Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 633 odpovědí. Do diskuze (69 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 511. až 525. (celkem z 634)
  • Autor
    Příspěvky
  • #276886
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

     

    Poslední noční lov byl klidný,bez častých záběrů a byl problém chytit i nástrahovou rybku.

    Ivan přesto vydržel a odměnou mu bylo večerní GT které bylo neporušeno vráceno vodě a pak ranní 12kg GT které kapitán pomáhal gafovat a bylo odevzdáno do kuchyně k poslednímu obědu.

    #276889
    derick
    Účastník
    (125 odpovědí)

    Po dvouhodinovém koupání všichni při západu slunce oddychovali.Ještě před večeří jsme však muse li vybojovat bitvy s velkou plackou a přes 2 m dlouhým tygřím žralokem.Ten zabral Ivanovi zrovna když jsme se s Tucou koupali.Všem maledivákům posílají pozdrav Ali Šupina,Sono a Dedo

    .               Pozdravujem celu posadku na palube Bolero Miloš

    #276939
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Tomas-HEKTOR-jako kapela okresního formátu nic moc a to tvoje poslední video je trapné.(Dobré pro potápěče) Co všechno jsi ochoten udělat?aby jsi dostal malinkou slevu! Lidičky,kdy konečně dostanete rozum? že se stále necháte ovlivnovat mohutnou reklamní kampaní jak natáhnout rybáře na Maledivy(a jiné lokality), modní přehlídkou na předražená trika a propagací daiwy. Prostě jak oblbnout co nejvíc rybářů a tahat z nich prachy.A pak na Maledivách chytat korálovky? Jestli někdy pojedu na Maledivy tak pojedu s tím kdo to celé vymyslel,tím myslím originál ck Pepa. A ne s někým kdo to celé jen kopíruje a to dost mizerně! Jestli si chcete opravdu zachytat a užít si Maledivy,tak se podívejte na video,které jsem našel na mrku: http://www.mrk.cz/morsky_rybolov

    Miloši, Tvůj názor, taky názor.

    Není ale potřeba v něm někoho urážet. Jestli je, nebo není skupina Hektor  dle Tebe okresního formátu, nech si to prosím pro sebe. Ti chlapi mají rádi muziku, rybolov v Norsku a dokáží se o tohle podělit. Pokud se Ti video nelíbí, nebo jejich hudba, tak se nelíbí. Nebylo nutné psát o trapnosti. Tady je každý příspěvek (video, zkušenosti, novinky atd) vítán. Proto zde tento ,,web,, máme. Tohle bylo z Tvé strany hodně přes čáru.

    Co se týče reklamy a propagace,  nemusíš kupovat předražená trička, výrobky Daiwa, nebo nedej bože jet na Maledivy s někým kdo kopíruje něco dost mizerně od jiné CK a chytat tam korálovky. O sobě přece rozhoduješ sám, nikdo Tě nenutí.

    Díky za pochopení.

    #276954
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

    Poslední den byl tak horký,že po krátkém trolingu se radši všichni věnovali koupání.

    #276957
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

    Po nákupech v Male chutná večeře a odjezd na noční letadlo.

    #276990
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

    Loď natankovaná do plna a zítra jedemé.

    #276992
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

    Dvoudenní přestávku využila posádka ke kompletní opravě a výměně rozvodů užitkové vody.Stalo se nám totiž v minulém turnuse,že asi na 3 hodiny byla užitková voda odstavena pro její nedostatek v nádrži.Kapitán to přičítal velké spotřebě při sprchování v horkém počasí,ale po příjezdu jsme udělali kontrolu rozvodů a zjistili značný únik odsolené vody.Nyní je vše v pořádku a vody je plná nádrž.

    Další nedostatek,který jsme s majitelem řešili byl malý výběr alko nápojů.Teď už je sortiment doplněn i o lacinější vína a lihoviny,takže se nestane,že v nabídce zůstanou jen vína francouzská za 75$ ale i jiná v původní ceně 45$ za láhev .Taktéž u lihovin už máme výběr z drahších /120$/  a lacinějších /80$/ za láhev.

    Ještě připomenu to co už jsem jednou psal a doplním o nové info:

    1. Mé tel .č na Maledivách je :00960 9139653

    2. Do rezidenčních karet,které vyplňujete při příletu napište adresu pobytu : Bolero boat

    3. Odložte si do pasu druhou část rezidenčnīho lístku,který vyplníte při odletu.

    4.Jednodolarové bankovky se na Maledivách nepoužívají/málokde vám je vezmou/

    5.Ostatní dolarové bankovky musí být absolutně nepoškozeny

    6.Dovoz alkoholu a vepřových výrobkú je zakázán

    7 Vývoz mražených ryb v menším množstvī je možný,jen když je balík zabezpečen proti prosáknutí vody.Tedy bezpečně a neprodyšně zabalen.

     

    To je tak to nejdůležitější aby jste neměli problémy při pobytu na safari lodi.

