Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 311 odpovědí. Do diskuze (68 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel SKRKUN a poslední změna proběhla před 3 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 312)
  • Autor
    Příspěvky
  • #101872
    Raca
    Účastník
    (191 odpovědí)

    Video super! Lodě, tak to je hodně ostrý:-),Ti Keleři hoši,to je paráda,fakt krása.

    Navarchus: Vaše volba bude dobrá,lodě máte super,no a věřím,že ryby si nejdete,určitě se těším na reference po návratu.

    #101878
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Jsem rád, kamarádi, že jsem vám všem udělal alespoň trochu radosti v tom zimním čekání. 😎

    #102079
    Nerez
    Člen
    (25 odpovědí)

    Je to ještě hodně daleko – červenec 2015, ale snad proto: která cesta na Roan je podle vás nejlepší?

    #102088
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Naše parta vyráží poslední týden v dubnu. To už bude více světla přes den. Raději bych o týden dva dříve, zachytit snad něco ze tření, než se vrátí ryby na volné moře. Těžko říct, dost to záleží na teplotě vody.Tak se uvidí.8-)

    #104723
    Nerez
    Člen
    (25 odpovědí)

    Zdravím kolegy a mám dotaz – jaké jsou na Roanu možnosti v případě nepřízně počasí lovu ze břehu, ev.jsou v dosahu nějaká jezera?

    #104728
    meky
    Účastník
    (290 odpovědí)

    pro Nerez- byl jsem tam jednou a s možností úspěchu lovu ze břehu bych moc nepočítal. Je však pravdou, že kamarád na blízké lokalitě si ze břehu docela slušně zachytal. Velkou překážkou jsou skály, na které bych z bezpečnostních důvodů nedoporučoval vstupovat. Na loukách jsou zase velmi mělká místa.

    #105041
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Roan za 42:-D:-D:-D:-D

    #105076
    oblekac
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Navarchus napsal:

    Roan za 42

    Zdravím. Já to mám na Roan za 52.Doufám,že podáš zprávu on-line,přímo z loviště.

    #105083
    Chebak
    Člen
    (58 odpovědí)

    oblekac napsal:

    Navarchus napsal:

    Roan za 42

    Zdravím. Já to mám na Roan za 52.Doufám,že podáš zprávu on-line,přímo z loviště.

    Chlapi dejte vědět jak jste v tomto termínu an Roanu dopadli.Já jsem loňský rok popsal na fishermanovi pod lokalitou Roan 645

    #105086
    var
    Člen
    (4 odpovědí)

    zdar kolegové. Letor jedeme ve 20. týdnu na Bergfjord což je stejná lokalita. Předem děkjeme za informace.

    #105100
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    oblekac napsal:

    Navarchus napsal:

    Roan za 42

    Zdravím. Já to mám na Roan za 52.Doufám,že podáš zprávu on-line,přímo z loviště.

    Pokud bude někdo v ,,přijatelném,, stavu, určitě dáme vědět.:-D:-D:-D

    #106770
    zekonhofi
    Účastník
    (60 odpovědí)

    Petru Zdar. Letos jedem také do Bergfjordu a to za 60 dní. Mohl by prosím někdo podat aktuální info z této oblasti děkuji :-):-)

    #106838
    Dotore
    Účastník
    (8 odpovědí)

    AHOY hoši

    podívejte se na německé video z Roanu – osada Hongsand, ta je v nabídce CK Pepa.

    Jedeme sem letos v červnu již po čtvrté a mohu vřele doporučit. Skvělé lodě, bezvadný majitel. Každý rok jsme nachytali mraky polaků.

    Ta destinace s těmi dřevěnými loděmi je odtud vzdálená asi 1,5 km a je v nabídce C.A. Fisherman. To je to video, které je o kousek výše o kolegů z Č. Budějc

    #106840
    Dotore
    Účastník
    (8 odpovědí)

    #106842
    Dotore
    Účastník
    (8 odpovědí)
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 312)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(20)
(163)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...