Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 20 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Horak a poslední změna proběhla před 3 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 21)
  • Autor
    Příspěvky
  • #290950
    cheban
    Účastník
    (33 odpovědí)

    I v předvánočním shonu je dobré si trochu zavzpomínat na letošní rok a hezké dny na “severu”. Na přelomu  června a července  tam příroda doslova kouzlila zázraky. Během 14 dní  neskutečně rychle vyrostl všude kolem chaty kontryhel,místy se objevila pravá divoká pažitka a rebarbora a množství různých kytek které ani neznám.Spolu s nádherným počasím  a krásnými halíky  to byl neskutečný zážitek.

    #290984
    Ice
    Účastník
    (206 odpovědí)

    Jakého jste měli největšího halibuta?

    #291207
    Prochajda
    Účastník
    (87 odpovědí)

    To Cheban, viděl jsem, že prodáváš pilkrovací pruty. To už jako končíš s mořským rybolovem?

    #291212
    cheban
    Účastník
    (33 odpovědí)

    Byl jsem již 15 x ve středním Norsku ,začínal jsem makrelami na Korlinu,podařilo se mi v roce 2005 nachytat na Korlinu dvě bedny lososů, nachytat hodně tresek,polaků a dalších na Titranu,Froye,Hitře,Stalvice,Roanu a vloni jsem si konečně splnil sen vyzkoušet konečně “Sever”. Možná nekončím úplně ale s pilkrováním už nepočítám. Proto jsem pilkrovací pruty prodal.

    Přeji všem “Norkům”  hodně krásných rybářských zážitků na  nadherných vodách Norska.

    #299282
    Maras
    Účastník
    (76 odpovědí)

    Klukům se povedli krásní okouni na 285m

     

    #299312
    Marfius
    Účastník
    (64 odpovědí)

    Pozdrav z Loppy – je tu horko jako krava – opravdu , vcera na Nordkapp 27 stupnu

    dnes proběhla koupel v mori protoze to proste neslo , ryby : kdo hleda ten najde a doslova masakr ryb na mori , za 4 hodiny pres 15 metrovejch ryb a to zadny závody a vse na jemne pruty , takze relax

    #299323
    Petr Vozenilek
    Účastník
    (20 odpovědí)

    To není možný. Opravdu vám berou i v tom horku? Přidej nějakou fotku prosím, jedeme tam příští týden. Prahnu po každé informaci.

    #299327
    kelirek
    Účastník
    (9 odpovědí)

    jsem na Sandlandu a je to hodne spatny. povedli se mi akorat krasni okounici viz vyse ale tresky odjeli nekam daleko na more uz pred 14 dny a obcas se nekomu povede nahodny zaber a stejne je to i s halibutem.  Chytaji se akorat salatovy keleri, lumbove a kocky. Voda ma mistama i 16 stupnu a vcera jsem si pripadal ze chytam nekde na Jadranu. Proste ty ryby to nedavaji a neni se cemu divit. Nevim jak to jde na Soroye, ale vcera jsme u Sildy potkali lod od Ahmada      takze bych tipoval ze to bude podobne. Protoze jet takovou streku je fakt mazec

    #299358
    Marfius
    Účastník
    (64 odpovědí)

    Dam sem par fotek ale nejsou to fotky na chlubeni ale pro vlastni potřebu , ted jedem opet na nase misto tak poridime lepsi

    #299359
    Marfius
    Účastník
    (64 odpovědí)

    Ohledne míst :

    kazdy rok sou ryby jinde , nájezd cca 100 km a zjistit ktera hloubka je idealni , fjord je prázdný , halibut – je jich tu dost ale ted ma co zrát tak je opatrnej , na šelfu nic neni ale mame misto hloubka 120 a drift na 90 cca 3 km a je to pecka

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 8 měsíci uživatelem Marfius.
    #299369
    Marfius
    Účastník
    (64 odpovědí)

    Jedeme zpet na barak , dneska opet masakr , za dva dny mame vsichni limit a ted si budeme jen užívat , bohuzel sem trefil hejno velkejch keleru a ten kdo používal slabší vybavení tak o vse prisel , nejvetsi 105 jinak kolem 100 cca 6 kusů

    #299375
    Marfius
    Účastník
    (64 odpovědí)

    Příkladem foto ze vcera – jedna se o masarinu foto jen pro ty kdo nevěří

    #299376
    kelirek
    Účastník
    (9 odpovědí)

    dnes uz to bylo lepsi a podarili se i  halici… nejvetsi 130 cm. kazdopadne to chce ale na otevreny more  a hloubky 50+

    #299379
    Fish
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Příkladem foto ze vcera – jedna se o masarinu foto jen pro ty kdo nevěří

    Krásný ryby chytáte! Toto je žážitek za normálního počasí, žádný led a sníh. To je pro mě to pravé dobrodružství na severu. Jen tak dál! Je tam pořád takové teplo?

    #299414
    Marfius
    Účastník
    (64 odpovědí)

    Konecne uz je kolem 15 takze pohoda

     

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 21)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...