Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Konference RYBOLOVNORSKO s degustací vín – Jižní Morava

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 211. až 225. (celkem z 394)
  • Autor
    Příspěvky
  • #24891
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 Sim

    To slibujeme, že to bude trochu jinej level 😀

    #24892
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Snad při jakékoliv činnosti mohou vzniknout drobné problémy. Musím ocenit snahu a úsilí organizátorů srazu. Nikdy bych si nedovolil jim něco vytýkat a tím jim znepříjemňovat práci. Vše po dlouhou dobu připravují ve svém volnu a k užitku dalších norků. Něco jiného by to bylo v případě, že by sraz organizovala nějaká profesionální agentura a pod. Souhlasím s Jankou. Vašemu srazu přeji úspěch.

    #24916
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    To Janka,nevím,proč bych měl organizovat sraz,jeden už u nás na severu je,Šroubkův a je plně dostačující.Nedělá to proto,aby se ukázal a jeho úrověň je dostatečně vysoká a má vše co k srazu patří.Ono nejde o hogo fogo,tedy abych to správně vyjádřil “jinej level”,každý ať si to vyloží po svém.

    Čekal jsem,že se do mě opět někdo pustí,když napíšu svůj názor,to se tu přece nenosí,je třeba jen pochlebovat.Lidi typu MifakM,kteří vše ví a všude byli minimálně třikrát,soudě podle jeho přízpěvků v skoro všech tématech,nevyhledávám a proto nemám o,jak napsal,JEHO sraz zájem,byť nic lepšího už asi nikdy nepoznám.

    Všem účastníkům ale přeju příjemnou zábavu a jasnou hlavu druhý den ráno.

    #24919
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 upir

    “Jinej level” nemusí nutně znamenat hogo-fogo a v tomto případě ani neznamená. To jsi si vyložil mylně. “Jinej level” je něco co dosud nebylo. Nabízím sraz takový, aby ti co přijedou si s ničím nemuseli dělat starost – kde sehnat ubytování, nemusí se bát, že nebudou mít kde sedět, nemusí se strachovat kolik utratí. Prostě all-inclusive.

    Co se týká příSpěvků – o mořský rybolov a moře samotné mám zájem (je to můj koníček), proto se zajímám o věci kolem něj, dotazuji se a když něco vím odpovídám. Na tomto je každé fórum postaveno.

    Pokud posuzuješ lidi podle počtu příspěvků a nevyhledáváš ty, kteří často přispívají, se divím, že jezdíš na šroubkův sraz. Tedy na sraz který šroubek pořádá, abych někoho neurazil.

    PS: šroubku to není nic proti Tobě. Přispívej dál, mně osobně to nevadí.

    #24920
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    MifakM napsal: 2 upir

    “Jinej level” nemusí nutně znamenat hogo-fogo a v tomto případě ani neznamená. To jsi si vyložil mylně. “Jinej level” je něco co dosud nebylo. Nabízím sraz takový, aby ti co přijedou si s ničím nemuseli dělat starost – kde sehnat ubytování, nemusí se bát, že nebudou mít kde sedět, nemusí se strachovat kolik utratí. Prostě all-inclusive.

    Co se týká příSpěvků – o mořský rybolov a moře samotné mám zájem (je to můj koníček), proto se zajímám o věci kolem něj, dotazuji se a když něco vím odpovídám. Na tomto je každé fórum postaveno.

    Pokud posuzuješ lidi podle počtu příspěvků a nevyhledáváš ty, kteří často přispívají, se divím, že jezdíš na šroubkův sraz. Tedy na sraz který šroubek pořádá, abych někoho neurazil.

    PS: šroubku to není nic proti Tobě. Přispívej dál, mně osobně to nevadí.

    v klidu kluci,je třeba sa trochu nekdy poškádlit ne ;-)každý máme svojo a hotovo 🙂

    #24921
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    Nejde o kvantitu,ale kvalitu.8-)

    Jinak ti přeju,ať vše klapne a všichni odjíždějí spokojení….

    Tak,tak Šroubku,pochopil,občas je třeba trochu rozbouřit klidné vody.;-)

    #24929
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    To Upir

    Tak v tom pripade jsem vas ale vubec nepochopila.

    Na sraz nejedete, zajem nemate, ale presto mate pripominky k organizaci. Ukazat, jak se takovy sraz dela nechcete… tak o co vam jde?

    Ze podobnych srazu je daleko vic asi nemate predstavu.

    Nejsem proti kritice, ale vy kritizujete neco, co jeste nebylo, co jste nevidel a nezazil.

    Proc lidi nenechate? Asi jsem uz dlouho v zahranici, abych chapala nektere pohnutky …

    Mne se taky libi vysoci chlapi a presto se bavim i s malyma …

    asi jsem opravdu nejak “mimo misu” …

    #24930
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Mifaku, nenech se obdobnýma “kritikama” odradit, takoví dobráci v moravsko-české kontlině prostě vždycky byli, jsou a budou (obvzláště v řadách těch, kteří o něco podobného ani nepokusili, natož aby něco podobného uspořádali). Je zbytečný jim věnovat čas, radši ho věnuj nám, kteří tvou činnost po zásluze ocení (protože každý dobrý skutek musí být po zásluze oceněn) a kteří se na akci těší 8-)8-)

    Janka, KIM a další to okomentovali naprosto přesně, k tomu už není co dodat. Díky za čas a odvahu se do toho pustit 🙂 😀

    #24935
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Každý dobrý skutek musí být po zásluze ” potrestán “:-D:-D:-D

    #24936
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    To Janka – prvotně jsem reagoval pouze na tajnosti s pozvánkou,jinak jsem nic nekomentoval,ale toho jste si z ciziny asi nevšimla,nevadí,připomínám.Jinak byste mohla být zvyklá na to,že i tady už mají lidé různé názory a dokonce je již mohou prezentovat. 😉

    TO Pafka – pořádně čti a potom hodnoť,v moravsko-české kotlině je i dost pochlebníků,kteří se vždy ozvou v pravý čas…..

    Jó,mít jiný pohled na věc je pořád věc nevítaná,ale nebojte,už se vaší modly svými slovy nedotknu a budu psát jen samou chválu,ať splynu s davem,snad se to naučím.:-D

    Jinak pro ty,co nepřečtou malá písmena ještě jednou :VŠEM ÚČASTNÍKUM PŘEJU PŘÍJEMNOU ZÁBAVU A JASNOU HLAVU DRUHÝ DEN.;-)

    #24937
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    2 UPIR

    Ano, ano, ano – jistě máš pravdu, pochlebování je moje hobby :-):-):-)

    #24940
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Já jsem si svoji recenzi napsal8-)a víc se nebudu zmiňovat:-D nechám TO koňovi..:-P

    #24942
    Bafovlk
    Člen
    (1 odpovědí)

    Dobrý den, chtěl bych závazně přihlásit 2 osoby Karel Bubla a Jiří Kučera na sraz v Prušánkách s noclehem.Prosím napište mi, kam mám poslat peníze.Díky za zprávu.

    kbubla@centrum.cz, tel.602 688 998.

    #24943
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    2 Bafovlk

    Platební podmínky jsou na 8. stránce tohoto vlákna. Pafka

    #24951
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 211. až 225. (celkem z 394)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Konference RYBOLOVNORSKO s degustací vín – Jižní Morava

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(167)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...