Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

  • Toto téma obsahuje celkem 5,235 odpovědí. Do diskuze (160 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,156. až 1,170. (celkem z 5,236)
  • Autor
    Příspěvky
  • #47463
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Já bych ji nazval – životní fotka autora.

    #47465
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Na té fotce od Fische mi to zprvu přišlo jako když padá Harier do moře, protože na sousedním vlákně byl zrovna ten padající kamion ze stráně, moc pěkné fotky až neuvěřitelné.

    #47522
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Občas se děti bojí do vody.

    #47524
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Sim napsal:

    Občas se děti bojí do vody.

    A myslím Michale , že se nebojí jen děti :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #47526
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Mám skvělou zprávu pro ty, kteří se chystají nadcházející sezóně na Maledivy. Sezóna právě začíná. Pearl mě slíbyl, že mě bude zásobovat fresh fotkama, takže se máte na co těšit! Pearl koupil ještě jednu loď, která se specializuje na poping kolem Male atolu.

    Ryba zvaná Napoleon Fish je velmi vzácná a vždy je s velkou péčí puštěna zpět.

    #47527
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    #47528
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    #47530
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    … a ještě jeden menší Napoleon.

    #47531
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    [yt=rmwZpcvCihg&NR=yt]rmwZpcvCihg&NR[/yt]

    #47534
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Oni ti napoleoni (pyskoun obrovský) byli hodně loveni, hlavně kvůli tlustým pyskům. Není se co divit, že jejich stavy se snížily. Např. na Borneu v jedné restauraci je mají ve velkých akváriích a host si ho může nechat upravit. Jsou to dobrácké ryby a bohužel za to platí. Je dobře, že jsou chráněni. Přidám fota jako dlkaz, že se k lidem mají.

    #47535
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    #47536
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To Sim, já si taky myslím, že nejen děti…..:-D

    Krásné fotky.

    #47538
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Sim napsal:

    Mám skvělou zprávu pro ty, kteří se chystají nadcházející sezóně na Maledivy. Sezóna právě začíná. Pearl mě slíbyl, že mě bude zásobovat fresh fotkama, takže se máte na co těšit! Pearl koupil ještě jednu loď, která se specializuje na poping kolem Male atolu.

    Ryba zvaná Napoleon Fish je velmi vzácná a vždy je s velkou péčí puštěna zpět.

    Michale proč mi to děláššššššššš!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D

    #47540
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Protože tě mám rád a vím, co ti udělá dobře, kamaráde. Hodím sem ten link, co jsi mi poslal.

    http://www.bissclips.tv/z_player/2012/flowplayer-3.2.15.swf

    #47545
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    kim napsal: Oni ti napoleoni (pyskoun obrovský) byli hodně loveni, hlavně kvůli tlustým pyskům. Není se co divit, že jejich stavy se snížily. Např. na Borneu v jedné restauraci je mají ve velkých akváriích a host si ho může nechat upravit. Jsou to dobrácké ryby a bohužel za to platí. Je dobře, že jsou chráněni. Přidám fota jako dlkaz, že se k lidem mají.

    Takovou nádheru bych na talíř nechtěl.To je mnohem lepší ji potkávat při potápění v moři.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,156. až 1,170. (celkem z 5,236)

Téma ‚Maledivy Big Game, Popping GT’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...