Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

  • Toto téma obsahuje celkem 5,235 odpovědí. Do diskuze (160 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 7 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,971. až 2,985. (celkem z 5,236)
  • Autor
    Příspěvky
  • #79679
    Milan Pokorný
    Člen
    (206 odpovědí)

    Ahoj Michale,

    já jako důchodce vstávám později 😛

    Vidím, že máte nádhernej den a po včerejším vyčerpávajícím lovu a pro nás adrenalinového přenosu, Vám určitě přijde vhod soudeček. Na zdraví a na Poseidona !

    #79684
    Sim
    Správce
    (11246 odpovědí)

    Máme tři hodinky po poledni, jsme zase na trollingu. Ráno to byl super lov, povedly se dvě Bonita a jedna větší ryba, ale to zase předbíhám. Petr na číhané…

    #79685
    Sim
    Správce
    (11246 odpovědí)

    Petr chytlil druhé bonito a potom byl na řadě Honza, od rána byl lehce nervózní, protože ten reinok večer ho pěkně zničil, že si musel natřít svaly voltarenem. Najednou hrčí prut a je to zase malá ryba, která vrazila do Rapaly, jsem zlehka rozhozen, protože poskakujíci rybka nám smotá všechny pruty. Sotva vzal Honza prut do ruky, objevila se obrovská vlna, která sežrala malé bonito i s Rapalou, to jsem ještě něviděl, začal pěkný cirkus, Hozna si počínal velmi dobře a zdolal krásné Wahoo 12Ocm.

    #79686
    Sim
    Správce
    (11246 odpovědí)

    #79687
    Sim
    Správce
    (11246 odpovědí)

    Byl čas oběda, takže Wahoo šlo rovnou do polívky.

    #79688
    Sim
    Správce
    (11246 odpovědí)

    Steaky z Wahoo

    #79689
    Sim
    Správce
    (11246 odpovědí)

    Toto je oběd Honzy, je totiž v redukčním programu…

    #79690
    Sim
    Správce
    (11246 odpovědí)

    Dělal na nás psí oči, ale když nesmí, tak nesmí!

    #79691
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Velká gratulace všem, krásné snímky a děláte nám velké chutě a to nejen na lov, ale i jídlo. Vše vypadá krásně a jen tak dál.:-P

    #79693
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Tak se opět musíme zde u PC připravit na přímý přenos. Po bojovném placatém nezmarovi je na řadě něco torpédovitého. Myslím, že za 3h by mohl přijít večerní popř. noční kapitální záběr.

    #79698
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    skoda ze musim do Ostravy, to mi asi utece dnesni adrenalinova porce 🙂

    #79699
    Pavel Brázda
    Člen
    (141 odpovědí)

    Zdar Michale, u Kordy mají pouze tyto nástrahy….., mám je vzít?

    ty ryby velikostně OK, ale nemají kulatou plastovou hlavičku jak jsi chtěl …., dokonce jedna ryba je s lankem ….. ta vedle modré chobotnice …, Zítra Standa jede do Prahy tak na to prosím mrkni ….

    Jinak vůbec nevidím ryby na poping …., zkoušíte to vůbec .???

    #79700
    Sim
    Správce
    (11246 odpovědí)

    pavlis napsal:

    Zdar Michale, u Kordy mají pouze tyto nástrahy….., mám je vzít?

    ty ryby velikostně OK, ale nemají kulatou plastovou hlavičku jak jsi chtěl …., dokonce jedna ryba je s lankem ….. ta vedle modré chobotnice …, Zítra Standa jede do Prahy tak na to prosím mrkni ….

    Jinak vůbec nevidím ryby na poping …., zkoušíte to vůbec .???

    Vidím tam zajímavé jen Wahoo catcher, to s tou kovovou hlavou, ryby bez popovací hlavičky nebrat, nefungují. Právě teď na prutě marlin, ryba jako kráva, ale ztracen po 10min boje. Plachetníci a mečouni berou na velké chobotnice 35cm a těch mám tady dost.

    Hrčí Rapala valím k prutům…

    #79701
    Sim
    Správce
    (11246 odpovědí)

    Tak po ztraceném marlinovi, háček dobře sedí …

    #79702
    Sim
    Správce
    (11246 odpovědí)

    Nádherná zdolávačka …

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,971. až 2,985. (celkem z 5,236)

Téma ‚Maledivy Big Game, Popping GT’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...