Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

  • Toto téma obsahuje celkem 5,235 odpovědí. Do diskuze (160 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 7 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,866. až 2,880. (celkem z 5,236)
  • Autor
    Příspěvky
  • #79553
    Sim
    Správce
    (11245 odpovědí)

    Dogfight zatím odrazil všechny výpady této ryby, byly chvíle, kdy ryba souvisle odvíjela i dvě minuty v tahu.

    #79554
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Michale, držím palce;-)

    P.S. vydrž Prťka, vydrž:-D:-D:-D

    #79555
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    To je adrenalin. Nechytili jste ponorku 😀

    #79556
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Tak to máme záživný přímý přenos. Nepochybně s dobrým koncem. Připomíná mě to tři situace, kdy mě na posed volali kolegové a zrovna vyšel jelen. Říkám mám tu jelena, položil jsem mobil a lovil. Výstřely samozřejmě slyšeli.Je zajímavé, že z toho měli dobrý pocit, když za mnou rozesmátí přijeli. Bohužel to trvalo tak 30 vteřin více času než přejde jelen louku jsem neměl.

    #79557
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Ještě musím dodat, že jsem si otevřel slivovici Jelínka a čekám. Snad neusnu.

    #79558
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Tady se člověk opravdu nenudí:-)držím palce!

    #79560
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    V tuhle chvíli se snad ani usnout nedá, s tou slivovicí to nebyl špatný nápad, taky si něco dám a budu čekat na šťastný konec seriálu. :-D:-D

    #79561
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Kamarád lékař co se mnou jezdí do Norska a do lesa tvrdí, že trocha adrenalinu nikdy neškodí – prodlužuje to život. Právě si jej prodlužujeme.

    #79562
    Sim
    Správce
    (11245 odpovědí)

    Díky za podporu, ryba je na prutě neskutečných 3h a 3Omin, myslím si, že to nedáme, neustále krouží pod lodí a hrozí, že to uřízne o korál, který roste na bordech. Zase hrčí naviják …. U vesla teď Pepa.

    #79563
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Už je to 3,5 hodiny, já z toho adrenalinu budu asi nesmrtelnej 😀

    #79564
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Neuřízne, neuřízne, určitě ne. Nevzdávejte to.

    #79565
    Sim
    Správce
    (11245 odpovědí)

    kim napsal:

    Ještě musím dodat, že jsem si otevřel slivovici Jelínka a čekám. Snad neusnu.

    Kime díky za podporu, doufám, že tě nezklameme. Určitě to bude ryba přes 1OOkg, maledivská posádka už spí, přemýšlím jak to zvíře dostaneme naloď na focení.

    #79566
    Sim
    Správce
    (11245 odpovědí)

    Pozor, prý už jde, počkejte si na to…

    #79567
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Podle mě to určitě není žralok. Vzhledem k jeho fiziologickým parametrům – musí jezdit, protože jeho žábra se nepohybují. Přál bych vám kanice obrovského minimálně 100 kg. Může mít i 300kg. Ano korály jsou svinstvo – vím to z Malajsie, kdy mě to přeřízli u barakud. Stále nespím, ale Vy tam jste asi o 5-6 hodin napřed.

    #79568
    Sim
    Správce
    (11245 odpovědí)

    kim napsal:

    Ještě musím dodat, že jsem si otevřel slivovici Jelínka a čekám. Snad neusnu.

    Jak seš na tom s tou slivovicí? Popojels trochu?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,866. až 2,880. (celkem z 5,236)

Téma ‚Maledivy Big Game, Popping GT’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...