Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

  • Toto téma obsahuje celkem 5,235 odpovědí. Do diskuze (160 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,231. až 4,245. (celkem z 5,236)
  • Autor
    Příspěvky
  • #102526
    Láďa Levinský
    Účastník
    (281 odpovědí)

    Mám dojem,že Ti Michale musíme poděkovat za perfektní zprostředkování vašeho rybolovu a dík za tu spoustu stráveného času nad zpravodajstvím z Vašeho pobytu .Přeji pohodovou cestu domů. Láďa

    #102529
    pecana1
    Účastník
    (779 odpovědí)

    Tak pěkné pánové, aspoň pěkné Wahoo na trolling 🙂

    Větru dešti neporučíme, ale poping a noční rybolov jste si viditelně užili !

    Předpokládám Michale, že budeš čekat na místě na druhou partu.

    U kolegů z druhé výpravy už propuká cestovní horečka, zítra tu budu mít jednoho ve firmě.

    Jak vám chodily sáňky ?

    #102546
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    lada napsal:

    Mám dojem,že Ti Michale musíme poděkovat za perfektní zprostředkování vašeho rybolovu a dík za tu spoustu stráveného času nad zpravodajstvím z Vašeho pobytu .Přeji pohodovou cestu domů. Láďa

    Díky, jsem rád, že jsem trochu bobavil.

    #102547
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    pecana1 napsal:

    Tak pěkné pánové, aspoň pěkné Wahoo na trolling

    Větru dešti neporučíme, ale poping a noční rybolov jste si viditelně užili !

    Předpokládám Michale, že budeš čekat na místě na druhou partu.

    U kolegů z druhé výpravy už propuká cestovní horečka, zítra tu budu mít jednoho ve firmě.

    Jak vám chodily sáňky ?

    Sáňky chodily výborně. Jen se nedají kombinovat s normálním trollingem, ale je to skvělé třeba při popingu. Sedíš si v poho na zádi, zatím co se ti ve předu dřou, čekáš až se sáně potopí a máš ho tam.

    #102548
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Jinak děkuji všem za skvělou atmosféru a výbornou partu, která se vytvořila z lidí, kteří se předtím nikdy neviděli. Šroubek a Bob pravděpodobně sedí teď v hospodě a já jdu dělat s dětmi úkoly. Už se těším na výpravu s Honzákem a spol.

    #102549
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Sonova přítelkyně

    #102551
    Kubíček Petr
    Účastník
    (41 odpovědí)

    A jak se vlastně na ty saně chytá ? Jestli to ovšem neni jen pěknej fór .

    #102556
    pecana1
    Účastník
    (779 odpovědí)

    Parádně,

    tak nejdřív musíš vzít vosk, nejlépe svíčku a pořádně namazat skluznice, potom…….. a teď vážně…………

    Jedná se o metodu pro chytání především tuňáků bonito, kterou požívají domorodci.

    Sáňky jsou taženy nejlépe vedle lodí při rychlosti 9 až 11 km/h.

    Na sáňkách jsou malé plastové nebo gumové nástrahy např. malé chobotničky 2 a 3 m za sáňkami.

    Jedná se o velmi pohodlný rybolov, jak získat něco dobrého k večeří a především jak získat maso na noční rybolov.

    #102559
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Sim napsal:

    Jinak děkuji všem za skvělou atmosféru a výbornou partu, která se vytvořila z lidí, kteří se předtím nikdy neviděli. Šroubek a Bob pravděpodobně sedí teď v hospodě a já jdu dělat s dětmi úkoly. Už se těším na výpravu s Honzákem a spol.

    Jsem doma, sice jsem prospal zpáteční cestu jak z Malediv, tak z Dubaje.. Ale přišla únava a jsem trochu K.O. Sim mě v letadle budil na jídlo…více napíšu zítra.. 8-)Jdu spát…Ale bylo to super!!!

    #102565
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Tak tě Šroubku vítám doma. Ostatní samozřejmě také. Šroubka však obvzláště, protože u toho sem si nebyl jist, že to přežije. :-P:-P:-P

    #102566
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Chlapí, všem díky za zpestření pochmurných dnů a krácení čekací doby na první odjezdy do Norska. Nádherné úlovky, pěkné fotky a bylo vidět, že i fajn parta. Tak to má být.8-)

    Ještě jednou díky všem.8-)8-)8-)

    #102579
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Zlomek ryb, které se nám podařilo ulovit…

    #102580
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    #102581
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    #102582
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,231. až 4,245. (celkem z 5,236)

Téma ‚Maledivy Big Game, Popping GT’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...