Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

  • Toto téma obsahuje celkem 5,235 odpovědí. Do diskuze (160 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,606. až 1,620. (celkem z 5,236)
  • Autor
    Příspěvky
  • #54584
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Raca napsal:

    husky19: Vrací se dnes

    Díky.:-D

    #54601
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    leiter napsal:

    Čau Michale, doufám, že tento příspěvek nezapadne do dějin, než budeš mít možnost jej přečíst, ale WI-FI je i v letadle, tak třeba…

    V červnu jednu na Maledivy na jižní Ari atol na Angagu.Vzhledem k tomu, že když tam budu sám, není moc možnost rybaření a vepři, Japonci a podobní na rybářské výlety nejsou, tak bych se rád k někomu přifařil, alespoň na jeden nebo dva dny.Myslíš, že jezdíte do těchto míst a byla by možnost se k nějaké výpravě alespoň na chvíli přifařit? Na výpravu na Maledivy bych rád jel také, ale to by mě manželka asi sežrala a na ryby se mnou by stejnak nikdy nejela.Když letos plánuju 2x Norsko, tak by to fakt asi nevyšlo, tak musím s ní ale vyvalování na pláži mě moc nebere.

    Pokud by se to dalo nějak zařídit, bylo by to moc fajn.Kdy máte sezonu, neboť tento termín je tam už období možných monzumů, nebo jak tomu říkají, ale vždy jsem tam měl pěkné počasí, tak si myslím, že by se ještě výpravy mohly konat.Jinak Angaga je cca 35 km nad Sun Island směrem na sever, z Male hydroplanem cca 45 min.

    Díky za odpověď.

    Ahoj už jsem v Praze, čekám na kufry. K tvému dotazu. Tak pozdě už tam čeští rybáři nejezdi, protože už na plno jede sezona v Norsku. naši klienti konci na Malé 30.4.

    #54603
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    To Sim, škoda.A nějaká možnost přes Tvé kamárady by nebyla?

    #54619
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Michale, stav se na Sloní ucho – dnes máme sraz 😀 😀 Rádi tě uvidíme a pohostíme 😀 😀

    #54683
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    leiter napsal:

    To Sim, škoda.A nějaká možnost přes Tvé kamárady by nebyla?

    Volall jsem jim a tady je odpověď,dvoudennímy výlety se safari lodě nezabývají a asi by jsi těžko zaplatil loď na dva dny i s pětičelnnou posádkou. Jejich rada je, pronajnmout si u resortu malou Dhoni a s ní se vydat na ryby.

    #54719
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    Díky Sime, to by mě zajímalo, kolik budou Ti chlapáci chtít za Dhoni v resortu s 4*.To možná vyjde na ten samý balík jako rybářská loď.Nehledě na to, že ten ostrůvek je malinký , má 2 Dhoni, jedna slouží k dopravě lidí od hydroplánu a druhá na výlety a ta je pořád v permanenci.Takže mi nezbývá, než se příští rok podívat na Maledivy s Vámi a s manželkou to nějak vyřešit, buďto po dobrém, že pojedu a nebude mi do toho kafrat, nebo po zlém a budu zase svobodný ( rozvedený).:-P:-P:-P

    #54721
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Tak tohle řeším skoro při každé cestě na ryby. Je jedno kam. Nezbývá než si dobře vychovat syna a na ryby potom jedeš přece hlavně kvůli němu. A to už kecy nejsou. :-P:-P:-P

    #54722
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    PEN napsal: Tak tohle řeším skoro při každé cestě na ryby. Je jedno kam. Nezbývá než si dobře vychovat syna a na ryby potom jedeš přece hlavně kvůli němu. A to už kecy nejsou.

    Tak takto to fungovalo i u nás, ale co synové odrostli, tak využívám vnuků a letos začne rybařit i 4 letá vnučka. To je hold život. Když vnuci řeknou babičce, že by chtěli na ryby, tak já vlastně musím i když se mi “nechce”!:-?

    #54730
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    To Kulik: A vzpomeneš si ještě vůbec, kdy se Ti naposled nechtělo?:-D

    #54731
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Dorsak napsal: To Kulik: A vzpomeneš si ještě vůbec, kdy se Ti naposled nechtělo?

    Vzpomenu, to bylo, když jsem chodil s tátou na ryby a začali mě bavit víc kamarádky, než ty ryby a dnes se to znovu obrací. JÓ to je život. 😯

    #54733
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    Mladýmu je 8 let, tedy za pár dnů.

    Já bych ho už do Norska klidně vzal, ale ta moje si pod pojmem Norsko vybavuje jen nebezpečí, chlastačky s kámošema a stráááášně dlouhou cestu.A nic jí nevymluvím, že to tak není.

    #54734
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    To Kulik: tož to Ti mám co závidět, bo mě se to obrací už teď:-D

    “32”

    #54765
    Lukas Adam
    Účastník
    (205 odpovědí)

    leiter napsal:

    Mladýmu je 8 let, tedy za pár dnů.

    Já bych ho už do Norska klidně vzal, ale ta moje si pod pojmem Norsko vybavuje jen nebezpečí, chlastačky s kámošema a stráááášně dlouhou cestu.A nic jí nevymluvím, že to tak není.

    Koukám, že je to všude stejný, ale jako opravdu, pomalu polehoučku, jí připravuju na výpravu 2014 na SOroyu. Stejně musím vždycky rychle změnit téma :-E

    #54770
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Dle statistik je výmluva na koníček muže v rodině z 80-ti % stejný.

    Jet na ryby na více dní = připravování drahé polovičky dlouho dopředu. Za posledních 20 let jsem nepostřehl žádnou změnu.

    Naposledy , když jsem jel s Doršákem a Márem ( to je ten, co chytá ty ryby 45 cm ) do Maďarska jsem zvolil jinou taktiku.

    Řekl jsem 2 dny před odjezdem, že jedu i s klukem. Napsal to do kalendářu, první den tomu moja nevěřila a druhý den přijel Dedo 145 a moje pochopila , že to je asi pravda. Jak jsme se vrátili, tak výčitky něžného pohlaví samozřejmě byly a veliké, ale proč to poslouchat 2-10 měsíců dopředu, když jde tato energie vybít za jedinný den ?

    #54771
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    007krivanek napsal: Dle statistik je výmluva na koníček muže v rodině z 80-ti % stejný.

    Jet na ryby na více dní = připravování drahé polovičky dlouho dopředu. Za posledních 20 let jsem nepostřehl žádnou změnu.

    Naposledy , když jsem jel s Doršákem a Márem ( to je ten, co chytá ty ryby 45 cm ) do Maďarska jsem zvolil jinou taktiku.

    Řekl jsem 2 dny před odjezdem, že jedu i s klukem. Napsal to do kalendářu, první den tomu moja nevěřila a druhý den přijel Dedo 145 a moje pochopila , že to je asi pravda. Jak jsme se vrátili, tak výčitky něžného pohlaví samozřejmě byly a veliké, ale proč to poslouchat 2-10 měsíců dopředu, když jde tato energie vybít za jedinný den ?

    říc to na poslední chvíli je dobrej nápad, ale nenapadá mě jak zakamuflovat že si už půl roku dopředu probírám nástrahy, dokupuju co mi chybí (nebo si myslím že mi to chybí 🙂 ) a každou chvíli sedím na rybolovnorsko.cz a čekám až konečně začnou chodit zprávy od prvních rybářů v Norsku.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,606. až 1,620. (celkem z 5,236)

Téma ‚Maledivy Big Game, Popping GT’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...