Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Letní teploty vzduchu a moře

  • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Rosta a poslední změna proběhla před 14 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3235
    Pavel
    Člen
    (1 odpovědí)

    Zdravím! Jaké teploty mohu očekávat ve stř. Norsku v červenci a srpnu? A je v tu dobu počasí stabilněj?í ne? na jaře a na podzim? Byl jsem kdysi v září na Hitře a bylo teplo okolo okolo 20st. a někteří se dokonce koupali. Mů?u něco podobného čekat i o prázdninách nebo to byla výjímka? Předem dík za va?e zku?enosti.

    #6009
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    Já byl letos v červenci na Hitře a teploty byly celý týden okolo 13 stupňů. Vět?inou zata?eno s občasným de?těm. Moře mohlo mít podobnou teplotu.

    Vloni jsem byl v září a teploty kolem 17 stupňů.

    Pokud nefoukalo, tak jsi se mohl v klidu opalovat:-)

    #6010
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    My jezdíme pravidelně do stř.Norka,oblast More og Romsdal,snad sem to napsal dobře.Poka?dé nás čeká jiné počasí.

    Letos sme měli teploty kolem 20,jasno fítr foukal mírný a to přes poledne,teplota vody 13,jiné roky byla teplota vody kolem 8-9,ono se to nedá předem určit,ale jezdíme tam v květnu.

    Letos nám vůbec nepr?elo,ka?ý den na vodě,opálený sem byl dost.

    Ale měli sme roky kdy teplota nepřesáhla 15,dé??,vítr.Ale dycky na večer se dalo v pohodě chytat.

    Červenec,srpen sem tam je?tě nebyl.

    #6012
    jindra
    Člen
    (66 odpovědí)

    Hezká otázka – počasí mů?e? očekávat jakékoliv, to nikdo neví. Letos bylo v červenci 35 stupňů, srpen byl o něco chladněj?í a de?tivěj?í. Někdo tady psal, ?e měli v září 17 stupňů – tak teď zrovna je asi 6 stupňů, fouká severák asi tak 10m/s, pr?í a chvílema padaj kroupy. Tak si vyber!

    #6017
    miri1
    Člen
    (30 odpovědí)

    Kde jinde mů?e? za?ít během jednoho dne ukázku v?ech ročních období jenom v Norsku .Někdo říka ?e by do Norska nejel ?e je tam zima .Moje odpověď zní ?e zima je jen tomu kdo se ?patně obleče .

    #6021
    Vlkous
    Účastník
    (484 odpovědí)

    to Molva.

    V srpnu jsem byl v ji?ním Norsku 7x. Co si vzpomínám, tak jen 1x nám propr?ely 4 dny. Jinak bylo počasí nádherné a 2x se dalo i koupat – voda měla 21°C a dokonce i tenkrát ryby braly.

    Pokud se do Norska chystá? na ryby v červenci, tak to napal někam nad polární kruh. Pokud chce? jen cestovat tak v červenci tam bývá docela parádní počasí.

    Je jasné, ?e za 1 den mů?e? v červenci a v srpnu za?ít snad kromě padání sněhu jakékoliv počasí, ale má zku?enost s počasím byla skvělá, proto?e v tu dobu, co jsem tam byl, u nás v Čechách bylo vět?inou mnohem hůř – dé?? a zima.

    A? tam pojede? Ty, tak tam mo?ná i ten sníh napadne – ne ?e bych Ti to přál a tak se na to prostě připrav a nezapomeň doma taky plavky:-)

    V Norsku je tepleji, ne? by na?inec očekával!

    #6025
    vlastina
    Účastník
    (226 odpovědí)

    Jasně,zima je jen tomu,kdo je ?patně oblečený,jinak rybářům je to jedno jaké je počasí:-)))

    #6034
    Rosta
    Účastník
    (274 odpovědí)

    ..zdravim.byl sem ve str.norsku letos po desate.od dubna az po zari,jak uz psali chlapi pocasi s zde dost meni,ale v lete je urcite stalejsi jak z jara.byli jsme v kvetnu i v tricku a koncem tyd.v bundach.to plati i o rybach jeden rok jsme si v cervenci zachytali tresky lip jek na jare z toho roku mam i osobak obecnacku od aure 119 cm 18kg.pak babo rad.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Letní teploty vzduchu a moře

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...