Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Loppa Bergsfjord 2017

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 339)
  • Autor
    Příspěvky
  • #277333
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Zdarec tak  my jsme už taky doma a cesta byla bez problému . Jdu se vrhnout na fotky a jdu to sem hned cpát . Zbytek dní na Loppe od posledního reportu jsme se věnovali treskám a opět to byl masakr a nachytali jsme krásné tresky a povedlo se chytit pár menších halíčků . Větším plackám se holt nějak nechtělo , ale to zase příště ….

    Jinak musím říct , že tato výprava se povedla na jedničku a bylo to především super partou , díky které mě ještě  teď bolí břicho smíchy . A už teď vím , že na Loppu se ještě vypravím a mohu ji všem doporučit !

    #277334
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Nádherný tresky…….  🙂

    #277349
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    A jedeme dál !

    #277355
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    A asi nemusím k následujícím fotkám nic dopisovat . Radost byla obrovská a nehledě na to , že to byl poslední chytací den a celý den foukala 7-8 vítr a všude byla velká hejna mlíčáků 90cm a nikde ani jedna matka a pak to přišlo . Cutbait ve fluobarvě zaúřadoval a musím si na tuto nástrahu udělat další zářez. Jaro je bezpochyby nejlepším obdobím na velké tresky a každému bych to přál zažít . A nejvíc to vystihl Hynkův společník Corny , který nás nazval LOPPA FISHING MAFIA 😀

    #277383
    Cesar
    Účastník
    (156 odpovědí)

    Docela mě nadchly úlovky Kikibuta a spol. Bylo tam volné místo na září pro 4osoby? Jak daleko je filetárna od přístavu?

    #277396
    Hynek Šimeček
    Účastník
    (132 odpovědí)

    Volné místa jsou, jsme nový cemp a vytíženost není ještě taková, ale rychle se to plní, kontaktujte mě, září je tu krásné a je to ten správný čas na trofejní halibuty, na úvpdní stránce mám reklamní baner.

    #277408
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    Pěkný místečko, jednou bych se tam chtěl podívat 🙂

    #277409
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Byli jsme nedaleko –  Sandland.  Super lokalita.

    #277410
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Sandland je hned za rohem a chytá se na stejných místech

    #277418
    Cesar
    Účastník
    (156 odpovědí)

    Z vaší nabíky není jasné, kde a jak se filetuje. Nakládáte ryby na vozík za auto, proč?

    #277421
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    Cesta přes Finsko parádně utekla, silnice v pohodě suché bez sněhu. Cca 50 km před Kautokeinem až po Altu ujetý sníh, občas sněhový jazyk ale jinak s opatrností sjízdné. Teď už sedíme na trajektu směr Loppa.

     

    #277422
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Cesta přes Finsko parádně utekla, silnice v pohodě suché bez sněhu. Cca 50 km před Kautokeinem až po Altu ujetý sníh, občas sněhový jazyk ale jinak s opatrností sjízdné. Teď už sedíme na trajektu směr Loppa.

    Tak super a teď už se těšíme na reportíky s treskama  35kg ++++

    #277423
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    Honzáku tak veliký objektiv nemám 👁

    #277534
    Hynek Šimeček
    Účastník
    (132 odpovědí)

    Ještě doděláváme kotviště které je přímo u filetáren,  ryby si vozíme z hlavního přístavu do filetáren, ale na začátku května budou mola hotová, takže se s rybami nikam jezdit nebude.

    #277615
    Cesar
    Účastník
    (156 odpovědí)

    Ok, díky za odpověď. Všechny z naší party to právě zajímalo a na tvých stránkách jsme filetárnu nemohli najít. Počkáme, jak to dobuduješ. Nechci vozit bedny s rybama v autě, strašně to smrdí, když ti to tam vyteče. Byl jsem v Sorvaeru, kde jsme museli vozit ryby na kuchání z přístavu do apartmánu. A potom zbytky zase do přístavu, příšernej vopruz. Auto mě smrdělo po rybách ještě půl roku po návratu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 339)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Loppa Bergsfjord 2017

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...