Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel ZM a poslední změna proběhla před 12 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
  • Autor
    Příspěvky
  • #33236
    radek
    Účastník
    (683 odpovědí)

    Ahoj, rybaření v Lysoysundetu je, alespon pro mě dost zajímavé.Jsou tam místa u tyčí, kde nachytáš spoustu polaků, jsou tam i místa, kde nachytáš na pilkr.Ubytování je trochu stístěné, záleží na tom, kolik Vás jede.My byli ve 4.Okolí zajímavé, v místě nákupní možnosti, myslím Spaar. Majitel vlastní i hospodu, která je kousek od ubytování.Lodě Oilen , motor 40 HP.Dobře jedou. Když Vám vyjde počasí, můžete dojet aý na Melstein. Pro mě jedna z dobrých destinací, jak jsem již někde napsal opomíjená.

    #33237
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Ak máš dobrý vietor,tak ideš doprava na otvorené more.Ak silný

    vietor,dáš da vľavo pod most a si medzi ostrovčekmi v závetrí,ale

    chytáš menšie ryby.Navýhoda- 4 rybári na jednej lodi 5.3m.

    #33239
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    Z tohoto místa se dá vyjíždět do prava nebo doleva. Na otevřenou vodu se nechá vyjet oběma směry, vyzkoušeli jsme obojí,je to trochu dál, ale nechá, se, nedá se říci, že by to bylo tam nebo tam lepší, více jsme jezdili doleva, tam se nechá dojet na loviště stejná jako z Bakkanu,- Melstein, jen pozor na mělčiny při odlivu, ale nech se vést navigací, jistě tam budou zaznamenané trasy předešlých rybářů.

    V okolí přístavu jsme žádné ryby nenachytali.

    #4321
    MorboX
    Člen
    (33 odpovědí)

    Dobrý den všem kolegům. Rád bych vás poprosil o nějaké info o této lokalitě,jedeme tam počátkem června. Doporučil nám ji majitel cestovky přes kterou jedem tak snad to nebude úplný propadák. Je to kousek nad Bakanem tak předpokládám že rybolov se moc lišit nebude. Děkuji.

    #33345
    radek
    Účastník
    (683 odpovědí)

    My jsme pri výjezdu z přístavu doprava zapřáhli halíka, už byl u lodi a …drc byl v čudu.Na mělčiny bacha, to maj kluci pravdu, ale není to tak zlé, jen kopíruj trasy lidí před tebou.

    Co se týká lodí, měli jsme vždy lod pro 2 osoby a byla to paráda.Výhodou toho místa je fakt obrovský výběr míst na vláčení.Jinak tady v diskuzi už proběhlo místo vč. mapy, kde je kelerová smršt, jsou tam dvě hory cca 25 a 38 m vedle sebe a tam se zdržují kelírci tak do 45cm. a pod nimi jsme načapali slušný kousky tresek obecných 100 a více.

    #33346
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    Nám se jeden večer podařilo vlevo u červenobílého majáku trefit na hejno kelerů 60-70 cm,hloubka do těch 30. metrů, to byla jatka, ale trvalo to tak hodinu a půl, a potom už bylo zbytečné tam pobývat, začal odliv a ryby se vytratily.

    #33354
    Vogon
    Účastník
    (86 odpovědí)

    Já mám dobré vzpomínky na tuto oblast, chytl jsem tam svýho prvního halíka a mořskýho ďase. Jak psali kolegové výše pozor na mělčiny, ale jinak všehochuť ryb. Velké tresky se dali chytat vzadu za majákem z levé strany nebo před ním, ale to jsme měli jenom málo. Lodě jsou rychlé, ale pro 4 je to trochu stísněné. Vlevo pod mostem a dál se dali chytat polaci a okouníci. Tam se dalo vláčet i ze břehu. U chaty přímo u mola jsme chytali malé platýzky – limby na feeder super. Makrely byly hned u prvního majáčku vpravo. Jo a jinak docela smrad z té továrny hned vedle, ale když seš na vodě tak to je jedno 🙂

    #33434
    MorboX
    Člen
    (33 odpovědí)

    Díky moc všem za vaše cenné informace. A kam jet zkusit ulovit halibuta? Hrozně bych si ho přál.To Leiter a kde ta mapa byla, nebylo to ve vláknu Bakkan Val? Nějak to nemůžu najít.

    #34393
    radek
    Účastník
    (683 odpovědí)

    Ahoj chlapi, nemáte kontakt na majitele, vzal jsem si od něj vizitku a potratil jsem jí.

    Díky

    #34399
    MorboX
    Člen
    (33 odpovědí)
    #35785
    radek
    Účastník
    (683 odpovědí)

    Ahoj všichni, chceme nakonec jet do Lysoysundetu ve více lidech.

    Tradiční ubytování je tudíž pro nás problém.Víte někdo o jiném poskytovateli ubytování a lodí v této lokalitě?

    Bakan i Harbak je pro nás daleko.

    Díky všem

    #35933
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    http://www.visitnorway.com/en/Product/?pid=34698

    Nebo si dát do vyhledávače Lysoysundet Bjugn (ve světě),objeví se více možností.

    Halibuta (112cm,11kg) jsem chytil začátkem března na rozhraní fjordu a otevřeného moře.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...