Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 121 odpovědí. Do diskuze (22 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel tancik a poslední změna proběhla před 9 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 122)
  • Autor
    Příspěvky
  • #75555
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    fuoco napsal:

    Na Loktě jsme byli v květnu a co jsme prožili uvidíš na tomto filmuhttp://youtu.be/m99BkE2vR0M

    Ak sa mozem opytat, na co ste chytali – teda, na co isli najlepsie, kedy ste boli atd.

    #75586
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Potvrzuji slova Vlada. Oproti minulým letům to bylo o dost slabší. Jak jsem psal ryby se museli hledat a byly to spíše malé hejna.

    Chytáme převážně na gumy – ripery (dufkovky nebo Berkley). Těžší hlavy od 40g nahoru – silné proudy. Zaměřujeme se hlavně na polaky. Obecné moc neberem. Víťa letos zkoušel Daiwy – má je i Michal na shopu.

    Jinak ve sloupci na hloubce klasika pilkr a 1 paprička, nebo maso na okouníky. Ti byly v hloubkách 180-200m.

    #75601
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Igorko, v kterém termínu vlastně jedete? Mi tam končíme 26.6.2014

    #75607
    vd
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Tak to ešte stihneme aj my pozrieť ten hasiaci prístroj.:-)

    #75608
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    vd napsal:

    Tak to ešte stihneme aj my pozrieť ten hasiaci prístroj.

    Hasiaci prístroj?

    #75609
    vd
    Účastník
    (272 odpovědí)

    hasičák, luk a šípy sú nevyhnutnou výbavou tejto party super rybárov.

    #75610
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    MifakM napsal:

    Igorko, v kterém termínu vlastně jedete? Mi tam končíme 26.6.2014

    Takže nastupujeme hneď po Vás. 26.6. – 8.7. 2014. Idete do domu alebo do tej chaty pri móle?

    Ako dopadli gumy od Daiwy? My takmer výlučne vláčime. Používame Lunker City, Keitech ale aj Relax Kopyto povacsinou z koeder wahnsinn obchodu.

    Hlavičky 30-40g, max 50g. Naši českí kamaráti nám ale ukázali, že guma s 20g pracuje v hĺbke do cca 15-20 m lepšie – ale v stĺpci. My na naše ťažšie hlavičky chytáme tak, že to necháme padnúť na dno a potiahneme – vtedy máme najviac záberov.

    #75613
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Máme obsazené obě chaty.

    Daiwa celkem dobrý. Ale víc by ti asi napsal Mikulčák. Zkus ho kontaktovat na SZ.

    #75614
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    MifakM napsal:

    Máme obsazené obě chaty.

    Daiwa celkem dobrý. Ale víc by ti asi napsal Mikulčák. Zkus ho kontaktovat na SZ.

    Ahoj, ďakujem, skúsim mu napísať. Nakoľko toto fórum sledujú aj ľudia s ktorými ideme – hodím to potom tu.

    #78113
    mikulcak
    Účastník
    (376 odpovědí)

    Zdar norci a igorko,montáž je velmi jednoduchá ,na silon průměr cca 0,28mm který při lovu polaků preferuji navážu olůvko kapkovitého tvaru o hmotnosti cca 30g,za něj karabinku,pak následuje návazec z fluokarbonu o délce 1m a na konec jigovou hlavičku cca 5g.Na jigovce jsem měl nové daiwy od Michala – http://www.topfishing.eu/ryba-daiwa-duckfin-13cm-spotted-mullet.html . Sestavu nechat spadnout na dno a velmi pomalu přitahovat,proudy se postarají o chod nástrahy.Tato sestava se osvědčila hlavně při dnech kdy se rybám moc nechtělo,např. jsme zakotvily na skále kde se polaci vyskytují,pět rybářu bylo bez záběru a já chytnul 3-4 polaky.Můj názor je že i velký polak se dá chytnou na malou nástrahu a silon a floukarbon hrají svou roli.Místo gumy se dá také použít mini pilkřík cca 10g.

    #78134
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    Super, dakujem za info. Som kusok od rodiska Daiwy – letom 2h, co by kamenom dohodil, popozeram co tu maju zaujimave. 😎

    #78135
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    mikulcak napsal:

    Zdar norci a igorko,montáž je velmi jednoduchá ,na silon průměr cca 0,28mm který při lovu polaků preferuji navážu olůvko kapkovitého tvaru o hmotnosti cca 30g,za něj karabinku,pak následuje návazec z fluokarbonu o délce 1m a na konec jigovou hlavičku cca 5g.Na jigovce jsem měl nové daiwy od Michala – http://www.topfishing.eu/ryba-daiwa-duckfin-13cm-spotted-mullet.html . Sestavu nechat spadnout na dno a velmi pomalu přitahovat,proudy se postarají o chod nástrahy.Tato sestava se osvědčila hlavně při dnech kdy se rybám moc nechtělo,např. jsme zakotvily na skále kde se polaci vyskytují,pět rybářu bylo bez záběru a já chytnul 3-4 polaky.Můj názor je že i velký polak se dá chytnou na malou nástrahu a silon a floukarbon hrají svou roli.Místo gumy se dá také použít mini pilkřík cca 10g.

    Podotazka: Aky priemer a nosnost fluorokarbonu pouzivate? Vopred dik.

    #78138
    mikulcak
    Účastník
    (376 odpovědí)

    Já používám asi na 8-10 kg.

    #78165
    JAKABO
    Účastník
    (3005 odpovědí)

    MifakM- Jindro, mohol by si sem dať cestovný poriadok malého trajektu na Donna-Lokta.

    #78729
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    JAKABO napsal:

    MifakM- Jindro, mohol by si sem dať cestovný poriadok malého trajektu na Donna-Lokta.

    JJ, to by zaujimalo aj mna.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 122)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(142)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...