Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Lokalita ALDERSUND

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Shrek_14 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5094
    argonaut2006
    Účastník
    (9 odpovědí)

    Zdravim mel bych prosbu na vas zkusenejsi jako vicemene novacci jsme se rozhodli vyrazit do Norska z toho mala co jeste neni zarezervovano se nam libi tato lokalita http://www.rybolov.com/norsko/sandnessjoen-mo-i-rana/aldersund/ byl nam nabidnut termin od 17.5 tak jsem se chtel zeptat jestli jste tam nekdo nebyl popripade jestli by nam nejaky dobrak nedoporucil i nejaka osvedcena mista Dekuji

    #101433
    Hynek Šimeček
    Účastník
    (132 odpovědí)

    Ahoj v Aldersundu jsem byl před dvěma lely první týden v červnu a mohu jen doporučit, luxusní ubytování přímo nad vodou k lodím 20m vše nové lodě dobré, do norska už jezdím dlouho a lepší ubytování jsem ještě neměl. Za rybama to chce vyjed na levou stranu cca 12km směr jih mezi ostrovy Luroy a pevninou je spousta mělčin a podmořských kopečků hloubky 10- 40m které jsou plné tresek obecných vetšinou 60 – 90cm nebyl problém nachytat dvě bedny na jeden výjezd, chytali jsme hlavně na gumy a tvistry, podařily se i tři halibuti přez metr a jeden vlkouš 102cm chyběli mi tam polaci i gdyž jsem se je snažil hledat na místech kde by se měli zdržovat, tak jsem nechytil ani jednoho, zkoušel jsem chytat i na druhé straně od Aldersundu směr severozápad ale tam to byl úplný propadák pár malích tresek a kelírků. Kdyby jsíse ctěl na něco zeptat, tak mi klidně zavolej. tel 775378416

    #101488
    argonaut2006
    Účastník
    (9 odpovědí)

    Dekuji za info az to bude aktualni tak se urcite ozvu najde se jeste nekdo kdo tam byl ?Dekuji

    #101568
    MartinZ
    Účastník
    (18 odpovědí)

    Byli jsme tam asi 4x, duben, květen a září. Dá se chytat přímo před apartmány, i místní profík tam měl vždycky natažené sítě tak 1km od břehu. Asi 500m od pobřeží jsme měli několik tresek kolem metru. Nejvíc jsme ale nachytali přímo na sever, kde jsou 4 menší ostrůvky. Buď od nich doprava do “zátoky”, nebo směrem k ostrovu Indre Kwaloy. Je to super místo, jen musíte najít správnou dobu, když jede hejno. Trefili jsme tam na kelery (60cm – pro nás optimální velikost), kde jsme jich vytáhli během chvíle snad 40 každý. Filetovali jsme to pak snad 3 hodiny …

    Také nabízím další info, tel 604 230 769

    #111690
    Tomáš Nečina
    Člen
    (1 odpovědí)

    Dneska odjezd do Aldersundu. Kur*adrát jak já se těšim….

    #111828
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    Shrek14 napsal:

    Dneska odjezd do Aldersundu. Kur*adrát jak já se těšim….

    V takom prípade ti želám šťastnú cestu, perfektný rybolov, príjemnú partiu kolegov a bezproblémový návrat domov. Tak Petrov zdar.:-D

    (Mám rád ľudí, ktorí sa vedia tešiť. Preto mám aj seba rád.:-):-):-))

    #281996
    Shrek_14
    Účastník
    (8 odpovědí)

    Takže po dvou letech návrat na místo činu – odjezd 31.8. Dost se nám tam líbilo, takže jsme se s majitelem domluvili a letos frčíme znovu…

    #312017
    Shrek_14
    Účastník
    (8 odpovědí)

    Do třetice všeho dobrýho a opět po dvou letech na místo činu. Nabízíme jedno volné místo, lokalita Aldersund, termín 1.8.-12.8., doprava mikrobusem, cena 15 000 kč. Odjezd Praha a Karlovy Vary. Více info na necina@email.cz a nebo na tel. 774141182.

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 9 měsíci uživatelem Shrek_14.
    #312420
    Shrek_14
    Účastník
    (8 odpovědí)

    Tak se nám trošku změnila situace a uvolnilo se i druhé místo. Jelikož byla na toto místo zaplacená nevratná záloha, nabízíme nyní dvě volná místa, odjezd příští čtvrtek 1.8., návrat 12.8., lokalita Aldersund, cena za obě místa 20 000 Kč. Více info přes kontakty v inzerátu výše.

    EDIT: místo zamluveno

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 8 měsíci uživatelem Shrek_14.
    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 8 měsíci uživatelem Shrek_14. Důvod: Zamluveno
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Lokalita ALDERSUND

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...