Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

  • Toto téma obsahuje celkem 5,235 odpovědí. Do diskuze (160 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,116. až 5,130. (celkem z 5,236)
  • Autor
    Příspěvky
  • #135088
    dalas
    Účastník
    (25 odpovědí)

    ještě – Týpek- (zatím ani nováček, jen tajný čtenář a černý pasažér i kůň-tož kdy jedem králi ? samého tě tam nepustím, potřebuješ ochranku))

    .. Ryby jako skříň, ryby jako skříň, co naplat, dobře o nich vím, dobře o nich vím, však – zaplať..))))))))))))))))

    #135095
    Jindřích Štěrba
    Účastník
    (5 odpovědí)

    Tak začínáme s posledním nočním rybolovem.8-)

    obrazek=./user-gallery/Binos/1455817312.jpg

    #135096
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    dalas napsal:

    tý brďo to je masakr, to je škody, to je škody, to mohla byt přenádherná rybisko aj fotka, ach jo.., no vyfotíme Týpkovi ocas a nejak to dolepíme Binošku , neboj)))) Sime co myslíš, že to ustřelilo- žralok, nebo big barakuda ?? taky se mi to párkrát stalo, ani to necuklo, to byly baracudy, ale teda na menších rybkách a ve dne, nevím, jestli je barakuda aktivní v noci

    Dalasu, kde ty se tu bereš ? Věřím ale v to, že nám tu ukážeš ty své sumečky. Taky tu mám vlákno. Ebro. Myslím, že nás hodně poučíš, naučíš a vysvětlíš spoustu toho, co mnoho z nás nezná.

    #135100
    dalas
    Účastník
    (25 odpovědí)

    007-zdarec, prdím na sumce, hučí mi palici velká mořská ryba, vyházel jsem za výlety za ní kdysi už docela prachů, ale neměl jsem nikdy štěstí, moře není Ebro)a hlavně jsem byl neználek, okresní přebor, tady kluci už jsou profíci, jak jezdí třeba na to Soroja, to je uplně jiná liga, byl jsem v Norsku 4 krát, už dávno, z toho 2 krát na Lofotech a mám kelera 105 a obecnačku 108, halibut jsem tenkrát nevěděl, že existuje, to fšecko musím ještě napravit, ooo))) strašně to pokročilo dopředu, lokality, lodě, výbava.. Ted se začínám pomalu hrabat ze sraček, tak snad ještě něco doženu a chytnu, akorát nevím, jestli začít marlinem, plachetníkem, tuňákem, 50 kg GT čkem, obřím kanicem, nebo halíkem, či obecňačkou 30+ ))))

    #135101
    kudrlinka
    Člen
    (2 odpovědí)

    Jéé, co to tam má stréček nad nickem za foto?To je myslím ten šampón, néé?:-D

    Dnes byli na prima zoom, pěkná podívaná. Njn, nachytal tisíc sumců (né sumečků), tak to chce pořádnou změnu. Ale s tou jeho Džambíí nevim nevim, foukne trocha jihozápadní a je f Bangladéší:-P:-P

    #135115
    dalas
    Účastník
    (25 odpovědí)

    Kudrlinka- no nechtěl mět v hlavě furt takovej otazník jak kudrlinka-kdy a kde na slizoně)) Nó, to byl můj první šampón a jeden z nej ryb zážitků na móřu. Auu, už né enom rameno, aj záda mě začaly bolet z těch tuňáků a mečounů)) Uděláme besídku, jak Binošek přistane. a mám nápad, vynecháme letos akci Mlýny, stejně hovno chytáme a obsadíme na jare lod na Maledivách, je nás akorát, funkce a hodnosti rozdělíme až na místě:-P

    #135116
    dalas
    Účastník
    (25 odpovědí)

    fotku zapomněl přidat..

    #135119
    dalas
    Účastník
    (25 odpovědí)

    Kudrlinka (zleva) je tam jasně nejmenší a navíc móřem nepolíbený, tak jasné, že bude mít hodnost podržháček , pak už je to samej mořskej vlčák:-D

    #135123
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Máš pravdu Dalasi, něco na tom mořským rybolovu bude! Mohli bysme udělat nějakou společnou výpravu, rád si s tebou vyměním nějaké poznatky. Je zbytečné, když se objevuje něco, co už je dávno objeveno. Mušov v žádným případě neopouštět, bo tam jezdím taky! Teď ladím formu na takový krasavce.

    #135224
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    Strécové z MRKařské sumcařiny dorazili, to bude vzpruha 😀

    #135230
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Michal už obdělává fólijáky a další parta hlásí nalodění.

    #135231
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    #135256
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Už to začalo

    #135258
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Sim napsal:

    Už to začalo

    Mchale, on i Paroubek jedzí rybařit? :-D:-D:-D

    #135266
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Na zítra se chystá vypuštění draka

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,116. až 5,130. (celkem z 5,236)

Téma ‚Maledivy Big Game, Popping GT’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...