Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

  • Toto téma obsahuje celkem 5,235 odpovědí. Do diskuze (160 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,041. až 5,055. (celkem z 5,236)
  • Autor
    Příspěvky
  • #134776
    KubaM
    Účastník
    (133 odpovědí)

    Večer se pěkně rozjíždí, Miloš na svůj oblíbený light cajk pro tyto končiny 50-90g ulovil další hezkou rybu.

    #134778
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Krasne ryby kluci

    #134779
    dalas
    Účastník
    (25 odpovědí)

    Sim- dobrá fotka jsk sviňa ten žralok s tím ulomeným klackem, napřed jsem si nevšimnul, žes to dal ty a myslel, jsem, že Binoš zkrátil svůj speciál o dalších 5 oček))

    Kluci je toto na fotce vůbec kranas ?? My jsme tomu říkali kranas, ale ti vaši jsou dost jinačí, je to z Karibiku. PS- to je ta 50ti kilová, sem tam aj podrží – kranasa))

    #134780
    dalas
    Účastník
    (25 odpovědí)

    Kuba Kubíček- jak je možný, že Binoš ještě nemá Vahoo, když Vilda má 4 ? Jsou náádherný.. když jsem byl v tom karib, tak ho na lodi chytli všichni, kromě mně .Jak to tam funguje při to trolinku- střídá se po záběru, nebo jak ,- každý svůj prut- to asi nevychází- na kolik se troluje ? sakra mám takovýho woblera americkýho, na ten by to šlo jak svina, měl jsem ho přibalit binošovi.

    Ještě mě Sime zajímá- ty vahoo jsou snad pořád jedna sorta- těch +- 120- tak-? jak je to možný ? Krásný ryby, ach jo..:-(

    #134835
    kudrlinka
    Člen
    (2 odpovědí)

    Dalas – neumíte fotit pane, byt ten “kranas” o pár čísel větší ,tak už se tady hodiny diskutuje o něčem jiném 😉

    Míšo super zážitky, popřej Binoškovi trocha toho štěstí za mě. Příště mu nabalíme haluz na podzim na ořechy, to nezlomí ;-))

    #134856
    KubaM
    Účastník
    (133 odpovědí)

    dalas napsal:

    Kuba Kubíček- jak je možný, že Binoš ještě nemá Vahoo, když Vilda má 4 ? Jsou náádherný.. když jsem byl v tom karib, tak ho na lodi chytli všichni, kromě mně .Jak to tam funguje při to trolinku- střídá se po záběru, nebo jak ,- každý svůj prut- to asi nevychází- na kolik se troluje ? sakra mám takovýho woblera americkýho, na ten by to šlo jak svina, měl jsem ho přibalit binošovi.

    Ještě mě Sime zajímá- ty vahoo jsou snad pořád jedna sorta- těch +- 120- tak-? jak je to možný ? Krásný ryby, ach jo..

    Binošek se včera když brali vahůčka kochal mořem a přírodou dneska byl u trolingu u prutů jak přikovanej nechtěl jít ani na záchod natož pro pivo museli sme mu ho nosit bohužel se záběru nedočkal. Jinak u prutů se střídame po záběru kdo je u prutů a je na řadě zdolává. Binošek vás moc zdraví a po zlomení hard klacku přešel na extrémnější metodu ligt fishing chytání Gtecek na vlačák.

    #134857
    KubaM
    Účastník
    (133 odpovědí)

    Binošek se činí i pod vodou.

    #134858
    KubaM
    Účastník
    (133 odpovědí)

    #134859
    KubaM
    Účastník
    (133 odpovědí)

    #134860
    KubaM
    Účastník
    (133 odpovědí)

    Pro Dalasa nekecám

    #134862
    KubaM
    Účastník
    (133 odpovědí)

    Při zkoumání místních krás jsme vyrazili na neobydlený ostrov .

    #134863
    KubaM
    Účastník
    (133 odpovědí)

    #134865
    KubaM
    Účastník
    (133 odpovědí)

    Odpoledne se začalo konečně dařit na popping vyprovokovat ryby k útokům na naše poppy Vilda vycukl poradního Bluefina.

    #134866
    KubaM
    Účastník
    (133 odpovědí)

    Dnešní noční rybolov opět nezklamal ryby berou uvidíme čím nás ještě překvapí zatím super.

    #134867
    KubaM
    Účastník
    (133 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,041. až 5,055. (celkem z 5,236)

Téma ‚Maledivy Big Game, Popping GT’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...