Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 69)
  • Autor
    Příspěvky
  • #29227
    pente
    Účastník
    (9 odpovědí)

    Nalámané nohy a dobrá plznička ze soudku ….. Nordkap 😎

    #29229
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    2 Honza Dufek kolik by u tebe stál ten krab 😉 ?

    #30850
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    ZAPA napsal:

    Máme. Tento lov je ale v Norsku povolen pouze domorodcům. Co Vás konkrétně zajímá?

    Rozšíření v Norsku, jak daleko se kamčatskému krabovi podařilo “utéct” ?

    #30853
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Tady krátkej článek a 2 videa.

    #30892
    ZAPA
    Účastník
    (258 odpovědí)

    Kde se ho podařilo lokalizovat nejdále nevím. Pokud mohu hovořit za Loppu tak tam se nevyskytuje. Ani od domorodců jsem nezachytil nějaké zvěsti že by tam byl někde rozšířen. Podle Mě se zastavil na úrovni Hamerfestu níž se mu pak nechce kvůli teplé vodě. Ale jestli se časem adaptuje to nevím. Mé zkušenosti sním jsou jen, že dobře chutná a docela obstojně štípe když ho neopatrně chytnete.

    #30894
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Děkuju, to jsem chtěl vědět. Myslíte že by nějakého chytrého celníka napadlo počítat ho do limitu kdyby si někdo chtěl nějakého přivést ?

    /a tím jsem nemyslel živého za účelem vysazení na Lipně:-D/

    #30909
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    kikibut napsal: 2 Honza Dufek kolik by u tebe stál ten krab ?

    ..kraby děláme za cca pět-sedm stovek tak jak to vidíš na fotce..komplet i s podložní deskou..

    #30910
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    honza dufek napsal:

    kikibut napsal: 2 Honza Dufek kolik by u tebe stál ten krab ?

    ..kraby děláme za cca pět-sedm stovek tak jak to vidíš na fotce..komplet i s podložní deskou..

    Jo jo díky 😎

    #30928
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    honza dufek napsal:

    ..kraby děláme za cca pět-sedm stovek tak jak to vidíš na fotce..komplet i s podložní deskou..

    … v případě velkého kraba kamčatského s podložním stolem ?

    #30954
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    No a v prípade malého kraba je to síce lacnejšie, ale podložený je len víčkom z pohára od uhoriek.(na malého kraba stačí)

    #31073
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    podle mne je ,,Krab Kamčatský,, v Norsku nadhernym prikladem totalne skorumpovanosti a hlouposti dnesnich takzvanych ,,ekologu,, a ochrancu prirody…

    #31118
    Zábal Jan
    Člen
    (78 odpovědí)

    Rádoby ochránci přírody si myslí,že ochraňovat druh živočicha je jejich životní poslání ,ale že ten druh tam napatří jim vůbec nevadí

    #31239
    jirik
    Člen
    (115 odpovědí)

    Ahoj, na Bakkanu se mi podařilo vytáhnout kraba kamčatského z 80 metrů… chudák se zamotal do utržené šňůry a já ho vytáhl u s cizím pilkrem a návazcem … mohu vám říce, byla to makačka (celou dobu jsem si myslel, že ráhnu chaluhu a nakonec se objevil krab …. chtěli jsme vědět, jak je velký (rozpětí přes půl metru), tak jsme přestříhali šňůru, ve které byl zamotaný …. pánové, to byla největší chyba (takový fofr po lodi jsme do té domy nezažili 😀

    #31243
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    2 Jirik – nerad prudím takovejma otázkama, ale seš si jistej že šlo právě o kraba kamčatského ? I po (přes) přečtení vícero příspěvků v tomto tématu ? Existuje nějaká (foto-video) dokumentace ?

    Na internetu už jsem četl pár článků kde se píše o jeho výskytu na severu Norska což je docela širokej pojem, (podle mě nezahrnující Bakkan) zajímá mě kde všude se s ním dá opravdu reálně setkat. Kdo má nějaké seriozní info pište prosím. Díky.

    Tady jsem objevil nějaké myslím docela zajímavé informace:

    http://www.imr.no/filarkiv/2011/04/krabbe-kongekrabbe.pdf/nb-no

    #31247
    jirik
    Člen
    (115 odpovědí)

    2 northwolf – nechci si vymýšlet a myslím si, že se jednalo opravdu o kraba kamčatského … podívej se na složku Bakkan Wahl a příspěvek s fotkou od Respi dne 20.2. v 11:42, na fotce toho kraba držím v ruce (menší tělo a strašně dlouhá klepeta 😕

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 69)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...