Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

  • Toto téma obsahuje celkem 5,235 odpovědí. Do diskuze (160 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,766. až 3,780. (celkem z 5,236)
  • Autor
    Příspěvky
  • #99790
    ceren
    Člen
    (68 odpovědí)

    A v poslední hodině zase dvojzáběr, jedno wahoo upadlo a na druhém klacku byl pořädný kusan.

    #99791
    ceren
    Člen
    (68 odpovědí)

    A to všechno na tyhle rapaly. Nic jiného zatím nefunguje.

    #99797
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    Moc pěkné úlovky, překvapuje mě, že na tak velké ryby tam mají docela slabý multiplikátor?

    #99802
    ceren
    Člen
    (68 odpovědí)

    Sim napsal:

    Moc pěkné úlovky, překvapuje mě, že na tak velké ryby tam mají docela slabý multiplikátor?

    Výbava na dhoni je hrozná. To 23 kg wahoo zdolat byl celkem boj, nedovedu si představit většího tuňáka nebo plachetníka. V neděli jdeme na profi loď (ovšem za profi ceny). Zatím to vypadá, že je tu sposta ryb vyjma velkých tuňáků.

    #99804
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    Na naší lodi ulovena dnes Coabia

    #99805
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    #99806
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    a takto vypadá, když se povede lépe vyfotit.

    #99815
    honzak
    Účastník
    (2585 odpovědí)

    Na co se chyta takova ryba Coabia?

    #99822
    ceren
    Člen
    (68 odpovědí)

    Sim napsal:

    a takto vypadá, když se povede lépe vyfotit.

    Myslím, že na té poslední fotce je yellowtail (kingfish). Coabia má výraznější prsní ploutve, větší spodní “předkus” a odlišnou ocasní ploutev.

    #99823
    pecana1
    Účastník
    (779 odpovědí)

    ceren napsal:

    Sim napsal:

    a takto vypadá, když se povede lépe vyfotit.

    Myslím, že na té poslední fotce je kingfish. Coabia má výraznější prsní ploutve, větší spodní “předkus” a odlišnou ocasní ploutev.

    Tak koukej chytit plachetníka 😀

    Růžovku stáhni, nech z našich jen woblera a bezháčkovou nástrahu, pokud nebudou mít jinou zajímavější na lodi.

    Zakresli do mapy ,kde jste přesně jezdili.

    Hodně štěstí :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

    #99826
    ceren
    Člen
    (68 odpovědí)

    Večer byl zase krásný grupper. Zítra to s výjezdem na plachetníky vypadá špatně, momentálně tady řádí pořádná bouře, to jsem tu ještě nezažil. A na zlepšení to nevypadá.

    #99837
    ceren
    Člen
    (68 odpovědí)

    Tak počasí se vylepšilo, vyrazili jsme ráno v 5.30 na okraj atolu, okolo 6.40 přišel krásný Jack , před osmou na “chemlon” bez háčku zaútočil plachetník, ale asi se chytil jen za konec zobanu a upadl. Prostě mi letos nedyl dán. Po osmé se úplně zklidnilo moře a to byl konec. Ani kontakt. Ale jinak velice úspěšný pobyt. Manželka spokojená s dovolenou (až na ty hyperaktivní rusáky odvedle), já si během 3 ranních výjezdů chytil vytoužené dorado, trofejní wahoo a nádherného kranase. Alespoň kolem atolu Baa to zatím vypadá s rybama moc dobře. Doufám, že vám to chlapi, co se tady brzy chystáte, vydrží.

    #99843
    honzak
    Účastník
    (2585 odpovědí)

    Plachetník na popping cca 22 minuta

    [yt=PDAgqY_5vxo=yt]PDAgqY_5vxo[/yt]

    #99860
    honzak
    Účastník
    (2585 odpovědí)

    Dnes jsem jel okolo Zerpa a neodolal jsem:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #99861
    honzak
    Účastník
    (2585 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,766. až 3,780. (celkem z 5,236)

Téma ‚Maledivy Big Game, Popping GT’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...