Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

  • Toto téma obsahuje celkem 5,235 odpovědí. Do diskuze (160 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,091. až 3,105. (celkem z 5,236)
  • Autor
    Příspěvky
  • #80107
    Sim
    Správce
    (11304 odpovědí)

    Tak chlapci, čekám na vás, posádka je pěkně nervózní, protože tuší, že přijedou dravci.

    #80108
    Sim
    Správce
    (11304 odpovědí)

    Dnes musíme natankovat 2900l nafty, doukopit nějaké papání a hlavně pivo, které včera došlo.

    #80109
    Sim
    Správce
    (11304 odpovědí)

    Těšíte se?

    #80110
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (22 odpovědí)

    Sim napsal:

    Těšíte se?

    Zabaleno, naloženo 7 dravců míří na letiště:-D:-D:-D:-D

    #80111
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Michale, přeji novým ,,účastníkům zájezdu ,,alespoň takové ryby, co jste měli vy. A přímé přenosy samozřejmě očekáváme i nadále.

    #80114
    Sim
    Správce
    (11304 odpovědí)

    Davide, udělám pro ně vše, co bude v mých silách. Teď kupujeme od místních překupníků 2.5t pitné vody.

    #80135
    Jan Machan
    Člen
    (6 odpovědí)

    Sim napsal:

    Těšíte se?

    jasné teď jsme v autě a jedeme do Prahy

    #80137
    Mikula
    Člen
    (18 odpovědí)

    Zdar Michal, jsme na ceste. Nalada vyborna. Sauvignon vystoupil na 140 km.

    Ted s nama pokracuje jenom tramin.

    #80141
    Sim
    Správce
    (11304 odpovědí)

    Jen si kluci dejte, já jsem zatím nesehnal pivo. Jsou nějaké problémy s prohibicí, protože prej safari lodě prodávají alkohol zpět Maledivcům, tak to teď zpřísnili a pivo zatím nemám. Teď jsem se vrátil z Male a vezu plnou loď žrádla. Plavčíci se od rána nezastavili. Uklízí celou loď, perou prádlo. Vyměnili olej v generátoru. Večer jdu na kafe do Male a zpátky se svezu s lodí, která přiveze naftu. Je to fičák, ještě jsem se nezastavil.

    #80142
    Mikula
    Člen
    (18 odpovědí)

    Uz na letisti.

    #80144
    Mikula
    Člen
    (18 odpovědí)

    Kafe na letisti

    #80146
    Sim
    Správce
    (11304 odpovědí)

    … a Plznička nebyla?

    #80147
    Sim
    Správce
    (11304 odpovědí)

    Tady je 19:45 pořád jsem v Male sám s domorodcama. Už mám asi 6 káv, mám chuť na pivo, prej tady nikde nemaj. Konečně jsem je přemluvil, že půjdeme do černé nálevny. Vyrážíme do temných uliček. Čekám spíš čaj s hašišem než pivo, ale vůbec tomu nerozumím. Vypiju, co mě dají. Z těch káv už mě bolí žaludek. Ti blbci si objednali ještě jedno kafé na cestu. To jsem nezapsal.

    #80148
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Sim napsal:

    Tady je 19:45 pořád jsem v Male sám s domorodcama. Už mám asi 6 káv, mám chuť na pivo, prej tady nikde nemaj. Konečně jsem je přemluvil, že půjdeme do černé nálevny. Vyrážíme do temných uliček. Čekám spíš čaj s hašišem než pivo, ale vůbec tomu nerozumím. Vypiju, co mě dají. Z těch káv už mě bolí žaludek. Ti blbci si objednali ještě jedno kafé na cestu. To jsem nezapsal.

    Bojuj…a nic podezřéleho nepij…8-O8-O8-O8-O

    #80149
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Sime kluky máš právě zde…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,091. až 3,105. (celkem z 5,236)

Téma ‚Maledivy Big Game, Popping GT’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(20)
(163)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...