Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Alexsk a poslední změna proběhla před 12 roky a 11 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 16. až 18. (celkem z 18)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20191
    Ladik
    Účastník
    (68 odpovědí)

    To Step.

    Uz nevim kdy jakej rok,ale u Halsi jsme meli rok kde nic jineho nebylo….jen makrely.Muj kamos z vychodu rika “šalena ryba” jak byla na vlacaku tak divocina.Za dva dny plnej mrazak makrel…

    Zdar makrelam.

    Nemaj chyby teple z udirny

    #20195
    mikr
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Makrely jezdí v hejnech a pilkřík s návazci je nej. Když dáš full house tak tě z toho brní ruce. Když ryby přitáhneš k lodi tak rukou zvedni montáž nad bednu a ryby postupně sundávej. Jak pustíš montáž s rybami do bedny, tak ti to zamotaj tak akorát na uříznutí. Taky pouští maličké šupinky které se přilepí na všechno. Dále je potřeba ulovené ryby rychle uložit do chladu- rychle měknou. Kámoš tvrdí,že když najdeš hejno makrel tak jednu obsazenou montáž nech třepat pod lodí a zbytek hejna ze zvědavosti a dravosti neodjede. Ty potom lovíš v poho na jednom místě. Já jsem to ještě nezkoušel tak nevím.Co se týká chuti tak je to vždycky uzenáč.

    #20202
    Alexsk
    Účastník
    (50 odpovědí)

    Mi chodíme na Makrely do strediska Tregde nedaleko Mandalu. Super prostredie,veľmi dobre vybavené chaty a niekoľko druhov člnov na výber.

    Na makrely treba použiť návesce s hrubším vlascom – potom aj keď to makrely zmotaju lepšie sa to rozmotáva.Makrela sa rýchlo kazí, tak sme si vymysleli sposob uskladnenia v člne. ryby dávame do vody z ľadom /deň vopred si necháme zmraziť vodu v niekoľkých pet fľašiach.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 16. až 18. (celkem z 18)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...