Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 633 odpovědí. Do diskuze (69 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 301. až 315. (celkem z 634)
  • Autor
    Příspěvky
  • #275154
    Frantisek Necekal
    Účastník
    (45 odpovědí)

    Glum tom mě to vzal z pusy. Také se tším až se rozepíše Dědo jako očitý svědek celé události. Očekávám vyprávění ve stylu Stařec a moře. 🙂

    #275155
    Horak
    Účastník
    (94 odpovědí)

    Dědo už nás nenapínej, podej hlášení prosím. Čekám na to od rána.

    #275156
    glum.tom
    Účastník
    (97 odpovědí)

    Bud jsou mimo signal nebo to tak oslavili ze nemuzou ani psat.

    #275163
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

    Vcerejsi nocni rybolov byl velmi slaby.Mimo Filipova lodivoda nebyl zadny slusny zaber,az v  pul treti rano zabrala obrovska placka,se kterou Jindra a Jarda zapasili hodinu a pul.

    #275168
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

    Po lovu trvajicim az do rannich hodin se mi nevyplatilo jit do postele,tak jsem s nocnimi lovci nachystal trolovaci sety a za svitani jsmevyrazili na Gaffaru.Cestou jsme vymenili kapitana.Po prvni jizde si stary kapitan stezoval na tezke ovladani lode a Sono s Alim se potopili pod lod a z kormidla vyrezali starou sit,kterou jsme cesto nekde zachytili

    #275172
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

    Po dvou otockac na Gafaru atolu bez zaberu jsem s kapitanem dohodl celodenni trasu a odesel jsem si po probdele noci lehnout.Hned po zalehnuti lod ubrala otacky,coz je znameni,ze zabrala ryba.Vyskocil jsem z postele a na zadni palube uz Michal navijel trolovaci multak a pot se z nej jen tak rinul.Hned bylo poznat,ze jde o velkou rybu.Kdyz se mu ji podarilo dostat bliz k lodi,tak Sono s Alim naskocili do lodky aby mohli rybu vytahnout.Ryba bojovala statecne a jeste dvakrat to otocila ke dnu nez se ji podarilo dostat na palubu.

    #275173
    jirka50
    Účastník
    (229 odpovědí)

    Ahoj dedy pečlivě sleduji Tvé psaní a už jsem se bál že došla slova.Jinak moc pěkné ahoj Jirka

    #275179
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

    Z  vytahovani ryby nemam zadne foto,protoze jsem se snazil pomoct.Obrovska radost lovce,blahoprani od vsech ucastniku a hromadne foceni s Marlinem dlouhym 210cm a asi 100kg tezkym nebralo konce.

    #275184
    glum.tom
    Účastník
    (97 odpovědí)

    Fantazie. Mnoho gratulaci lovci i cele posadce.

    #275185
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

    Po pulhodince gratulaci a oslav jsme se pomalu vratili k rybolovu.Je az neuveritelne jak byly dnes ryby aktivni.Zaber stridal zaber a Wahoo litaly na palubu tak,ze jsem ani nestihal fotit.Nasi plavcici nestihali stirat palubu a byl to jeden velky cirkus.Kdyz jsem videl,ze situace je uz neunosna rekl jsem kapitanovi at nejblizsim prulivem odboci dovnitr atolu.Tam jsme nasli krasne misto na koupani a snorchlovani.Nekteri rybari byli tak unaveni,ze ani neopustili lod a oddychovali.

    Dalsi zpravy pozdeji,az zpracuji dalsi fotky.

    #275186
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    Dědo díky, to musel být mazec. Úplná rybí agónie. Mrzí mě, že jsem tam nebyl s Vámi. Myslím, že testosteron by se dal krájet!

    #275187
    Jirkaa
    Účastník
    (2 odpovědí)

    Ahoj Dedo-pěkný reporty,hezký ryby taháte,hlavně ten Marlin je parádní -gratuluji lovci.Na co zabral ten Marlin jestli to není tajný.Nás laiky zajímá na co berou takový krasavci a způsob lovu,díkess

    #275194
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

    Ja jsem si sel konecne po 38 hodinach chvilku pospat a nasi hoste se jeli vykoupat a poslunit na krasny sand bank

    #275201
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

    V okoli sand banku se v kristalove ciste vode dalo nejen koupat,ale s brylemi i prohlidnout tu jedinecnou nadheru.Blizi se ted pulnoc a nasi lovci jsou v plne pernamenci.Ranni zpravy budou opet bohate

    #275205
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    Další BIG MARLIN na palubě.! Je to neskutečné, ale Dedo a Michal mají dalšího, ještě většího Marlina než včera. Čekám na fotky a bližší informace. To je začátek sezóny na Maledivách, jaký jsem ještě nezažil.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 301. až 315. (celkem z 634)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...