    Ještě přikládám nápojový lístek .Případné dotazy rád zodpovím.

     

     

    #277001
    honzak
    Účastník
    (2585 odpovědí)

    Dvoudenní přestávku využila posádka ke kompletní opravě a výměně rozvodů užitkové vody.Stalo se nám totiž v minulém turnuse,že asi na 3 hodiny byla užitková voda odstavena pro její nedostatek v nádrži.Kapitán to přičítal velké spotřebě při sprchování v horkém počasí,ale po příjezdu jsme udělali kontrolu rozvodů a zjistili značný únik odsolené vody.Nyní je vše v pořádku a vody je plná nádrž. Další nedostatek,který jsme s majitelem řešili byl malý výběr alko nápojů.Teď už je sortiment doplněn i o lacinější vína a lihoviny,takže se nestane,že v nabídce zůstanou jen vína francouzská za 75$ ale i jiná v původní ceně 45$ za láhev .Taktéž u lihovin už máme výběr z drahších /120$/ a lacinějších /80$/ za láhev. Ještě připomenu to co už jsem jednou psal a doplním o nové info: 1. Mé tel .č na Maledivách je :00960 9139653 2. Do rezidenčních karet,které vyplňujete při příletu napište adresu pobytu : Bolero boat 3. Odložte si do pasu druhou část rezidenčnīho lístku,který vyplníte při odletu. 4.Jednodolarové bankovky se na Maledivách nepoužívají/málokde vám je vezmou/ 5.Ostatní dolarové bankovky musí být absolutně nepoškozeny 6.Dovoz alkoholu a vepřových výrobkú je zakázán 7 Vývoz mražených ryb v menším množstvī je možný,jen když je balík zabezpečen proti prosáknutí vody.Tedy bezpečně a neprodyšně zabalen. To je tak to nejdůležitější aby jste neměli problémy při pobytu na safari lodi. Ještě přikládám nápojový lístek .Případné dotazy rád zodpovím.

    uz se tesim na dalsi reporty. Sice trochu na lodi podrazilo, ale alespon se nemusi nic pasovat.

    #277005
    Tuca
    Účastník
    (23 odpovědí)

    On tady něko někoho do něčeho nutí ! Já se na to třeba rád podívám a pravděpodobnost že pojedu na Maledivy pokud si nevsadím a nevyhraju je opravdu malá.

    Teď jsem se vrátil se svojí skupinou z Malediv z Bolera. Opožděně reaguji, nechtěl jsem si plýtvat data. Úplně zbytečně se navážíte do Hektoru, video je zcela na autorovi a každý dělá video jako ho umí. Vychvalujete CK Pepa. Nevymyslel Maledivy ani pan Edelmann z CK Pepa, ani nikdo jiný v CZ. Sportovní rybolov organizovala do tropických moří řada CK z Francie, Švýcarska atd. již před rokem 1990. Rybářské zájezdy sám dělám od roku 1998 do 8 zemí. S CK Pepa mám 2 pozitivní a 4 katastrofické skušenosti. Každá rybářská CK nebo CA si samozřejmě to svoje vychválí. Jinak lodě používané CK Pepa jsou nižší kvality než Bolero, méně vhodné pro poping, bez klimatizace / pouze větráky/ a jsou o trošku dražší. Pokud chcete opravdu ušetřit, vyguglete si přímo majitele a zkuste sám. Zariskujte investici a pak to rozprodávejte. Ono to není nic jednoduchého. Třeba zrovna majitel |Bolera je muslim, co je často večer, v jemu zakázaném opojení a když přidá kouření, je úplně mimo. Kapitáni jsou také oříšek. Nečekejte, že CK Pepa je zázrak, je to velmi podobné.

    #277006
    Tuca
    Účastník
    (23 odpovědí)

    Omlouvám se, ten příspěvek byl pro MILOS1, chybně jsem to ozacil. Promiňte.

    #277007
    Tuca
    Účastník
    (23 odpovědí)

    Ještě abych byl spravedlivý, napíši, co se mi nelíbí na Boleru a organizování rybolovu na něm. Zásadní problém je v majiteli a kapitánovi. Majitel je podle mne nesolidní človíček ovlivněný svojí konzumací tekutých a plynných látek, kapitán Bolera není rybář, je to námořník. Dále je s ním opravdu těžká komunikace. Vše odmítá, ničemu se nechce přizpůsobit, veškeré problémy si cizinci vymýšlí. Dedo je perfektní chlap, ale nemá žádnou pevnou pozici. Pokud by byl nadřazen kapitánovi, hodně by to vyřešilo. Dále Bolero je staré asi 26 let a začíná být opotřebované a ne vše vždy funguje. Nám opravy, nefungující motor, … , sebralo 2,5 dne pobytu. Řeším vrácení určité části zaplacených peněz. Jinak samozřejmě vždy se najdou lepším a horší čluny. Jen by mělo být jasno dopředu.

