Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 16. až 29. (celkem z 29)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20681
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    omlovám se příspěvek je pro Pažouta

    #20751
    Drahoslav Chocholouš
    Účastník
    (258 odpovědí)

    To Michal-St

    #20752
    Drahoslav Chocholouš
    Účastník
    (258 odpovědí)

    Na druhý pokus se to povedlo, ale bohužel rozmazané..

    #20764
    jura30
    Člen
    (4 odpovědí)

    zdarec všem byl jsem na Kabelvag lodě super jezdili jsme na otevřené moře převážne vláčka keleři přes metr limit pro 6 lidi dva dny lodě maji GPS s top misty uložena super rybařina

    #20783
    Josef Čtvrtnik
    Člen
    (274 odpovědí)

    To Fox:Ahoj byl jsem tam asi před 6 lety ubytovačka nic moc daleko do přístavu ryba se vozila autem až na barák tam se to filetovalo a zase odpad zpátky do lodí vozit autem je pakárna. lodě starší a jednou nás nechala na moři. o)))))vykejch motor.Ale jak říkám je to 6 nebo 7 let co jsem tam byl třeba je to už jinak.Jinak rybačka perfektní po vyjetí z přístavu na levo jsou ostrůvky a mraky obecňaček a černejch šípu.Pokud můžu radit na jednom z ostrůvků je přistávací molo se schodama tam jsme vše filetovali a na baráku jen stahovali kůži.Jinak to byl ostrůvek a byl na něm hřbitov.Ať se ti daří.

    #20851
    FOX
    Člen
    (6 odpovědí)

    Díky za informace. My nejsme v tom domě 600 metrů od přístaviště – mě se opravdu nechce šlapat s těma věcma + rybama. Auto je nutné, ale pak pěkně smrdí. Vzal jsem aparment přímo u mola. Tak snad to bude dobré. Mě hlavně zajímalo, jak to je s rybama a zda nemáme úplně blbý termín – začátek července. Bohužel jiný vhodný termín už nebyl volný.

    Těším se už jako malej kluk.

    Připojuji svoji tresku obecnou z předloňska – Diping, je to asi o 200 km jižněji – kouká se na jižní cíp Lofot. Příští rok tam zase pojedu.

    Vašek

    #20852
    FOX
    Člen
    (6 odpovědí)

    Ještě jsem zapomněl napsat, že máme zaplacenou loď Kverno, 50 koníků. Tak to by mělo být OK.

    Když ještě na něco vzpomeneš, budu moc rád. Jezdili jste i na otevřené moře a nebo lovili jen ve fjordu? Kdy jste tam byli?

    Vašek

    #20862
    Josef Čtvrtnik
    Člen
    (274 odpovědí)

    No myslim že už muší bejt nová loď páč tamta byla po smrti už tenkrát.Mám za to že v červenci mrknu doma do pc mám tam možná fotky a v pondělí ti řeknu.Jojo aj na moře se jezdilo ale v těch ostrůvkách to byl masakr.Na molu je pěkná hospůdka. 8-)8-)8-)8-)

    #20876
    FOX
    Člen
    (6 odpovědí)

    Pro Komboje: jsi moc hodný, jsem rád za každou informaci!! Nevzpomeneš si, jak jste jeli? Myslím, zda trajektem mezi Bognes – Lodingen a nebo jste to objížděli?

    Budu rád i za nějaké fotky. Ta hospůdka by byla také fajn, i když ceny v Norsku (hospoda) jsou šílené.

    Vašek

    #20910
    Drahoslav Chocholouš
    Účastník
    (258 odpovědí)

    Na cestě z Leknes do A osada Raine, hospoda jakou jsem v norsku ještě neviděl(bomba). Pivo cca 250kč, ale stálo to za to.

    #20911
    Drahoslav Chocholouš
    Účastník
    (258 odpovědí)

    To bylo v dobách kdy se ještě mohlo v hospodách kouřit:-D8-O

    #20934
    Josef Čtvrtnik
    Člen
    (274 odpovědí)

    To FOX Nejni zač pokud můžu a něco vim tak rád pomůžu.Vzhledem k tomu že jsem foto nenašel,ale potkal jsem se skolegou co tam byl se mnou u zlatavého moku tak je to 9let co jsme byli v Haneesu.Stopro jsme to objížděli cesta strašná jelo nás 8 v transportéru s károu.Příšerná cesta.Ale řikám je to už dávno.Jeli jsme rostock-Trelleborg pak na Dombas přez plošinu a na Narvik no hrůza.No v Norsku s tim mušíš počítat všude před 3 lety jsme si s kámošem dali pivko v Oslu na letišti čekali jsme na letadlo do Tromsoa a stálo asi 340korun a myl to hnus. :-D:-D:-D:-D

    #20941
    FOX
    Člen
    (6 odpovědí)

    To Komboj: Díky za informace, tak to už je pár let, co jste tam byli! Jen poslední dotaz, KDY jste tam byli? Termín. Díky

    Vašek

    PS: Jo pivo v Norsku – to je drahá legrace, i v marketu!:-D

    #20954
    Josef Čtvrtnik
    Člen
    (274 odpovědí)

    No moc jsem ti nepomohl myslim že už to tam bude všechno jinak.Byl jsem tam koncem července.No to je pravda proto je třeba vezt nějakej soudeček. o)) :-D:-D:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 16. až 29. (celkem z 29)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...