Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 114 odpovědí. Do diskuze (33 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 5 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 115)
  • Autor
    Příspěvky
  • #291381
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Za necelých 10dní zahajujeme novou sezónu. Přikládám pár úlovků ze včerejška – JIGGING.

     

    #291451
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Pokud někdo máte zájem shlédnout video našeho počínání na Maledivách a případně ho okomentovat, budu rád.
    Je mi naprosto jasné, že se tam vrátím!!!
    Tady je odkaz:

    #291469
    Apnea
    Účastník
    (131 odpovědí)

    Hezkýýýý….  Ale tě musel ten rejnok vyšťavit, že jsi byl schopen sednout k Pinnaclu až po dvou letech.  V každém případě by měli chlapci na Boleru výrazně zdražit, když už si jezdí na Maledivy i nevalně placení Jihočeši 🙂

    #291470
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Hele, ty Třeboňáku, nech si své narážky a raději vyraz na Maledivy s námi. :o)

    #291471
    Apnea
    Účastník
    (131 odpovědí)

    Hele, ty Třeboňáku, nech si své narážky a raději vyraz na Maledivy s námi. :o)

    Jestli letos v červnu na Soroyi hodně prochladnu, tak si to nechám projít hlavou 😉

    #291498
    radek
    Účastník
    (681 odpovědí)

    Čau Mišo, budu od 5-13.2. na Maledivách, ale jen s rodinkou dole na jižním okraji Ari Atolu. Nebudete tam někde, že bych s Vámi přes den trochu zarybařil? Platba v hotovosti samozřejmostí…..:-)

    Budu u Mamigli. Dej vědět

    Radek

    #291500
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Ahoj Jirko.Pozrel som si Vaše video a paráda. V 1.33.55 čase tam tuším ešte kšeftujete s Bonami,ktoré Vám ostali z Tuzexu. Napíš nejaké ceny z tých trhov suvenýrov a ovocia,nech nám tu ubieha čas a máme čo čítať.Peter

    #291516
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Ahoj Peter, kšeftujeme na tržišti. Ceny jsou maximálně smluvní, neboť jsou schopni slevit až pod mě nepochopitelnou mez. Jinak já jsem byl na Maledivách maximálně spokojen. Hlavně to, že jsem na lodi 24 hodin a je jen na mě, co budu dělat. Nejsem takový zapálený rybář, který bude vstávat za kuropění a chytat do úmoru a po 3 hodinách spánku to vzít zase znova. I v Norsku to máme na pohodu a ještě vždy jsme nachytali. Tak tady je to také tak. Káva, doutníček, nahozený prut a pohoda. No a když se povede takový kousek, je to jen dobře. Zabral ráno, když se kapitán chystal vyplout. Byly jsme tam ještě o hodinu později. No prostě paráda. Užil jsem si to a příští rok plánujeme opakovačku.

    #291517
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    To Apnea: Velmi rád bych s tebou na Maledivy letěl!!

    #291521
    Filip Travnicek
    Účastník
    (63 odpovědí)

    Husky, super video! Nejvíc se mě líbili ti žraloci u lodi. Koupali jste se i v noci?

    #291525
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Dík za pochvalu. V noci se nedá koupat. Je to prý nebezpečné a já tomu rád věřím.

    #291526
    Apnea
    Účastník
    (131 odpovědí)

    To Apnea: Velmi rád bych s tebou na Maledivy letěl!!

    Tak se někdy pokusím dostat  autobusem! (marně vzpomínám, kdy jsem tímto dopr. pr. naposledy jel) do Budějc a dáme o tom řeč. Chodíte, budějičtí Norci, někam pravidelně na (šumavské bylinné ) pivo ? Myslím, že když jsme i s Kulikem tlachali u nás na křižníku, tak jsi něco takového zmiňoval…

    #291547
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Jasně, až půjdeme na pivko, tak písnu.

    #291552
    peppek
    Účastník
    (6 odpovědí)

    Čauky , taky bych šel a poslechl si něco o Maledivach, když dáš vědět tak přijdu.

    Pepík J.

    #291555
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Jasně Pepo, dám vědět.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 115)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...