    Teď k organizaci. Na začátek musím říct, že jme si moc hezky zachytali, DEDO byl super. Kuchyně , Sono a kluci báječní. Ale je tu bohužel to ale. V propagaci je vychváleno, jak se zastavuje na ostrůvcích, koupete se pokaždé jinde, poznáváte, jsou zde vyjmenovány 3 atoly, kam se podíváte. Ale skutečnost je jiná. Podruhé jsem byl na Boleru a to samé. Jede se skoro na dohled od Malé, na tomto atolu se nesmí nikde zastavit. Kotvíte tedy na stejných místech, koupete na 2 písečných ostrůvcích. Stále stejné. Super byl tedy reef s mantami. Nádhera. Já jsem lidem naslibovat ostrůvky, kokosy, koupání pod palmami, … . To tedy nebylo. Blízkost Male se projevuje znečištěním, spoustou lodí, prochytáním míst. Kapitán jede svojí rychlostí a nerespektuje troling s různými nástrahami. Pak se mi nelíbí, že si koupíme za 115 USD data do wi-fi a 80 % jich spotřebuje DEDO na uhlazené a vždy pozitivní reporty pro svého chlebodárce Sima. Je to neetické, nekorektní a tady tu spoustu zbytečné reklamy ( jak psal Milos1 o Hektorech a Daiwe ) citím také. A za naše peníze. Pokud Sim koupí data svoje, ať si tam sype kolik toho chce. Je to cílené a profesionální lákání dalších klientů.

    Celkově Bolero a naše dovolená – hezké. Mrzí mne to zbytečné ALE. Je to také o tom, že jsme si jí nechtěli zbytečně zkazit.

    Rada pro další skupiny. Ničemu nevěřte a buďte připraveni, že vše může být za minutu jinak.

    #277016
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

    Tak nová parta už je tu.Přílet a nalodění naprosto bezproblémové a po nachystání trolovacích udic a chutném obědu už jsme na moři.Stejně jako všechny skupiny předtím dostali na výběr plán cesty.Jižní atol Vaavu nebo severní Lhaviyani/tam jsou pusté ostrovy/ za příplatek 500$ nebo Male a Gaafaru atol zahrnuté v ceně zájezdu.Jako většina minulých skupin si vybrali Male s případnou možností podívat se na severnější atol.

    Musím teď končit,protože pokřik FISH se nečekaně brzy ozval ze zádě.

    #277030
    dd66
    Účastník
    (19 odpovědí)

    Zdravím všechny,

    vidím, že debata se zde slibně rozjíždí a konečně Tuca napsal svůj názor, který se poněkud liší od výše popsaných vychvalování, podávání klamavých informací a reportů…atd. Jen snad jedno malé doplnění ke všemu tady a pro případné budoucí zájemce. Z vlastní mnoholeté zkušenosti, kdy jezdíme na Maledivy 1 až 2x ročně,  nás stojí čtrnáctidenní pobyt(respektive dvanáct nocí)cca 48-52 tis. kč plus letenka 14-18 tis. kč (záleží na letcké společnosti), kdy samozřejmě nejezdíme kolem Male. Osmidenní pobyt (respektive šest nocí) stojí cca 20000 kč. plus letenka. Tak si snad každý teď může vytvořit na věc svůj názor.

    Pro všechny případné “obdivovače a ťtouraly”podotýkám, že nejsem žádná CA nebo CK a na Maledivy si jezdíme zarybařit a odpočnout.

    #277041
    Tuca
    Účastník
    (23 odpovědí)

    Tak nová parta už je tu.Přílet a nalodění naprosto bezproblémové a po nachystání trolovacích udic a chutném obědu už jsme na moři.Stejně jako všechny skupiny předtím dostali na výběr plán cesty.Jižní atol Vaavu nebo severní Lhaviyani/tam jsou pusté ostrovy/ za příplatek 500$ nebo Male a Gaafaru atol zahrnuté v ceně zájezdu.Jako většina minulých skupin si vybrali Male s případnou možností podívat se na severnější atol. Musím teď končit,protože pokřik FISH se nečekaně brzy ozval ze zádě.

    Dedo moc tě zdravíme, gratuluji nové skupině k rychlému úlovku. jen tak dále. Ale prosím píšeš polopravdu, ano po nalodění na loď je skupina upozorněna na možnost příplatku 500 USD, ale na webovkách, při objednání a dopředu není o tom ani vidu ani slechu. Není to dobře. Na webovkách se hovoří o rybolovu na 3 atolech. Opakuji o  žádném příplatku! Jo a na Gaafaru jsme byli 1x, mám zaznamenaný GPS trasovač. Jinak lajna okolo padlého stromu 10 tam a 10 zpět. Buď chlap a přiznej to. Kur.. . Já vím kur.. se neříká.

    #277047
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

    Hned po hodince prvního trollingu přišel první úlovek.za chvíli už z něj Sono připravil sashimi a k večeři filety. Byla to dobrotka.A fakt je to pravda.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 511. až 525. (celkem z 634)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...