Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

  • Toto téma obsahuje celkem 5,235 odpovědí. Do diskuze (160 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,101. až 5,115. (celkem z 5,236)
  • Autor
    Příspěvky
  • #135040
    KubaM
    Účastník
    (133 odpovědí)

    #135045
    KubaM
    Účastník
    (133 odpovědí)

    #135048
    KubaM
    Účastník
    (133 odpovědí)

    Dnešní noční rybolov zahájil vydra Martin krásným GT uvidíme co bude následovat

    #135052
    dalas
    Účastník
    (25 odpovědí)

    Ja pozór, tady se začíná prášit)) Jestli jste viděli tento druh žraloka mezi 3-4 metrama, tak jste nejspíš jediní na světě, uber metr a budem dál kamarádi)) Ty barevky korálovky jsou neskutečný krasotiny, tu poslední s těma průhlednýma ploutvema jsem ještě myslím ani pod vodou ještě nikdy neviděl, paráda.. Martin krásný GT,krásná fotka, tak mi sakra řeknite, kolik takový asi váží ?

    PS-čerstvá fotka z jezírka na zahrádce- odhad 4m )))

    #135060
    dalas
    Účastník
    (25 odpovědí)

    Kurňa tak jsem fčíl zagůgloval a píšou, že žralok vouskatý dorůstá 2-3 m, ale může dorůst až 4,3 m, tak to su v řiti a Kuba má pravdu))). Enom nevím, proč teda fotili jen ty špunty). Fčíl vážně- viděl jsem různě pod vodou těchto lenivých žraloků i v Indonésii určitě desítky a desítky, několik jich i chytl, ale furt do těch asi 3 m. zajímavý, že píšou max hmotnost 110 kilo, kdyby měl 4,3 m, tak musí mít jistě 2 metráky. No nic, kolik váží pěkný GT se nedozvím, nikdo se tu se mnou nehádá, otevřu si teda eště sedmičku rulandy a idu se hádat na MRK 😀

    #135067
    KubaM
    Účastník
    (133 odpovědí)

    dalas napsal:

    Kurňa tak jsem fčíl zagůgloval a píšou, že žralok vouskatý dorůstá 2-3 m, ale může dorůst až 4,3 m, tak to su v řiti a Kuba má pravdu))). Enom nevím, proč teda fotili jen ty špunty). Fčíl vážně- viděl jsem různě pod vodou těchto lenivých žraloků i v Indonésii určitě desítky a desítky, několik jich i chytl, ale furt do těch asi 3 m. zajímavý, že píšou max hmotnost 110 kilo, kdyby měl 4,3 m, tak musí mít jistě 2 metráky. No nic, kolik váží pěkný GT se nedozvím, nikdo se tu se mnou nehádá, otevřu si teda eště sedmičku rulandy a idu se hádat na MRK

    Nazdar stréčku ti větší se moc fotit nechtěli když připlavali tak byli metr pod hladinou a tam ho prostě přez tu vodu nevyfotíš je z toho jen mazlej stín oničem ti středně velcí byli odvážnější a připlavali na dotek. K dotazu na váhu Cranasů je tu více forem většinou se chytají GT a ti s nižší protáhlejší stavbou těla váha 5-8kg GTčka 8-30kg+ ten co chytil Martin na té poslední fotce měl 12kg, jinak tebe a Kudrlinku vsichni zdravíme tvoje komentáře nás dycki pobaví.

    #135068
    KubaM
    Účastník
    (133 odpovědí)

    Dneska nad raném dostal Binošek brutální záběr ryba si řádně odmotala z navijáku po krátkém urputném boji kdy si myslel že má na prutě epileptika zdolal 10kilovou polovinou tohoto Doctu fešáka čuceli sme na to jak blázni, v průběhu zdolávání nezaznamenal nějaký mimořádně velký kopanec takže ryba byla zřejmě prekousnuta hned po záběru, začali jsme ho ihned podezřívat zda jsou tak velké nástražky vůbec povoleny kroutil se že neví že si myslí že ano a proto místo jedné rundy piva pro mimořádnou událost zaplatil rovnou dvě, hurá bude kvalitní oběd.

    #135069
    KubaM
    Účastník
    (133 odpovědí)

    #135070
    KubaM
    Účastník
    (133 odpovědí)

    #135072
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Tak to je velká škoda, že se nepodařil vyndat celý. Měl sem na prutě též tuňáka dogtooth a byl to pěkný boj i když nebyl velký. Věřím že vám přijde větší a hlavně celý.

    #135073
    dalas
    Účastník
    (25 odpovědí)

    tý brďo to je masakr, to je škody, to je škody, to mohla byt přenádherná rybisko aj fotka, ach jo.., no vyfotíme Týpkovi ocas a nejak to dolepíme Binošku , neboj)))) Sime co myslíš, že to ustřelilo- žralok, nebo big barakuda ?? taky se mi to párkrát stalo, ani to necuklo, to byly baracudy, ale teda na menších rybkách a ve dne, nevím, jestli je barakuda aktivní v noci

    #135074
    dalas
    Účastník
    (25 odpovědí)

    Ještě se na to dívám znova, to už bylo skoro světlo- velká barakuda- už jste jistě v čudu, ale stála pak nejspíš pod lodí a na něco živého by možná skočila, možná ale už byla nažraná

    #135076
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    dalas napsal:

    tý brďo to je masakr, to je škody, to je škody, to mohla byt přenádherná rybisko aj fotka, ach jo.., no vyfotíme Týpkovi ocas a nejak to dolepíme Binošku , neboj)))) Sime co myslíš, že to ustřelilo- žralok, nebo big barakuda ?? taky se mi to párkrát stalo, ani to necuklo, to byly baracudy, ale teda na menších rybkách a ve dne, nevím, jestli je barakuda aktivní v noci

    Kyž si to trouflo na Doggyho cca 14kg, tak to musel být žralok. Na baracudu už je to velké sousto.

    #135077
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Mauglí je šikanovanej každý den

    #135087
    dalas
    Účastník
    (25 odpovědí)

    Sim- ach, tos nemusel , ach ch ach, to je rogalo, nááádhernáááá fotka, ten ocas.., kde se hrabe Týpek- pche..)) Už jsem ji viděl, ale můžu se podívat stokrát znova a neomrzí se mi, kamaráde (jestli ti tak zdovolením můžu vůbec říct) já tě mám za posledních 14 dní tak načtenýho, že se mi o tobě zdává)) Máš milion neskutečně přenádherných ryb a fotek, je z nich vidět, že při focení víš co děláš, dáváš si záležet, vím, že bývá nelehké fotit na moři, často v šíleným počasí, ve vlnách, když sotva stojíš, stíny, světlo, krev aby tam nechcala.., kolikrát dáš do ruky foták někomu kdo se zrovna nachomejtne a pak to radši pomažeš.. Máš tolik nádherných fotek, který bych si já vystavil doma ve svým pokojíčku na zed, že bych musel postavit ještě jeden barák -jen na fotky.. fakt smekám, klobůk důle.. Jdu na jalce, ach jo..((

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,101. až 5,115. (celkem z 5,236)

Téma ‚Maledivy Big Game, Popping GT’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...