celkem z 5,236)

Téma ‚Maledivy Big Game, Popping GT’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...