Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,448 odpovědí. Do diskuze (120 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 8 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,036. až 1,050. (celkem z 1,449)
  • Autor
    Příspěvky
  • #80342
    Harty
    Účastník
    (1246 odpovědí)

    PEN napsal:

    2Harty : fotku nemám, ale asi nej ryba byl jelec, kterého jsem upytlačil tak v pěti, šesti letech u pradědy na mlejně u Želetavky. Vím ze to bylo jenom na lískovém prutu s kusem silonu a na třešeň. A pro moje dětské oči to byl tenkrát obrovský kus. A šel zpět do vody.

    Tomu rozumím,ale špatně jsem položil otázku. Neměl jsem jsem na mysli jenom chycenou ale i vysněnou.U mně je to Tajmen a na 99.9% procent ho nikdy neulovím.Takže to je pro mne Everest.

    #80345
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Toto je foceno někde severně od Osla z autobusu. Prostě mě to nedalo i když je jasné, že sklo vadí.

    #80348
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Naše pravá česká užovka – ochutnávala si mě jazýčkem.

    #80357
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Harty napsal:

    PEN napsal:

    2Harty : fotku nemám, ale asi nej ryba byl jelec, kterého jsem upytlačil tak v pěti, šesti letech u pradědy na mlejně u Želetavky. Vím ze to bylo jenom na lískovém prutu s kusem silonu a na třešeň. A pro moje dětské oči to byl tenkrát obrovský kus. A šel zpět do vody.Tomu rozumím,ale špatně jsem položil otázku. Neměl jsem jsem na mysli jenom chycenou ale i vysněnou.U mně je to Tajmen a na 99.9% procent ho nikdy neulovím.Takže to je pro mne Everest.

    Harty, nikdy neříkej nikdy. A tobě speciálně bych toho krasavce ze srdce přál;-)

    #80369
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Tak v tom případě yohlas s Harty. Na 100%:-E

    #80380
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    #80431
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    #80434
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    #80458
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Tak útok orla na hladinu bych chtěl také nafotit. Několikrát jsem to viděl, ale nestihl. Snad budu mít letos větší štěstí. Proto přidám něco co jsem stihl.

    #80461
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Tak ten brouk byl opravdu v klidu.

    #80483
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    To Kime:

    Tomu hovorím úlovok.

    Myslím ten let vážky.

    Je nádherná.

    Bolo to fotené z ruky?

    Fakt dokonalé.

    #80492
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Ono to jinak než z ruky nejde. Jen na posed, kde je čas si beru někdy stativ. Pouze to chce čas a čekat u nějaké rostliny, kterou mají rádi a nehýbat se, ona se některá odváží a přiletí.

    #80501
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    To Kim: Já taky občas fotím a nafotit vážku už vyžaduje hodně trpělivosti a umu,aby z toho byla takhle krásná fotka.Klobouk dolu…

    #80507
    Miroslav
    Účastník
    (57 odpovědí)

    Lofoty

    #80510
    jojo100
    Člen
    (25 odpovědí)

    To Kim: Perfektné foto vážky včítane kompozície. Len by som chcel dodať, že okrem nutnej trpezlivosti a pokročilých fotografických skúseností, si takýto typ snímkov vyžaduje aj inštinkt lovca. 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,036. až 1,050. (celkem z 1,449)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(18)

Nahrávání ... Nahrávání ...