Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 633 odpovědí. Do diskuze (69 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 496. až 510. (celkem z 634)
  • Autor
    Příspěvky
  • #276814
    milos1
    Účastník
    (2 odpovědí)

    Tomas-HEKTOR-jako kapela okresního formátu nic moc a to tvoje poslední video
    je trapné.(Dobré pro potápěče)
    Co všechno jsi ochoten udělat?aby jsi dostal malinkou slevu!
    Lidičky,kdy konečně dostanete rozum?
    že se stále necháte ovlivnovat mohutnou reklamní kampaní jak natáhnout rybáře na Maledivy(a jiné lokality),
    modní přehlídkou na předražená trika a propagací daiwy.
    Prostě jak oblbnout co nejvíc rybářů a tahat z nich prachy.A pak na Maledivách chytat korálovky?
    Jestli někdy pojedu na Maledivy tak pojedu s tím kdo to celé vymyslel,tím myslím originál ck Pepa.
    A ne s někým kdo to celé jen kopíruje a to dost mizerně!
    Jestli si chcete opravdu zachytat a užít si Maledivy,tak se podívejte na video,které jsem našel na mrku:
    http://www.mrk.cz/morsky_rybolov

    #276818
    Piva
    Účastník
    (801 odpovědí)

    On tady něko někoho do něčeho nutí ! Já se na to třeba rád  podívám a pravděpodobnost že pojedu na Maledivy pokud si nevsadím a nevyhraju je opravdu malá.

    #276819
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Neznám tě a ani nemusím. Čiší z tebe zášť a totalitní komunistický režim. Tak  jak se vyjadřuješ o kapele hrubě nesouhlasím. Dej chytrý návod, pro všechny, jak bys to dělal ty . Rádi počteme.

    #276825
    mirecek
    Účastník
    (253 odpovědí)

    Podíval jsem se na kousek tvého videa – absolutně o ničem! Mazanice natočena statickou kamerou. Tomášovi Hektorovi sesaháš ani po kotníky. Nejsem žádný fanda Malediv, Norsko mám mnohem radši. Nechápu, proč se tady otíráš o člověka, který natáčí super videa, doprovázené výbornou muzikou, což se o tobě říct nedá. Uč se chytat ryby dalších deset let a pak se můžeš znovu zkusit natočit.

    #276826
    ajca
    Účastník
    (72 odpovědí)

    Udělá prd protože je vůl

    #276827
    Valhalla
    Účastník
    (56 odpovědí)

    Jo, je to tak, velká huba a skutek utek. Nenapadej naše lidi, kteří nás baví přes zimu, jo! Tomáše máme všichni rádi!!!!

    #276835
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

    Po večerních monstrech byla noc bez pořádného záběru/mimo 4 malých bonit/.Ranní trolling taky mizerný,až na poledne to zachránil Láďa krásným wahoo.Pak ještě několik utrhnutých chobotnic barakudami a teď oběd a koupání.

    #276838
    Bohumil
    Účastník
    (29 odpovědí)

    Podíval jsem se na kousek tvého videa – absolutně o ničem! Mazanice natočena statickou kamerou. Tomášovi Hektorovi sesaháš ani po kotníky. Nejsem žádný fanda Malediv, Norsko mám mnohem radši. Nechápu, proč se tady otíráš o člověka, který natáčí super videa, doprovázené výbornou muzikou, což se o tobě říct nedá. Uč se chytat ryby dalších deset let a pak se můžeš znovu zkusit natočit.

    Tak trochu soudnosti kámo,koukni na video celé a musíš uznat,že borci nachytali nádherný ryby.Video surové,prostě akce bez příkras.Tomovi písničky i videa mám rád,ale je faktem,že z jeho Malediv byla modní přehlídka.Jinak Norskému rybolovu zdar :).

    #276839
    meky
    Účastník
    (292 odpovědí)

    Upřímně, mě ani moc nějaká videa nezajímají. Raději se podívám na aktuální fota  z rybolovu v oblasti Malediv. Na Maledivech jsem byl přesně před rokem. Rozhodovalo zázemí, možnosti rybolovu a také cena. Patřili jsme k těm výpravám, které na rybolov měli štěstí a v tom i smůlu.

    Toto vlákno není určitě o kvalitách videa a videa ať si přebere každý po svém. Podstatné je, že  na Maledivech je krásně, můžete chytnout ryby o kterých se vám ani nezdá, dovezete si spoustu rybářských i nerybářských zážitků a v tom mi může nějaké video být ukradené.

