Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

  • Toto téma obsahuje celkem 5,235 odpovědí. Do diskuze (160 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,751. až 3,765. (celkem z 5,236)
  • Autor
    Příspěvky
  • #99730
    pecana1
    Účastník
    (779 odpovědí)

    Zkoušel chytat ze břehu a hned ho nějací ubytování Němci naprášili ostraze.

    Přesto na “tři náhody” chytil dvě menší ryby, pak musel skončit. V noci samozřejmě Red Snapeři a krásný Grupper.

    #99732
    pecana1
    Účastník
    (779 odpovědí)

    Michale není,

    jen na tom malém atolku pod “Laviany”

    #99733
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    Naše Loď už je připravená

    #99734
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    #99737
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    #99741
    ceren
    Člen
    (68 odpovědí)

    Nedaří se poslat foto, tak jen slovně: Baa atol severozápadně od Malé, z pláže jsem utekl od manželky na big game fishing. Cena hrozná-450 USD za 4 hodiny, ale od 6 do 10 ráno 1 nádherné dorádo, další 4 kontakty a nádherný plachetník plächl 10 m od lodě. Nástraha na dorado-místní výroba-häček a zbytek “komponenty” z igelitové tašky. Snad se podaří poslat foto. Další výjezd až ve čtvrtek, loď blokují rusáci.

    #99742
    ceren
    Člen
    (68 odpovědí)

    Tak foto funguje, tady je ten místní zázrak na doráda

    #99754
    ceren
    Člen
    (68 odpovědí)

    Dnes přivezli poláci z ranního výjezdu 2 velké plachetníky. Jestli ten masakr bude pokračovat, nic tu nezůstane. Ten druhý měl jít zpět. Já ze břehu chytil 2 bluefiny, kterých jsou tu mraky, a málem mě zavřeli. A tyhle krasavce likvidují ve velkém. Ještě 2 hodiny leželi na molu, než je bubáci odvezli. To už snad nebylo ani k jídlu.

    #99756
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Moc nechápu, tam se nemůže chytat ze břehu ? 🙁

    #99764
    honzak
    Účastník
    (2585 odpovědí)

    Preparator napsal:

    Moc nechápu, tam se nemůže chytat ze břehu ?

    Nééééé

    #99768
    ceren
    Člen
    (68 odpovědí)

    Preparator napsal:

    Moc nechápu, tam se nemůže chytat ze břehu ?

    Je to uzavřený resort na ostrově a láká hlavně na potápění a snorkeling. Voda tu doslova vaří, dnes jsen se při šnorchlování málem srazil s odrovským krañasem. Při tom mém prvním rybaření ze břehu jsem na první náhození chytil dvě ryby na každý trojhák na malém vobleru – nekecäm!!

    Takže rybolov v celém areálu je zakázaný. Navíc je to tady samý ekolog. Když jsem si na pláži chystal prut na noční rybolov (organizovaný resortem), němka, co mě nabonzovala předevčírem, málem dostala infarkt. Jä to dělal hlavně kvůli ní. Ale s plachetníky na molu se fotili všichni.

    #99769
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    :-(:-( Tak přesně takto se likvidují moře na celém světě !!!!

    V Thajsku se před 10 lety dalo chytit plno ryb 100 m od břehu. Dnes je na stejných místech žalostný pohled na vše. Pokud se každý sám nezamyslí nad sebou tak to nebude dobrý. Děti našich dětí poznají ryby jen z obrázků !!!!!!!!:-(:-(

    :-S I v Norsku se můžem chovat jako lidi:-).

    #99770
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Aha, tak ja odlitam v patek do Indonesie a jsem celkem vybaven:-D Diky za info, radsi se vyhnu resortum.

    #99783
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Preparator napsal:

    Aha, tak ja odlitam v patek do Indonesie a jsem celkem vybaven Diky za info, radsi se vyhnu resortum.

    Hodně štěstí a držím palce, pokud to půjde, tak se ozvy z cest..8-)8-)8-)

    #99789
    ceren
    Člen
    (68 odpovědí)

    Dnes byl wahoo den. Ráno hned po výjezdu kontakt s plachetníkem, ale po chvilce se vycukal z woblera. Za hoďku malé wahoo, za další doublestrike – 2 metrová wahoočka najednou.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,751. až 3,765. (celkem z 5,236)

Téma ‚Maledivy Big Game, Popping GT’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...