Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4555
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Máte někdo s touto lodí zkušenosti? Zajímá mě hlavně kolik rybářů se na ní pohodlně srovná a jaká nje u ní tak asi spotřeba. Má tam být 100K VW diesel motor. Díky za každé info

    #50025
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Tak koukám že na téhle lodi ještě nikdo z vás nebyl. Údajně se na ní v pohodě vejde šest rybářů, ale tomu se mi nechce moc věřit. Právě kvůli této informaci se nemohu rozhodnout o letošní lokalitě. Díky

    #50026
    Lipenak
    Účastník
    (187 odpovědí)

    nevím jestli si se na to koukal, ale tam i více videí o této lodi

    #50027
    elem
    Účastník
    (200 odpovědí)

    [yt=AzUeXc5bKwg=yt]AzUeXc5bKwg[/yt]

    #50030
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    Tak túto loď sme mali v Terrak-u. Je to bezpečná a rýchla loď. Je skôr určaná pre 4-5 rybárov, ale aj nás bolo 6 a zvládli sme to celkom v pohode. Treba trochu ohľaduplnosti a spolupráce a – ide to!!!

    Písal som, že je to rýchla loď a v tom momente je aj trochu “smedná”, ale pokiaľ jazdíš rýchlosťou cca 25 km/hod. je to uplne v poriadku. (asi 15O-170 lit. diessel/1o dní) Plati že malá rýchlosť=malá spotreba a opačne.

    Takúto loď by som bral hlavne z dôvodu bezpečnosti a to je fakt sakra dobrý dôvod.

    :-D:-P:-)

    #50031
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Takže v severních lovištích by ses nebál vzít lokalitu kde tuto loď nabízí šesti rybářům nebo by jsi raději hledal něco s dvěmi kvaerny nebo podobnými loděmi. Teď neberu jenom komfort ale i bezpečnost

    #50033
    gadus
    Účastník
    (8 odpovědí)

    Tuto loď jsme měli na Vannoy. Měla venkovní,dvoutaktní motor Mercury a ještě jeden přídavný motor cca 10 HP. Dle mého názoru je to loď určená na dovolenou s pěknou blondýnou ve středomoří. (Loď má velký prostor v podpalubí.)Určitě není určena pro 6 rybářů. My byli čtyři, ale jelikož prostor vpředu není ke stání vhodný, motali jsem se vzadu nejen mezi sebou, ale i mezi motory. Dvoutaktní motor byl sice úplně nový, ale celou dobu jsem si v Norsku připadal jako, když jsem jezdil v létě v NDR v koloně Trabantů. Čichový vjem byl stejný, což v Norsku na moři není to pravé. Pro benzín jsem nestačili jezdit, hlavně, když sjsme jeli trochu dále a rychleji. Jinak je loď bezpečná, rychlá , hezká, ale opravdu ne pro více rybářů. Myslím, že dvě Kvaerna pro 6 chlapů je ideální volba.

    #50034
    pecana1
    Účastník
    (779 odpovědí)

    Jako pravidelný uživatel této lodi, jak v Norsku tak v teplích krajích mohu potvrdit, že se jedná o bezpečnou loď. Jezdili jsme s ní i v 6 m vlnách a v pohodě. Spotřeba je úměrná rychlosti. Pokud potřebujete, jezdí pěkně rychle.

    Pohodlí, velký prostor v podpalubí na vercajk.

    Ideální pro 2 až 4 rybáře.

    Může být i 6 osob.

    Jestli jste ” masař” tak budete šetřit a nic pro vás !

    Pokud jste rybář, kterému jde o pohodlnou rybařinu a o velké ryby, ideální !8-O

    #50035
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    K masařině máme daleko. Naším hlavním cílem je posouvat svoji laťku velikosti ulovků čím dál výš a konečně uštvat i toho vysněného halibuta.

    #50038
    pecana1
    Účastník
    (779 odpovědí)

    Tak to vám ji mohu jen doporučit.

    Loď má na hraně boku velkou rolnu ( válec ) pro snadné natahování halibutů do lodi.:-D

    #50086
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Bez ohledu na velikost a kolik lidí je loď schopna pohodlně uvést tak v šesti lidech se tam umlátíte jak při vláčce tak při pilkrování, už na 100 metrech nezáleží jestli jste nahoře na pěti, nebo deseti metrech od sebe, ale kolik vás tam je. Budete věčně zamotaní a na konci dovolené i otrávení.

    #50126
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    To si myslím také. Určitě vyhraje letos dovolená s dvěma Kvaerny

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...