    #276840
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Tomas-HEKTOR-jako kapela okresního formátu nic moc a to tvoje poslední video je trapné.(Dobré pro potápěče) Co všechno jsi ochoten udělat?aby jsi dostal malinkou slevu! Lidičky,kdy konečně dostanete rozum? že se stále necháte ovlivnovat mohutnou reklamní kampaní jak natáhnout rybáře na Maledivy(a jiné lokality), modní přehlídkou na předražená trika a propagací daiwy. Prostě jak oblbnout co nejvíc rybářů a tahat z nich prachy.A pak na Maledivách chytat korálovky? Jestli někdy pojedu na Maledivy tak pojedu s tím kdo to celé vymyslel,tím myslím originál ck Pepa. A ne s někým kdo to celé jen kopíruje a to dost mizerně! Jestli si chcete opravdu zachytat a užít si Maledivy,tak se podívejte na video,které jsem našel na mrku: http://www.mrk.cz/morsky_rybolov

    🙂 Děkuji za komentář, k tomu opravdu nemám co bych napsal 🙂 🙂 Můžeš teď o víkendu  kouknout na novy 10 minutový video z lednových Malediv, třeba se ti zrovna tohle bude líbit 🙂 Dělám co mě baví, s lidma co mě baví a nosím to, v čem se cítím dobře, tak asi tak…..Jinak kluci díky za komentáře, potěšili mě 🙂

    #276841
    blesk
    Účastník
    (92 odpovědí)

    Vždycky mě pobaví, když si konkurence, nebo někdo naočkovanej konkurencí zde založí účet a začne psát příspěvky tohoto typu. Nevím jestli je to k smíchu, nebo spíš k pláči. Naštěstí zde má většina členů rozum a dokáží číst mezi řádky.

    Tleskám Tome tvojí reakci. Líp bych to nenapsal.

    😉

    #276847
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

    Až teď jsem si všimnul bohaté diskuze na našem vláknu.Každý si udělá obrázek sám.Prostě na tohle se nemusí reagovat.

    Radši budu pokračovat v reportech .

    #276856
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

    V úmorném opoledním vedru se po koupání na sandbanku jevila nejlépe trolovačka,protože tak aspoň profukovalo lodí  a dalo se to vydržet.Při krátkém přejezdu na noční kotviště ještě Tuca chytil pěkné wahoo.

    Po zakotvení hned osvěžit do moře a se západem sluníčka zkusíme zase nějakého nočního predátora.

    #276858
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

    Při záběru tohoto predátora jsme se s Tucou koupali brrrr.

    #276866
    milos1
    Účastník
    (2 odpovědí)

    blesku-když umíš číst mezi řádky,to jsi asi kouzelník.
    Ale v tomto případě se pleteš nejsem naočkovanej a ani od konkurence.
    Ve svém věku nemám zapotřebí dělat někomu vola.Jsem starej prdola co jde za pár
    do důchodu,vyberu penzijní spoření a chci vyrazit někam do světa na ryby.
    Lákaj mě Maledivy proto hledám videa a hltám každou info jak na to.
    Bohužel tady info chybí,je tu jen samá reklama a fotky jak udělat z korálovky velrybu.
    Včera jsem se naštval a poprosil vnuka,aby mě tady registroval,
    napsal jsem a poslal odkaz na pěkné video kde je vidět jak a na co chytat!
    To je celé.
    Dnes mi vnuk oznámil že mi tady odpovídá náká vyhulená hlava
    (nevím koho tím myslel)Po této diskuzi si musím důkladně promyslet,jestli někam
    pojedu.Kdybych měl potkat na lodi nákou vyhulenou hlavu a musel ho hodit do vody jako návnadu
    na žraloky,to raději budu doma s bábou na zahradě.
    Milý Tome neměl jsem v úmyslu tě urazit,nic proti tobě nemám,některé tvoje videa jsou pěkný.
    (Bylo to myšleno jinak,jediný Bohumil to pochopil,Bohušu dík)
    Jsem rád Tome,že jsi to vzal s úsměvem to svědčí o tom že jsi veselá kopa.A já si nemusím
    brát prášek na nervy,mám od doktora zakázáno se rozčilovat kvůli tlaku.
    Děláš to dobře,užívej dokud jsi mladej.
    Jestli tu reklamu děláš jen pro své potěšení klobouk dolu,jsi asi jedinej na světě
    kdo dělá něco s láskou a zadara.Na tvé nové video se klidně podívám,
    pokud si něm nebudeš honit jen triko a ukážeš nákou techniku,uzel a top nástrahu na kterou
    berou ryby(to zájímá asi všechny rybáře)budu se na něj těšit.
    Končím diskuzi navždy,jdu do hospody s dědkama na mariáš je pátek 🙂
    odpovím si sám(už se sem nevracej ….)
    ps:ryby moc chytat neumím,snad se to v důchodu naučím,bude dost času.
    rybářům zdar

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 496. až 510. (celkem z 634)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...