Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Koupě alkoholu na trajektu

  • Toto téma obsahuje celkem 23 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Northwolf a poslední změna proběhla před 11 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 16. až 24. (celkem z 24)
  • Autor
    Příspěvky
  • #59133
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

    Toto se dalo celkem pít…trochu jsme značku pravili…

    #59134
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

    …opravili…samozřejmě…

    #59167
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    northwolf napsal:

    … Co se týče nákupů na mých cestách, tak nej akce byly nákupy plechové Plzně v Rakousku za 0,79 EUR – což by měla být lepší cenovka než v CZ, s následným prodejem prázdných plechovek v Norsku za 1 NOK (s českejma plechovkama to nejde – je třeba mít exportní se značkou norského pantu – v Rakousku a Německu by měly být stále dostupné)

    Se vsim souhlas, akorat plechovky od plzne Tomra (automat na vykup plechovek) v nasem pripade COOP prix normalne basti a to si je vozime z CR zakoupene v Makro , Tecso nebo Interspar, vratka 1 plechovka 1NOK

    #59173
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    Taky jsme v automatu vraceli plechovky od Plzínky koupené v ČR a nebyl problém, do rozpočtu se vrátilo 65 NOK. 😉

    #59193
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Hyse + zok – omlouvám se za nekorektní informaci, já ty české osobně nikdy nezkoušel, jen mi kdysi někdo z kolegů říkal že to nejde – přišlo mi logický že automat skenuje povrch a hledá značku norskýho pantu, která na českejch obalech v té době nebyla (nevím zda teď je).

    Možná někdo “zdokonalil” systém, automat by mohl hledat čárový kód který by mohl být stejný. Nebo už je v českých marketech ke koupi ta exportní verze obalu ?

    V každým případě je dobře že to víme – jestli se najde jen jeden Čech kterej přestane pohazovat plechovky od Gambáče kam ho napadne, začne pít Plzeň a plechovkama krmit automat, tak hurá.

    Ještě myslím že by se to dalo zkusit s Budvarem – ale jsem trochu skeptik na stejnej čárovej kód protože plnotučnej má 5% a to se tu dost pravděpodobně prodávat nesmí.

    #59231
    mikr
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Budvar jsme zkoušeli. Zchlamstlo to plechovku a nedalo to ani vorla.

    #59253
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Tak už mně je jasný, proč domácí chce dávat plechovky od piva zvlášť. Jenže my jsme mu nikdy asi radost neudělali, protože jsme mysleli že to vrací do kovošrotu a tak jsme je většinou zmačkali jako petláhve. To mu automat asi těžko vzal

    :-D:-D:-D

    #59514
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (1 odpovědí)

    moje informace asi nikomu nepomuze,takze jen tak pro zajimavost-v Norsku se da koupit britsky pivni koncentrat(v baleni jsou i kvasinky) za 105 NOK.Smicha se to s horkou vodou(22 L),prida pul kila cukru a pak by to melo 3 tydny zrat.Uz po 10 dnech to ale chutna mnohem lepe nez vetsina norskych piv,co jsem mel,o rozdilu v cene ani nemluvim.

    Taky se sa da na cernem trhu koupit pasovane polske pivo ale cena za kterou se to vloni prodavalo v Bergenu(17 NOK)je vyhodna jenom pro velkospotrebitele

    A jinak ten Tuborg co se tam prodava neni original,vari se v Oslu a podle toho taky chutna …

    #59517
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    cybat napsal:

    moje informace asi nikomu nepomuze,takze jen tak pro zajimavost

    ..jo tak tím bych si tak úplně jistej nebyl 😀 Vypadá to zajímavě.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 16. až 24. (celkem z 24)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Koupě alkoholu na trajektu

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...