Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,448 odpovědí. Do diskuze (120 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 8 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 391. až 405. (celkem z 1,449)
  • Autor
    Příspěvky
  • #51464
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Halík 100cm, treska 130cm.

    #51532
    vd
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Uvažoval som pozrieť pod vodu v blízkosti plytčín v strednom Nórsku za pomoci takejto kamery. Jaký je Váš názor, prípadne skúsenosti s takouto kamerou? Dá sa to využiť, keď tam pod kameru zavesím na kus silónu kus masa na háčiku?

    GSY8000ADVR 7 “TFT Podvodné Ryby Finder Video Camera DVR Štandardné Set w / 20m kábel – čierna

    #51533
    Franta
    Účastník
    (362 odpovědí)

    kloboukatej

    A když je to z Korlinu, tak to místo letos v červenci zkusím najít i když přesné místo původního přístaviště neznám. Pojedu tam teprve 3.rokem.

    Jestli se nepletu, tak by se mělo jednat o toto místo.

    #51544
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    #51613
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    #51618
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    SIME co je to prosím tě za obludu? 😀 Hlava mi připomíná vlkouše ale to asi ne…8-O

    #51619
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    To co ta paní ulovila je jeden z x druhů kaniců. Takhle velcí jsou samotáři a zdržují se v jeskyních nebo mezi kůly starých přístavů. Samozřejmě nepohrdnou ani vrakem.

    #51622
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Ano, je to tak, je to kanic 😀

    S podobně velkým jsem se potápěl v Marsa Alam v Egyptě a byla to pecka 😀 😀

    #51625
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Ajajaj. Tak si připadám jako bl..c. Jenže jak na tu fotku koukám na mobilu tak ta hlava tak vypadá. Jenom mě mátla hrbetni ploutev 🙁

    #51628
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Jiran napsal:

    Takových záběrů se nepodaří v životě mnoho, viď?

    to ne

    #51646
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Je to v zátoce za malým mostem vlevo od Korlinu, pod kostelem. Jezdil jsem tam, když se to přestavovalo. Jmenuje se to Otnes. Jen pro zajímavost: Tehdy, když jsem tam byl naposledy, tak před 4 rokama, tak týden ubytování + loď Oien 25-30 koní cca 5500 Kč,-.Ubytování tak 100 metrů od mola. Píšu to ptoto, že jsem Korlin zažil a tady za polovinu peněz naprosto odlišné podmínky.

    kloboukatej napsal:

    Step napsal:

    to kloboukatej: je to stejné místo, ten horní snímek jsem zvětšil a domek vpravo nahoře má nad prostředním oknem malé okénko a dole ty tři nad zemí, stejně jako domek na spodním obrázku vlevo nahoře.

    Koukal jsem na to dost dlouho a souhlasím, že je to stejný objekt. Mátl mě ten červený dům vpravo nad silnicí u “vyhořelého” snímku, ale ten na prvním záběru evidentně není, je vpravo mimo záběr. OK, díky.

    A když je to z Korlinu, tak to místo letos v červenci zkusím najít i když přesné místo původního přístaviště neznám. Pojedu tam teprve 3.rokem.

    #51649
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Ještě se vrátím ke kanicům jak jsem psal, tže jich je x druhů. Oni patří mezi mořské ryby, které dovedou velmi rychle měnit barvu svého těla. Mám za to, že ulovený kanic je kanic obrovský, který dorůstá 2,5 m a může vážit 300 kg. Na důkaz, že si nevymýšlím pošlu několik foto různých kaniců včetně jejich barevných proměn.

    #51650
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    To jsou kanici měsíční, kteří změnili barvu – jinak jsou krásně červení se žlutým lemováním na vykrojeném ocasu.

    #51651
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Kanic měsíční v červeném provedení.

    #51652
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 391. až 405. (celkem z 1,449)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...