Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,448 odpovědí. Do diskuze (120 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 8 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,321. až 1,335. (celkem z 1,449)
  • Autor
    Příspěvky
  • #87644
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Viditelnost byla při vrcholu přílivu slabší – plankton, který kousal a velmi male medůzy.. Ale něco se povedlo.

    #87645
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Když to šlo snažil jsem se o detail. Foceno od 30 do 50 cm od nich. Chtělo to trpělivost.

    #87646
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Tuto jsem si pomohl natočit tak, že jsem ji tlačil do krunýře. V končetinách má ohromnou sílu.

    #87647
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Odpoledne dodám žraloky.

    #87648
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Kim a Pen: Krásné záběry.:-|

    #87676
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Jo, jo, Františku, závist je hrozná věc, takže Ti ku.evsky závidím 🙂 🙂

    Jsem rád, že jsi v pořádku zpět, už jsi tu chyběl 🙂 🙂

    #87697
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Jak jsem ráno slíbil dám sem fota žraloka. Měli jsme jich kolem sebe 7 ks o velikosti od 7 do 10m. Kolega natáčel a já fotil – museli jsme si to tak rozdělit, abychom stíhali. Om mávne ocasem a člověk mu nestačí I když to vypadá, že je pomalý. Snažil jsem se o detaily. Voda byla plná plankton a oni hltali. Nás to kousalo. Jsou to opravdu něžní obři. Některý jak hltal se ke mě příblížil i na 1m. Přesto jeho oko mě stale pozorovalo a dal mě čas, abych mu uplaval z cesty. A když jsem to nestil podeplaval, ale nikdy me mě např. jeho dvoumetrová ocasní ploutev nedotkla. Prostě o mě věděl.

    #87698
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    #87699
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Nasávání.

    #87700
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    #87701
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    #87705
    chocho
    Účastník
    (143 odpovědí)

    Kime, to je opravdu krásné foto. Je asi potřeba velkou trpělivost.

    To nasáváni je opravdu něco extra. Karel

    #87709
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    kim napsal:

    Jak jsem ráno slíbil dám sem fota žraloka. Měli jsme jich kolem sebe 7 ks o velikosti od 7 do 10m. Kolega natáčel a já fotil – museli jsme si to tak rozdělit, abychom stíhali. Om mávne ocasem a člověk mu nestačí I když to vypadá, že je pomalý. Snažil jsem se o detaily. Voda byla plná plankton a oni hltali. Nás to kousalo. Jsou to opravdu něžní obři. Některý jak hltal se ke mě příblížil i na 1m. Přesto jeho oko mě stale pozorovalo a dal mě čas, abych mu uplaval z cesty. A když jsem to nestil podeplaval, ale nikdy me mě např. jeho dvoumetrová ocasní ploutev nedotkla. Prostě o mě věděl.

    Františku, smekááám, myslím, že se Ti splnilo to, po čem jsi tak toužil..8-)8-)

    #87719
    ajca
    Účastník
    (72 odpovědí)

    Nasává skoro jak Šroubek ale ten nemá rád plankton

    #87779
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    kim napsal:

    Jak jsem ráno slíbil dám sem fota žraloka. Měli jsme jich kolem sebe 7 ks o velikosti od 7 do 10m. Kolega natáčel a já fotil – museli jsme si to tak rozdělit, abychom stíhali. Om mávne ocasem a člověk mu nestačí I když to vypadá, že je pomalý. Snažil jsem se o detaily. Voda byla plná plankton a oni hltali. Nás to kousalo. Jsou to opravdu něžní obři. Některý jak hltal se ke mě příblížil i na 1m. Přesto jeho oko mě stale pozorovalo a dal mě čas, abych mu uplaval z cesty. A když jsem to nestil podeplaval, ale nikdy me mě např. jeho dvoumetrová ocasní ploutev nedotkla. Prostě o mě věděl.

    Franto, prostě nádhera!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,321. až 1,335. (celkem z 1,449)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...