Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

  • Toto téma obsahuje celkem 5,235 odpovědí. Do diskuze (160 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,171. až 1,185. (celkem z 5,236)
  • Autor
    Příspěvky
  • #47548
    elem
    Účastník
    (200 odpovědí)

    2 Michal

    ten link je nefunkční

    #47550
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    elem napsal:

    2 Michal

    ten link je nefunkční

    Máš pravdu, ráno mě to jelo, nevím,kde je chyba. 🙁

    #47560
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Začátkem listopadu byl uloven na north Male atolu kranas s váhou 50kg.

    #47561
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    #48046
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    toto video mě včera poslal Honzak, už brzy…

    [yt=qej7MHYpMLg=yt]qej7MHYpMLg[/yt]

    #48047
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Už aby to bylo!!!!!!!!!!!!!! Doufám, že alespoň jedenou za život budu

    mít na prutě takovou rybu:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #48055
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    drobek jsem to pocet a musim uznat ze docela trefne postrehy na ,,suchozemce,,:-D,Big Game je skutocne hlavne o businesu a pokud chcete mit opravdu slusne zazitky tak je to sakra draha sranda…

    Lod na nekolik dni a ne moc rybaru…neumim jsi napriklad predstavit lod co ma spominanych 6 pozic na troling…

    No k veci,osobne mam v Mexickym zalivu nejvetsi ulovky ze brehu…vim zni to divne ale kdyz vis kde,kdy a jak tak to je hodne rozumne reseni…zejmena pokud jde o lov zraloka tak rozhodne z plaze(vyvazi se cca 500-600m).Pak je pekna rybacka z lode na mistech ne moc vzdalenych od brehu.Pak dluho-dlouho nic…a pak troling…Pricemz bejt uspesnej na prvni krat je spis stesti…

    Idealni situace je tak 10 dni a operativne menit zacileni a spusoby lovu dle podminek a pocasi(nekdy spis navarit gulas a pit pivo nez chytat ryby;-))

    Dalsi vec mnozstvi rybaru…muzu nabidnout slusne bydleni pro hodne velkou partii…ALE pokud jsi chcete opravdu zaribarit tak plati ze 4 co rybarit opravdu umi…nebo 2 co to moc neumi…Vic lidi neni problem…ale pak nebude ta pece o zakaznika tak jak jsi ji predstavuji…

    K dispozici nejake kayaky,mala lod zodiac na zavazeni z plaze,dalsi mala rychla lod na rybareni v zalivu(18ft center consol) a na otevrene more vetsi lod kterou zrovna resim.Ted mam Baylinera Trophy hard top 2160 ale ten mi nevyhovuje.

    Pozice ,,Galveston,, umoznuje jak morskej rybolov tak rybolov na rece na Gary…Chtel jsem nabidnout tuhle sluzbu jiz tenhle rok,bohuzel zdravi se docela podelalo…ale znacne se to lepsi a pro pristi sezonu bude vse pripraveno;-).

    Galveson je hodne zajimava a pro turisty z europy docela ,,neobjevena,, lokace,dovolenou muzete tady travit i s rodinou,zena ,deti se rozhodne nudit nebudou a ani vas rozptylovat od rybareni;-)

    no a co jsem jeste chtel rici….CENA az bude vse pripraveno(barak,lode) tak dam konkretni nabitku…ale muzu vas ujistit ze tohle bude naprosto nejlepsi(arozhodne prijemne) prekvapeni! 😛

    #48237
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Reálná procházka z domu po Maledives

    MALEDIVES

    #48242
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)
    #48243
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    To je hodně dobrý Šroubku, jsem zvědav, co na to řekne Pafka nebo Kim.

    #48244
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Sim napsal:

    To je hodně dobrý Šroubku, jsem zvědav, co na to řekne Pafka nebo Kim.

    Bohužel,Norsko sem tam nenašel…:-(

    #48245
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Sroubku to nejsou manty, ale jiní rejnoci – jde o sibu skvrnitou. Najdu foto z letošního září, kdy proti mě vyrazila a pošlu. Jsou až 3 m velké.

    #48246
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Tak to je siba. Vyjela proti mě a když jsme byli z očí do očí uhnula a bohužel jsem ji stačil vyfotit jen jednou. Také jsem byl překvapen.

    #48247
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    kim napsal:

    Sroubku to nejsou manty, ale jiní rejnoci – jde o sibu skvrnitou. Najdu foto z letošního září, kdy proti mě vyrazila a pošlu. Jsou až 3 m velké.

    A já myslel,že to jsou manty..neznám tyto ryby…

    #48485
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Kranas kolemm 60kg

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,171. až 1,185. (celkem z 5,236)

Téma ‚Maledivy Big Game, Popping GT’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...