Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Lov v Norsku v zimě

  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel janka a poslední změna proběhla před 14 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3351
    Milan Sojka
    Účastník
    (28 odpovědí)

    Ahoj, zaujala mne nabídka lovu trofejních tresek s jednou CK v termínu od 19.2.2010 na ostrov Hitra. Dovolené mám dost z letoška, peníze se nějaké najdou, žena mi to schvaluje, jen já mám ze zimního lovu trochu obavy, tak bych se chtěl zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s lovem v Norsku v zimě. Zajímá mne, jaké se dají chytit ryby, jak je to s těmi trofejními treskami a jaké to je ohledně počasí, mrazu, sněhu atd. Dá se to vydržet? (nerad bych tam zmrznul) Díky Milan

    #7262
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)
    #7268
    jindra
    Člen
    (66 odpovědí)

    Nechci tě strašit ale únor je z mého pohledu obrovské riziko. Jak z hlediska počasí tak z hlediska ryb. Počasí může být strašné, jak zafouká, tak nevyjedeš na vodu, že bude kosa, tím si buď jistej, jsou krátký dny a hlavně moje zkušenost je, že tam ryby zkrátka ještě nejsou. A trofejní už vůbec ne. Vloni jsem odjížděl k nám na camp 10.března a ryby začaly najíždět až tak v půlce dubna. A bylo to všude stejné, stavoval jsem se za Honzou Dufkem na Hitře a ani tam ryby nebyly. Sem tam nějací mníci ale na kelery a polaky si nech zajít chuť. Já vím, každej rok může být jinej ale z mojeho pohledu je to obrovský riziko. Termíny jsou jasný – květen, červen na tresky všeho druhu, přelom prázdnin na makrely, to ti asi většina lidí tady potvrdí.

    #7276
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

     Tak nevím,všude píší,že Norové chytají nejvíc v únoru.Jednou jsme byli ubytováni u Kristiandsundu.Majitel,bývalý námořníkříkal,že všechny ryby pro sebe chytá v únoru,že je to nejlepší.Na krásných fotkách Galilea se zrovna jedna loď vrací.Nejdříve jsem byl první týden v březnu a místní rybáři vyjížděli každý den a rybárna také pracovala.Někde ty ryby musely,musí být. Jinak – já jsem si zachytal.Nejlépe to bralo,když padal mokrý sníh.Tedy obecňačky.Miloš je nemá rád.Já jo.

    #7475
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Specialni nabidka na Karvag Averoy – Atlanterhavsveien Sjostuer

    Majitel nabizi 10 % slevu na pobyt v unoru a breznu a 5 % slevu na pobyt v dubnu. Platba lode jen za dny, kdy bude lod pouzita.

    Podrobnosti u me: e-mail janaseitz@centrum.cz

    #7476
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Stejne podminky na zimni rybolov nabizi i Egil na ostrove Smola, Jostolen.

    Obrazky jsou z Averoy Karvag

    #7516
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    dostala jsem krasnou fotku z lovu na dirkach v Laponsku 🙂

     

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Lov v Norsku v zimě

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...