Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,448 odpovědí. Do diskuze (120 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 8 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 376. až 390. (celkem z 1,449)
  • Autor
    Příspěvky
  • #51362
    kloboukatej
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Asi někde opravdu hořelo. Že by ale na obou fotkách byl stejný objekt, to se mi nezdá. Např. schody do vody jdou na druhou stranu a 2 červené domy hned nad silnicí za vyhořelým na první fotce taky nejsou.

    #51365
    mikulcak
    Účastník
    (376 odpovědí)

    To kloboukatej -a já myslím že to je stejný objekt akorát je to focený z jiného ůhlu a vzdálenosti,jestly myslíš ten červený barák vlevo tak na první fotce to vypadá jako by byl taky na molu ale asi je postavený na břehu,proto není na druhé fotce vidět,toť můj názor ale Harty nás rozsoudí:-D:-D:-D

    #51367
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Já se přikláním k tomu, že je to pořád stejný objekt. Stačí se dobře podívat na obě fotky. Nevíte náhodou kde to je? Je mi to nějaké povědomé, i když v norsku mi připadá všechno stejné.

    #51368
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Mne to pripomina Flekkefjord …

    #51369
    otapa
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Mně se to teda stejný nezdá…..

    #51373
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    kafra napsal: Velikonoce 2012 – Sandland Loppa

    Kluci jestli se nemýlím tak jste natočily pěkné videjko.je na youtube ale nechci sem vkládat něco co není moje.

    #51380
    Chebak
    Člen
    (58 odpovědí)

    Připadá mi to že je to ta spálená bouda na Korlinu někdy v roce 2008 vlevo při průjezdu k kotviště za mostem.

    #51381
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    otapa napsal: Mně se to teda stejný nezdá…..

    súhlasím s mikulčákom a sedoilom že je to ten istý objekt. Porovnaj si uhol móla smerom k červenému baráku, okná na baráku a zvodidlá na ceste nad ním.:-D

    #51420
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    chebak napsal:

    Připadá mi to že je to ta spálená bouda na Korlinu někdy v roce 2008 vlevo při průjezdu k kotviště za mostem.

    je to tak,akorát 6.5.2007.Ten den kdy hořelo jsme neměli foťák.Tenkrát tam shořel člun a skůtr.Jedná se o ten samí objekt, ale jiný úhel.

    #51421
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    to kloboukatej: je to stejné místo, ten horní snímek jsem zvětšil a domek vpravo nahoře má nad prostředním oknem malé okénko a dole ty tři nad zemí, stejně jako domek na spodním obrázku vlevo nahoře.

    #51424
    kafra
    Účastník
    (61 odpovědí)

    Radyn napsal: kafra napsal: Velikonoce 2012 – Sandland Loppa

    Kluci jestli se nemýlím tak jste natočily pěkné videjko.je na youtube ale nechci sem vkládat něco co není moje.

    Ne, to byl asi někdo jiný,video nemám youtube neumím a už se učit nebudu 😀

    #51426
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    haleflundra

    #51429
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Takových záběrů se nepodaří v životě mnoho, viď?

    #51449
    kloboukatej
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Step napsal:

    to kloboukatej: je to stejné místo, ten horní snímek jsem zvětšil a domek vpravo nahoře má nad prostředním oknem malé okénko a dole ty tři nad zemí, stejně jako domek na spodním obrázku vlevo nahoře.

    Koukal jsem na to dost dlouho a souhlasím, že je to stejný objekt. Mátl mě ten červený dům vpravo nad silnicí u “vyhořelého” snímku, ale ten na prvním záběru evidentně není, je vpravo mimo záběr. OK, díky.

    A když je to z Korlinu, tak to místo letos v červenci zkusím najít i když přesné místo původního přístaviště neznám. Pojedu tam teprve 3.rokem.

    #51463
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Loppa Sandland srpen 2012, palice halíka, která zůstala v mrazáku údajně po rusech nebo ukrajincích. Dle správce vážil 90 kg.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 376. až 390. (celkem z 1,449)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...